Ką rinktis: samdomą buhalterį ar buhalterinių paslaugų įmonę?

parašė , 2019-08-16 16:28

Nesvarbu ar vykdote didelę ar mažą veiklą, bet tinkamai vesti buhalterinę apskaitą – būtina. Galite rinktis ar samdyti buhalterį, kuris dirbs įmonėje, ar kreiptis į asfinansa.lt buhalterinių paslaugų įmonę. Kuris pasirinkimas yra geriausias?

Svarbu paminėti, kad buhalterinę apskaitą tvarkyti turi tik aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris turi darbinės patirties, išmano naujausius įstatymus ir gali laiku atlikti darbus. Nepamirškite, kad buhalterijoje atliekant darbus negalimos klaidos. Žinoma, čia nekalbama apie smulkias taip vadinamas žmogiškas klaidas, kurios pasitaiko pervargus ir vedant daugybę duomenų. Čia kalbama apie tokias klaidas, kurių nevalia padaryti, nes gresia valstybės institucijų dėmesys. Taigi, buhalteris, kuris atlieka darbus, turi būti profesionalas. Deja, bet ne visada pavyksta tokį darbuotoją rasti, dėl to daugelis vadovų nusprendžia kreiptis į buhalterines paslaugas atliekančią įmonę. Šiuo metu sužinoti klientų atsiliepimus labai paprasta, o štai sužinoti apie samdomą buhalterį – sudėtinga.

AsfinansaVedant buhalterinę apskaitą tampa labai svarbus ir buhalterinių programų naudojimas bei išmanymas. Tiesa, dar reikia paminėti, kad įsigyti ir nuolat rūpintis šios programos veikimu kainuos nemažai. Buhalterinių paslaugų įmonė visada naudojasi pačiomis pažangiausiomis buhalterinės apskaitos programomis ir bendradarbiauja su priežiūrą, ir palaikymą atliekančiomis įmonėmis, todėl jokie nesklandumai jūsų, kaip kliento, nepalies. Priešingai bus, jei samdysite buhalterį ir pirksite buhalterinę programą, kuri kartais ne taip veiks ar buhalteris nežinos kaip su ja dirbti, tuomet darbai sustos, nes bus kviečiami priežiūros specialistai, kurie atvykę spręs problemas. Buhalterinių paslaugų įmonė užtikrina, kad visi darbai bus atlikti laiku ir kokybiškai.

Buhalterijos vedimas kainuos pigiau, jei ne samdysite buhalterį, kuris dirbs įmonėje ir reikės rūpintis ne tik jo darbo vietos įrengimu, tinkamų darbo sąlygų suteikimu, atlyginimu, bet ir turėsite samdyti dar vieną buhalterijos darbuotoją, kad galėtų pavaduoti atostogų ar ligos atveju. Esant tik vienam buhalterijos darbuotojui gali tekti susidurti su tuo, kad nėra kam dirbt. Samdant buhalterinių paslaugų įmonę viskas paprasčiau. Jose dirba ne vienas specialistas, todėl ligos ar atostogų atveju jūsų darbai bus atlikti laiku. Jums nereikės dėl to nerimauti. Tai finansiškai labiau apsimoka.

Kaip matote, samdyti buhalterį gali visai neapsimokėti, todėl pastaruosius penkerius metus mūsų šalyje įsikūrė daugybė tokias paslaugas teikiančių įmonių. Jose dirba geriausi specialistai, o atliekant visas buhalterines paslaugas vienoje vietoje, galima ženkliai sutaupyti bei pasiūlyti klientams geras kainas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *