Kaip daro 30 ar 15 metų pastovų vidaus kreditas darbą?

parašė , 2013-03-06 13:33

Kai jūs jaučiatės finansiškai stabilus ir esate pasiruošęs įeiti į nekilnojamojo turto rinką, yra keli būdai nupirkti namus. Geriausi trys įstatyminiai būdai nupirkti namus moka visa tai grynaisiais, išimdami pastovią paskolą, ar imdami reguliuojamą normos paskolą (RANKA). Iš trijų, labiausiai tipiškas ir protingas daugeliui naujų potencialių būsto savininkų turi išimti, yra 30 metų pastovi greitas kreditas. Kitą vardą šiai taip vadinamai pastoviai greitas kreditasi (40,30,15 metai) pavadina amortizuota greitas kreditas. Amortizuota greitas kreditas yra greitas kreditas kame, kiekvienas užmokestis yra lygus kiekyje ir apima ir palūkanas ir viršininką. Reguliuojama normos greitas kreditas (aka plaukiojanti norma ar kintama norma) yra, kur palūkanų norma yra taisyta tam tikram laikotarpiui ir paskui prisitaiko prie rinkos kurso kreditas likučiui
Pavyzdžiui, 5/1 RANKA reiškia, kad palūkanų norma yra taisyta pirmus 5 metus, tada vėl nustato į rinkos kursą 1 metų likučiui.

RANKA Prieš Pastovią Paskolą

Svarbiausias skirtumas tarp RANKOS ir taisytos kreditas yra palūkanų norma, kurią jūs užmokėsite. RANKA tipiškai turi žemesnę palūkanų normą negu pastovi greitas kreditas todėl, kad po pradinės pastovios palūkanų normos tam tikram laikotarpiui, palūkanų norma gali padidėti žymiai (rinkos kursas). Jei tam tikrai nelyginei galimybei rinkos kurso lašai, tai jūs laimė lauke (labai vargiai). RANKA gali būti labai pavojinga kai kuriems žmonėms, kurie neplanuoja atsiskaityti su jų greitas kreditas per apibrėžtą laiką, kad išvengtų smogti rinkos kursui (vadinasi reguliuojama normos greitas kreditas).

Amortizuotos kreditas apimtis

Kaip nustatytas anksčiau, amortizuota greitas kreditas yra nustatytų palūkanų norma su lygiais užmokesčiais, kurie apima ir palūkanas ir viršininką. Palūkanos čia yra pinigai, kuriuos jūs mokate skolintojui, kad pasiskolintumėte pinigų. Viršininkas yra kiekis pinigų, kurie eina faktinių išlaidų kryptimi namų, kuriuos jūs perkate. Kai jūs pradžioje pradedate daryti užmokesčius naujoje amortizuotoje paskoloje, didžioji dalis pinigų eina palūkanų kryptimi ir nedaug eina viršininko kryptimi. Kaip laiko progresas visur paskoloje, jūsų užmokesčiai pradės nueiti daugiau į namų viršininką. To priežastis yra tokia, kad tai švelnina pavojų skolintojui tuo atveju, jei jūs bankrutuojate ar finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje.

Skaičiaus Gedimo Pavyzdys

kreditas Kiekis: 300.000$

Pastovi 30 metų Norma: 3.42 % (Avg 1912-12-16)

Užmokesčiai yra užmokėti kas mėnesį, kur kiekvienas mėnuo yra lygus 1/12-ajam metų.

Dabartinė kaina: 300.000$

Palūkanos: 3.42 %

Užmokesčių skaičius: 12 mėnesių x 30 metų = 360

Naudojant Dabartinės kainos Formulę: Payment= $1.333,77/mėnuo

Pažymėkite: spręsdamas matematiką 360 mėnesių, yra likęs balansas 1,76$ kreditas pabaigoje. Šis kiekis yra dėl apvalinimo į artimiausią centą. Jei mėnesinis užmokestis turėtų būti padidintas 1 cento tada, likęs kreditas balansas būtų maždaug – 4,00$. Tai papildomi 1,76$ būtų paprastai įtraukiama į paskutinį užmokestį.

Mokestis Nurašo

Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote, kad frazė valdyti turtą gali padėti mažinti jūsų mokesčius, kuriuos jūs mokate balandį. Tai visiškai teisinga. Pirkdama turtą su greitas kreditas toks kaip 30 metų, taisytas virš, vyriausybė leidžia jums nurašyti ir kreditas palūkanų normą IR nuosavybės mokestį, kurį jūs mokate ant namų. kreditas palūkanų norma (užmokėtos palūkanos) būtų bendroji suma metus (12 mėnesių), ir nuosavybės mokestis yra bendroji suma metus (paprastai užmokėtas du kartus per metus). Atsiminkite, darydamas šituos išskaitymus nuo jūsų mokesčių, tai neišskaito tiesiogiai nuo mokesčio kiekio, kurį jūs mokate. Vietoj to, jūs nurašote visas tas palūkanas iš savo apmokestinamų pajamų. Jei jums reikia vietos gyventi ir galėti leisti sau tai, jūs turite ištyrinėti pasirinkimą valdyti turtą todėl, kad tai galėjo padėti lengvinti tą didžiulę mokesčio naštą, kurią jūs mokate Dėdei Sam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *