Kaip išsinuomoti baidares Vilniuje?

parašė , 2020-02-04 14:27

Plaukimas baidarėmis Vilniuje yra puikus būdas pailsėti ir patirti daug smagių nuotykių. Šiuo metu populiari yra baidarių nuoma Vilnelės upe, tačiau galima rinktis ir kitus gražius plaukimo maršrutus. Apie jų pasirinkimą galima daugiau sužinoti apsilankius vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje.

BaidarėsPlanuojantys plaukimą Vilniuje, ras ne vieną baidares išsinuomoti siūlantį skelbimą. Labai svarbu žinoti, kad reikia tinkamai pasirinkti iš ko nuomositės ir, kokį maršrutą pasirinksite. Išsinuomoti baidares reikia iš tinkamų nuomotojų. Geriausia, kai jie teikia paslaugas ne pirmą mėnesį. Tai yra geriau, nes turintys patirties baidarių nuomotojai puikiai moka organizuoti plaukimus. Jie jau žino kaip viską atlikti, o klientai gali jais pasitikėti. Laiko planavimo įgūdžiai jiems padeda tinkamai paskaičiuoti maršrutus ir suteikia galimybę tinkamai parinkti plaukimo maršrutą tiems, kurie nežino ko nori. Dažnai pasitaiko, kad nusprendę plaukti nežino, kurios upės maršrutas ar kokio ilgio maršrutas jiems tiks. Jeigu kreipiamasi į patyrusius baidarių nuomotojus, kurie puikiai viską išmano, tai jie patars klientams ką rinktis. Juk maršrutai skiriasi ne tik trukme, bet ir plaukimo galimybėmis. Vienos upės ramios, o kitos labai sraunios. Vienos tiks tiems, kurie nori ramaus plaukimo arba neturi reikiamos irklavimo patirties, o kitos upės tiks tik tiems, kurie jau ne vieną kartą plaukė baidarėmis ir turi daug fizinės ištvermės. Kaip matome, maršrutai gali kardinaliai skirtis vienas nuo kito ir, kas tinka vienam, tai kitam gali visai netikti. Apie maršrutus daugiau sužinokite šioje vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje, o jeigu nežinote ką rinktis, tai kreipkitės į baidarių nuomotojus, kurie išklausę jūsų pageidavimų ar baimių, galės patarti, kuris maršrutas labiausiai tiks.

Tiesa, labai svarbu, kad renkantis maršrutą pagalvotumėte ir, kiek laiko norite plaukti. Vieniems užtenka kelių valandų trumpo plaukimo upe, o kiti nori plaukti ilgiau, todėl renkasi dviejų ar trijų dienų plaukimą. Jeigu plauksite ilgiau, kaip vieną dieną arba po plaukimo norite dar pabūti gamtoje, tai galite surasti tinkamą jums nakvynės vietą. Poilsiautojams siūlomos stovyklavietės arba sodybos, kurios priima nakvynei. Pagalvokite, kur norite apsistoti ir sutarkite su baidarių nuomotojais dėl nakvynės vietos. Tiesa, galite ir savarankiškai ieškoti, kur apsistoti, tačiau daug patogiau pas tuos pačius baidarių nuomotojus sutarti ir dėl nakvynės vietos. Tuomet jau kuo greičiau rezervuokite tinkamą plaukimo laiką, kad netektų atšaukti savo planus.

Vienas atsakymas į “Kaip išsinuomoti baidares Vilniuje?”

  1. Indre says:

    Vilniuje galima rasti ne vieną baidarių nuomos punktą, tad pasižiūrėkite, kokio maršruto nebandėte, koks įdomesnis ir pasirinkitę tą. Daugiau galite info rasti čia: https://www.atostogoskaime.lt/pramogos/baidariu-nuoma-9/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *