Kaip užtikrinti geras sąlygas automobilio paskolai gauti?

parašė , 2019-07-12 16:16

Gero paskolos automobiliui pasiūlymo gavimas priklauso nuo automobilio vertės bei turimos informacijos apie paskolas panaudojimas tinkamai. Net ypač patyrę automobilių pirkėjai gali būti suglumę paklausti ką gi daryti, norint gauti geriausią automobilio paskolos pasiūlymą. Tam, kad atsakymas į šį klausimą būtų rastas, reikėtų sužinoti skirtingų tiekėjų mėnesinę mokėjimo sumą, procentus, o taip pat dėl kurios iš šių dalių galima derėtis. Daugiau apie tai galite paskaityti čia.

Automobilio paskolaLizingas yra vienas iš galimų variantų norint įsigyti automobilį ir su laiku vis daugiau žmonių renkasi šį sprendimą. Priklausomai nuo žmogaus poreikių bei norų, lizingas kartais gali tapti puikia išeitimi norintiems vairuoti naują ar prabangų automobilį, bet negalintiems mokėti pilnos sumos iš karto. Jei nusprendėte, kad automobilio lizingas yra būtent tai, ko jums reikia, prieš galutinai pasirinkdami atsižvelkite į keletą svarbių dalykų.

Atsakingai rinkitės automobilį

Pirmiausia, pasistenkite išsirinkti tokį automobilį, kuris nuvertėja ne taip greitai. Kai imate automobilį lizingu, jūs mokate už jo nusidėvėjimą, procentus, o taip pat ir kitus privalomus mokesčius. Tad, jei pasirinksite tokį automobilį, kuris išlaiko savo vertę ilgiau, jūsų mėnesinės įmokos bus kur kas mažesnės.

Kalbant aiškiau, automobilis su gera perpardavimo verte turi stiprią „likutinę vertę“. Tai reiškia, kad likusi suma vis dar yra aukšta, kai jūsų lizingo laikotarpis baigiasi. Daugelis automobilių svetainių ir žurnalų skelbia metinius lizingo vertų automobilių sąrašus. Yra tokių automobilių, kurių likutinė vertė po trijų metų yra tik 45%. „Kelley Blue Book“ geriausios likutinės vertės apdovanojimas atiteko 2016 m. „Toyota Tacoma“, kurio likutinė vertė buvo 72,9%.

Pirmiausia – sužinokite automobilio kainą pardavimui

Kitas svarbus žingsnis, jei norite gauti kuo geresnį automobilio paskolos pasiūlymą, yra susisiekti su bent keliais automobilių pardavėjais nuotoliniu būdu ar gyvai. Jūs galite susitarti dėl gyvo susitikimo arba tiesiog parašyti jiems elektroninius laiškus. Visai nesvarbu kaip, svarbiausia, kad sužinotumėte kokią automobilio kainą jie yra nustatę. Tačiau, jokiu būdu neminėkite, kad automobilį norite nuomotis ar pirkti išsimokėtinai. Viskas, ko jums reikia, tai sužinoti automobilio kainą pardavimui.

Didelė tikimybė, kad skirtingi pardavėjai pateiks jums skirtingas kainas. Tai yra visiškai normalu. Tačiau, būtent todėl, turite pasidomėti kokia yra parduodamo automobilio komplektacija. Jei vienas automobilis turi odines sėdynes, o kitas ne, savaime suprantama, kad pirmojo kaina bus didesnė.

Įvykdę aukščiau įvardintus patarimus, pasirinkite vieną pasiūlymą iš visų gautų. Kai žinosite kokia kaina kiekvieno automobilio ir kokia yra jų komplektacija, pasirinkti tikrai nebus sunku. Taip pat, tikriausiai gerai žinote, kokios spalvos automobilio jūs norite. Šis klausimas taip pat gali palengvinti galutinio pasirinkimo užduotį, nes tikrai ne kiekvienas pardavėjas turės jūsų norimos spalvos automobilį.

Paskolos sąlygos – paskutinis žingsnis

Pasirinkę vieną pardavėją pagal automobilio pardavimo kainą, vėl su juo susisiekite ir pasakykite, kad automobilį nusprendėte pirkti su paskola, išsimokėtinai ar imti lizingu. Tuomet, paprašykite jo mėnesinių įmokų pagal pardavimo kainą, kurią jis įvardino jums anksčiau.

Tačiau, nepamirškite, kad būtinai turite aptarti visas kontrakto smulkmenas dar prieš galutinai pasirašydami. Sužinokite, kokios yra palūkanos. Taip pat, būtinai susitarkite dėl pilno termino. Natūralu, kad jums gali prireikti šiek tiek laiko, kol turėdami pilnas sąlygas pilnai apsispręsite. Šiuo metu internete yra daug įvairių skaičiuoklių, galinčių jums padėti suskaičiuoti galutinę automobilio mėnesinę įmoką su palūkanomis.

Galiausiai, jei visi dokumentai atrodo tvarkingi, jūs esate patenkinti gautu pasiūlymu, drąsiai pasirašykite sutartį. Taip pat, pasidomėkite skirtingais automobilio draudimo variantais. Būtinai rūpinkitės savo nauju automobiliu ir mėgaukitės nauju pirkiniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *