Kas yra jūsų pasirinkimas, iš naujo finansuojant paskolą?

parašė , 2013-11-13 17:47

Tokiu būdu jūs esate visi pasiruošęs padaryti judėjimą, kad iš naujo finansuotumėte jūsų paskolą. Jūs galvojote apie tai, ištyrėte galimus įkeitimo rašto procentinius atlygius ir apskaičiavote jūsų potencialias santaupas. Kaip tik tuo laiku, kai jūs apsisprendėte, gali būti vienas paskutinis faktorius, kurio nesvarstė. Jūs žinote tai, kuo jūsų pasirinkimas yra, iš naujo finansuodamas paskolą?

kreditas finansavimas iš naujo sukelia tą patį procesą, kuris įvyko, kai naminis pirkimas buvo padarytas. Ta pati dokumentacija yra reikalinga, patikrinimas bus padarytas skolintojo, kredito istorija ir kredito daugybė yra įvertintos, ir įvertinimui lieps pamatyti namų vertę. Tačiau, kreditas gavėjai, kurie iš naujo finansuoja turės kelias opcijas svarstyti
Jie turės išsirinkti tarp pastovaus įkeitimo rašto procentinio atlygio ar reguliuojamo įkeitimo rašto procentinio atlygio ir taip pat trukmės kreditas, tokios kaip 30 metų, 20 metų, 15 metų, ir taip toliau.

Iš naujo finansuodamas, yra kitas apsvarstymas, kuris bus padarytas normaliomis aplinkybėmis. Kokie finansai iš naujo yra būtini? Svarstykite šitą tris pasirinkimą:

1. Norma ir Trukmės Finansai iš naujo – Šis kreditas tipas yra lengviausias būdas būsto savininkui taupyti pinigus ir yra paprastai pasirenkamas, kai pasiūlymo normos yra žemesnės negu egzistuojanti kreditas norma. Su norma ir trukmės finansais iš naujo, niekas iš teisingumo namuose nėra išimtas kaip grynieji pinigai tokiu būdu nėra jokios papildomos užsitrauktos skolos. kreditas gavėjai dažnai naudoja šį finansų iš naujo kreditas tipą, kad taip pat sumažintų ilgį kreditas, kuri, nors tai galbūt nesumažina mėnesinių kreditas užmokesčių, sumažins visaapimančias palūkanas, sumokėtas lig skolintojo. Normos ir trukmės greitas kreditas siūlo žemiausią įkeitimo rašto procentinį atlygį, iš naujo finansuodama.

2. Grynieji pinigai Lauke Iš naujo finansuoja – Su šiuo finansų iš naujo tipu, kreditas gavėjas prijungia į egzistuojantį teisingumą, kuris didėjo namuose per tuos metus. Daug būsto savininkų naudoja grynuosius pinigus, lauke iš naujo finansuoja, kad panaudotų teisingumo atitraukimą kitoms išlaidoms, tokioms kaip naminis palaikymas, pagerinimai, išsimokslinimas ar net atostogas. Grynieji pinigai lauke iš naujo finansuoja, gali taip pat būti panaudotas įsiskolinusiai konsolidacijai, kad atsiskaitytų su kita egzistuojančia skola. Šis kreditas tipas paprastai turi aukštesnį įkeitimo rašto procentinį atlygį negu norma ir trukmės finansai iš naujo.

3. Grynieji pinigai Finansuose iš naujo – Šis finansų iš naujo tipas yra mažiausiai panaudotas pasirinkimas normaliomis aplinkybėmis. Tai panaudojama, kai kreditas gavėjai nori mokėti grynaisiais už pagrindinę dalį kreditas, kuri, savo ruožtu, mažina kreditas balansą. Kai kuriais atvejais ir pastaraisiais metais, daug būsto savininkų buvo įpareigoti padaryti šį kreditas tipą, kad iš naujo finansuotų todėl, kad jų naminė vertė mažėjo su Dideliu Nuosmukiu.

Pasirinkimas, kuris yra pasiekiamas būsto savininkui, iš naujo finansuodamas yra svarbus žinoti. Kiekvieno detalių supratimas padės būsto savininkui daryti geresnį pasirinkimą, kad jie galėtų pripažinti ir savo trumpalaikius, ir ilgalaikius tikslus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *