Kurios tematikos xbox one žaidimai yra pranašesni už kitų konsolių sprendimus?

parašė , 2018-03-04 16:19

Kompiuterinių žaidimų pasaulyje vis garsiau ir garsiau apie save kalba konsolės. Iki šiol būdavo įprasta, kad vien dėl techninių charakteristikų žmonės žaidimams dažniausiai pasirinkdavo stacionarius kompiuterius, o nešiojamieji, planšetės bei konsolės – likdavo užnugaryje. Vis dėlto, situacija keičiasi, kadangi žaidimams specifiškai pritaikyti žaidimų kompiuteriai (konsolės) pateikia vis priimtinesnius ir patrauklesnius sprendimus.

Xbox žaidimaiNepaisant to, dvikova vyksta ne tik tarp skirtingų kompiuterinių platformų, tačiau taip pat ir tarp pačių konsolių – kaip manote, ar xbox one žaidimai yra pranašesni už, pavyzdžiui, playstation žaidimus? Konsolės yra lyginamos, pasirenkant skirtingus analizės pjūvius. Tarkime, būtų galima pradėti nuo to, kad kai kurios konsolės analizuojamos iš kainos pusės – kiek kainuoja patys įrenginiai, kiek kainuoja žaidimai, galimybė žaisti internetu ir panašiai – kiti žvelgia labiau į galimybes, kurias suteikia žaidimų kompiuteris. Įdomu yra tai, kad pagal žaidimų tematikas kompiuterinės konsolės taip pat įstabiai skiriasi – pavyzdžiui, traktuojama, kad sporto tematikos xbox one žaidimai yra gerokai pranašesni, lyginant su playstation. Atitinkamai, jeigu esate labiau suinteresuoti žaisti šaudyklių žaidimus, tai pakankamai tikėtina, jog vertėtų rinktis bet kurią, tik ne xbox one. Tiesą sakant, toks niuansas turi nemažai įtakos, ypač, jeigu žmogus galvoja apie vienos konsolės įsigijimą.

Dar vienas, itin svarbus faktas yra tai, kad ne visos kompiuterinių žaidimų serijos išleidžia savo žaidimus visoms konsolėms. Nors ši problema palaipsniui sprendžiasi, tačiau žvelgiant į žaidimų pasiūlą xbox konsolei https://www.tarasgames.lt/xbox-360-zaidimai, kai kuriais atvejais galėtų pasirodyti, kad žaidimų pasiūla tikrai yra didesnė, nei playstation, nintendo, ar kitų kompiuterinių konsolių. Papildomai pažymima, kad į tai, renkantis kompiuterių konsolę sau, pernelyg lįsti – nereikėtų. Kaip ir buvome pabrėžę, šiuo metu ši problema vis dar yra diskusiniu pobūdžio, tačiau esame įsitikinę, kad kompiuterinių žaidimų kūrėjai, siekdami maksimalios naudos ir ekonominės veiklos plėtros, pradės leisti žaidimų serijas visiems kompiuteriniams įrenginiams. Tiesa, vienintelė problema gali likti ta, kad vienoje, pavyzdžiui xbox one žaidimai pasirodyti greičiau, nei kitoje – pavyzdžiui, playstation.

Baigiant straipsnį, būtų galima pastebėti, kad tiek xbox one žaidimai, tiek playstation konsolių – pažangūs, technologiškai realistiški. Tai atitinkamai reiškia, kad perkant konsolę nėra blogo sprendimo – bet kuriuo atveju, lyginant šias dvi konsoles, galutinis sprendimas turėtų jus pradžiuginti, o žaidimų kokybė – paskatinti žaisti dar ir dar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *