Taupykite asmeninį laiką, pasirinkdami paslaugą teisminė mediacija!

parašė , 2018-02-24 10:47

MedijuokEsant ginčams, laikytis asmeninės pozicijos ir dėl jos kovoti – būtina, tačiau tik tuo atveju, jeigu esate įsitikinę dėl jos teisingumo. Kvestionuojami ginčai, o taip pat ir pozicija, žmogui gali kainuoti ir begalės laiko, finansinių investicijų ir, svarbiausia, sveikatos. Tariant kitais žodžiais, ikiteisminiai, o taip pat ir teismų metu vykstantys, ginčai sukelia daug streso, todėl būtina išsigryninti, koks yra esminis bylinėjimosi tikslas bei kokių konkrečių rezultatų siekiate.

Suvokiant įstatymų lankstumą, o taip pat ir nagrinėjamos situacijos interpretavimą, pasiekti maksimalią naudą įmanoma tik tuo atveju, jeigu remiatės konkrečiais faktais, o ne hipotezėmis. Nepaisant to, net ir esant konkretiems teiginiams, ne visais atvejais būtų galima teigti, jog jie bus visapusiškai patvirtinti nagrinėjamų institucijų ir tokiu būdu pasieksite maksimalią naudą. Tokiais atvejais rekomenduojama pasidomėti paslauga teisminė mediacija http://www.medijuok.lt/, kuri, išlaikydama bendradarbiavimą ir ieškodama abiejų pusių kompromisų, gali padėti pasiekti rezultatus, kurie jus tenkintų, o ir be viso to – leistų sutaupyti finansinių lėšų advokatams, procedūrų vykdymui bei laiko kaštų.

Teisminė mediacija išsiskiria tuo, kad byla perduodama atskirai teismo sričiai – mediacijai. Esminis tikslas yra išlaikyti taikius abiejų šalių santykius ir bendradarbiauti, siekiant ginčą išspręsti kuo įmanoma greičiau, mažiausiomis įmanomomis laiko ir finansų sąnaudomis. Pirmiausia, tai yra puiki galimybė tiems, kuriuos teisminiai procesai vargina – tai ne vien tik įvairiausių dokumentų pateikimas bei nuolatinis bendravimas su paskirtu, ar pasirinktu, advokatu, tačiau taip pat ir fizinis važinėjimas į atitinkamas institucijas, kuris reikalauja laiko. Antra, esant trumpesnėms, paprastesnėms procedūroms, o kai kuriais atvejais – joms visiškai dingstant dėl mediacijos – būtų sutaupomos beprotiškai didelės finansinės investicijos. Dažniausiai teisininkams bei advokatams yra mokami valandiniai įkainiai už paslaugas, neįskaitant administracinėms reikmėms būtinų lėšų – atitinkamai, esant mažiau darbo, būtinos pinigų sumos darbams atlikti drastiškai sumažėtų.

Puikiausia yra tai, kad teisminė mediacija užtikrina galimybę kontroliuoti ginčų sprendimų eigas, o tuo pačiu ir rezultatus. Atitinkamai, jeigu jūsų netenkintų pozicija, ar derybinė dalis, ką pateiktų kitoje ginčų pusėje esantis asmuo, galėtumėte iškelti papildomas sąlygas ir toliau ieškoti derybinio sprendimo, tiksiančio tiek jums, tiek jūsų ginčo oponentui. Teisminė mediacija yra ginčų sprendimo būdas, kurį uoliai rekomenduoja teisininkai bei advokatai. Anot jų, tokiu būdu galima pasiekti sėkmingų rezultatų, atitiksiančių lūkesčius, o taip pat ir pagerinti santykius, kuriuos paveikė teisminiai procesai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *