Ar teikiamos paskolos bedarbiams?

parašė , 2018-02-18 23:31

Jeigu esate bedarbis ir prašote bankų paskolos, bankai jums jos nesuteiks, nes jie suteikia paskolą paskaičiuodami tam tikro laikotarpio, t.y. keletos mėnesių, o kartais ir pusės metų laikotarpio jūsų pajamas. Tačiau iš kur gali būti pajamos kai jau ilgą laiką jūs esate bedarbis. Daugybė bankų atsisakys jums duoti paskolą, jeigu neturite nuolatinio apmokamo darbo. Standartines paskolas gali gauti tik tie, kurie gali įrodyti, kad sugebės per nurodytą terminą grąžinti pinigus.

Nors dažnai reklamuojama, kad paskolos visiems yra prieinamos vienodai, realybė yra kiek kitokia. Tikrai ne kiekvienas gali paskolą gauti vienodai lengvai. Turtingas ir įsiskolinimų neturintis žmogus paskolą gaus lengviau nei skolose paskendęs kaimietis.

Tačiau situacija keičiasi. Šiandien jau yra nemažai paskolų teikėjų, kurie teikia paskolas bedarbiams. Taigi, jeigu neturite pastovaus darbo ir pastovių pajamų arba visai jokių pajamų negaunate, nenukabinkite nosies, jūs turite šansą gauti paskolą. Paskolos bedarbiams reikalingos susimokėti komunaliniams mokesčiams ir įvairiems esantiems įsipareigojimams. Pasiėmus paskolą, galite užsitikrinti, kad nekils problemų atsiskaitant už paslaugas ar apsiperkant parduotuvėse.

Paskolų bedarbiams sąlygos ir detalės

PaskolosTačiau reikia atsižvelgti į tai, kad paskolos bedarbiams yra suteikiamos su didesniais mokesčiais, todėl tokią paskolą reikėtų imti gerai apsvarsčius ir įsitikinus, kad galėsite ją grąžinti. Tokios paskolos yra trumpalaikės, jos nėra skirtos ilgam laikotarpiui, tačiau jeigu pasiėmę paskolą ją grąžinsite laiku, jūsų kredito balas padidės, reiškia kitą kartą galėsite pasiimti didesnę paskolą su mažesniu procentų prieaugiu. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad paskolos bedarbiams gali būti nesuteikiamos, jeigu jūs prieš tai buvote pasiėmęs paskolą ir jos negrąžinote laiku.

Tačiau jeigu paskolų bendrovė suteiks jums bedarbio paskolą, neskubėkite jos iš karto griebti, nes kaip prieš tai buvo minėta, ji bus su didesniais mokesčiais. Tokiu atveju vertėtų pasidomėti ką siūlo kiti paskolų teikėjai, galbūt jie įvertins jus geriau nei prie štai paskolų teikėjai ir suteiks paskolą su mažesniais mokesčiais, o galbūt ir didesnę paskolą nei kiti siūlo.

Taigi, paskolos bedarbiams yra suteikiamos, tačiau su didesniais mokesčiais ir didele rizika, kad pasiėmęs žmogus paskolą, jos gali nesugebėti grąžinti, o tada tokiu atveju jis ateityje greičiausiai nebegaus paskolos esant bedarbiui. Tačiau kaip bebūtų, tai vienintelis šansas išspręsti savo finansines problemas.

Bedarbiai gali pasiskolinti iš giminaičių

kreditai nedirbantiemsAtėjus netikėtam metui kai reikia pasiimti paskolą, kad galėtume įvykdyti iškilusias finansines užduotis. Dažnai nenorime imti paskolų iš bangų, nenorime įsipareigoti, bijome, kad mus gali apgauti. Giminaičiai išgirdę apie jūsų nuogąstavimą dėl paskolų, jie ryžtasi jums padėti. Paskolos iš giminaičių yra patraukliausias būdas pasiskolinti pinigų. Juk bedarbiams labai retai yra kitų išeičių, kurios būtų tokios paprastos ir prieinamos, kaip paskola iš artimųjų.

Kodėl paskolos iš giminaičių yra geriau nei iš bankų?

Paskolos iš giminaičių yra paprastas būdas greitai pasiskolinti, nes jis gali čia ir dabar jums suteikti pinigų. Be to, skirtingai nei kreditoriai, giminaičiai nekreips dėmesio į tai ar jūs esate bedarbis ar ne. Taip pat giminaičiai dažniausiai turi puikius santykius ir jums bus nesunku pasiimti paskolą iš jų, nes jūs jiems tarsi šeimos narys. Giminaičiai suteikdami paskolą dažniausiai taiko labai mažus mokesčius, t.y. procentus. Kartais būna tokių atvejų, kad artimi giminaičiai visai neprašo mokesčių už pinigus. Tai parodo koks jūs esate jiems brangus. Paskolos iš giminaičių užtikrina finansinį saugumą, greitą pinigų pasiskolinimą, bei mažus mokesčius.

Žala skolinantis iš giminaičių

Kartai gali būti tokių atvejų kai vėluojate grąžinti paskolą iš giminaičių. Tai yra nenumatytas faktorius dėl artimųjų suteikiamos paskolos bedarbiams. Kitaip nei kreditoriai giminaičiai prieš skolindami nežiūri ar jūs dirbate ar ne. Jums paskola yra suteikiama bet kokiu atveju. Dėl negrąžinamos paskolos vieni giminaičiai dėl to nesijaudins, kiti gali labai supykti ir jumis nebepasitikėti. Paskolos iš giminaičių sugriauna tvirtus santykius, draugystę. Todėl jeigu skolinatės iš giminaičio, vertėtų gerbti jį ir grąžinti skolą sutartu laiku. Grąžinu skolą per numatytą terminą, jis jumis pasitikės ir kitą kartą vėl padės kai reikės pagalbos.

Patarimas renkantis paskolą iš giminaičių

Prieš nuspręsdami pasiimti paskolą iš giminaičių, reikėtų apie ją aptarti išsamiai su asmeniu iš kurio tai imsite, prašyti, jog įvardintų visas keliamas sąlygas. Jeigu paskolos teikėjas yra vedęs, į diskusijas turi būti būtinai įtraukta antroji pusė. Taip pat paskolos iš giminaičių siūloma raštiškai apiforminti su notaro patvirtinimu, jog iškilus problemoms, būtų sprendžiama pagal galiojančią paskolos sutartį.

Būtinai paminėkite, kad ieškote būtent paskolos bedarbiui, nes tą nuslėpti būtų neteisinga jų atžvilgiu. Jie privalo žinoti, kad esate nedirbantis ir gaunate tik vienokias ar kitokias pajamas. Pagal tai jie galės geriau suprasti kada galėtų tikėtis atgauti paskolą ir ar apskritai ją pavyks atgauti.

Taigi paskolos iš giminaičių yra puikus būdas greitai pasiskolinti iš patikimų rankų. Tačiau tokios paskolos kartais sugriauna artimus ryšius su giminaičiais kai vėluojama laiku grąžinti pinigus, todėl svarbiausia pasiskolinus iš artimo žmogaus, laiku paskolą grąžinti. Kaip bebūtų, ši paskolos forma puikus būdas pasiskolinti nedirbantiems neįsipareigojant paskolų bendrovėms, o tik artimiems žmonėms.

Vienas atsakymas į “Ar teikiamos paskolos bedarbiams?”

  1. paskola says:

    Paskola yra rimtas žingsnis, ne visi dirbantys žmonės sugeba susitvarkyti su paskolomis, ką kalbėti apie bedarbį. Plius, dabar paskolų neduoda negaunantiems pajamų, na, kaip ir logiška. Skolintis iš giminaičių gal ir išeitis, tačiau pirmas dalykas kurį jūs turite padaryti, tai negalvoti apie paskolas, o susirasti darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *