Kodėl tenka keisti šviesas?

parašė , 2018-02-15 11:13

Automobilių šviesų keitimas – natūralus procesas. Kartais reikia pakeisti ir xenox lemputes, tokias kaip čia: https://www.autosviesos.lt/xenon-lemputes. Dėl ko apskritai prireikia keisti šviesas?

Po avarijų

Https://www.autosviesos.lt/xenon-lemputesAr tai būtų BMW vadinamosios "angel eyes" (https://www.autosviesos.lt/bmw-angel-eyes), ar kitokio tipo lemputės, jų keitimas gali būti būtinas dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, vienas iš dalykų, kurį gali tekti daryti – tai restauruoti automobilį po auto įvykio. Ne paslaptis, kad viena dažniausiai per avarijas nukenčiančių automobilio dalių yra priekinės arba galinės šviesos. Žibintai yra trapesni negu metalinis karkasas, esant smūgiui dūžta stiklas, lūžta plastikas. Dažnas avarijų modelis – kada bent viena mašina trenkiasi priekiu, arba tai gali nutikti dviem, jeigu susidaužiama „nosimis“. Gali pasitaikyti, kad įvažiuoja viena kitai į galą. Tokiais atvejais suknežinamos atitinkamos korpuso dalys, tačiau po avarijos tai yra normalu. Be abejo, vienas iš dalykų, kuriuos galiausiai būtinai tenka daryti – keisti žibintus, jeigu planuojama toliau suremontavus mašiną, ją eksploatuoti. Kartais mašinos sutrupa, o žibintai lieka, tada jie pardavinėjami atskirai. Bet paprastai viskas yra atvirkščiai – kadangi per avarijas beveik visada sutrupa žibintai, jie yra gana rinkoje ieškomi auto pirkiniai.

Piktybiškai suniokojus

Kartais, jeigu pykstiesi su kaimynais ar kitais asmenimis, jie niokoja tavo turtą. Pavyzdžiui, gali sutrupinti automobilio žibintus. To vienareikšmiškai nenorėtų niekas, tačiau tokių situacijų, deja, pasitaiko. Tad jeigu ir jūs esate tas asmuo, kuriam kartais taip atsitinka, vertėtų pirma spręsti santykių problemas, na o norint važinėti su savo automobiliu, tą ir daryti. Tik prieš tai – pakeisti sudaužytus žibintus. Žibintų vagystės yra retesnės, nes užtrunka, kol juos išimi, tai ne toks greitas veiksmas, kaip įsilaužimas į saloną ir magnetolos ar kemaros išplėšimas.

Norint atnaujinti mašinos stilių

Dar viena priežastis, kada gali prireikti keisti automobilio žibintus – tai atnaujinant jos stilių. Gal nutarėte, kad vietoje paprastų apvalių šviesų norėtumėte turėti primerktas vadinamąsias „piktas akis“. O gal siekiate ne stiliaus, o geresnio efektyvumo? Norint pagerinti apšviestumą nauji blokeliai ir lempos gali padėti. Tik reikia nebijoti pripažinti, kad net ir senoje mašinoje galite sukurti didelį vairavimo komfortą, kad galite sau leisti važinėti saugiau, gražiau, jaukiau, maloniau. Atnaujinti mašinos stilių tikrai galima ir keičiant žibintus, o kartu ir pagerintant apšviestumą. Konsultuokitės su specialistais, kurie pardavinėja auto žibintus, tuomet daugybė dalykų išsispręs daug paprasčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *