Nustatykite savo gebėjimą užmokėti paskolą emi į pajamų santykį

parašė , 2014-07-06 23:31

Kiekvienas yra gebantis formuoti biudžetą, tai, kiek į turi išleisti namams, automobiliui, išėjimo į pensiją fondams, draudimui, kasdieninėms išlaidoms, ir taip toliau, ir kiek jie turi taupyti kas mėnesį. Biudžeto sudarymas yra svarbus palaikymui savęs ilgame prabėgime, ypač jei jūs turite kažką kaip vidaus greitas kreditas į faktorių.

Jūs galbūt sukūrėte savo savą biudžetą, ir jūs galite geras jame, bet jūs kada nors norėjote žinoti, kas bus idealus biudžetas jums? 50/30/20 taisyklė, kaldinta Harvardo bankroto eksperto Elizabeth Warren ir jos dukters, Amelia Warren Tyagi, praneša žinią jums, kiek jūs turite idealiai leisti ir taupyti pagal savo pajamas. Kitaip tariant, jūs galite panaudoti 50/30/20 taisyklę įvertinti, ar jūsų biudžetas yra ant normalaus lygio su tuo, koks jūsų biudžetas iš tikrųjų yra
Kad panaudotumėte 50/30/20 taisyklę, sekite šituos keturis žingsnius.

Apskaičiuokite Savo Pomokestines Pajamas

Biudžeto sukūrimas yra viskas apie skilimą ir paskirstymą jūsų mėnesinių pajamų tarp kitų įsipareigojimų ir išlaidų. Anksčiau, negu jūs padarysite kažką, jūs turite žinoti, su kiek pinigų jūs iš tikrųjų turite reikalo. Jūsų mėnesinis atlyginimas gali klaidinti, kadangi bus mokesčių mažinimas. Todėl, jūs turėsite skaičiuoti, kiek pinigų jūs turėsite rankoje, kad žaistumėte aplink su tuo, po to, kai vyriausybiniai mokesčiai bus išskaityti. Kai tik tai rūpinama, jūs turėsite pridėti atgal bet kokius kitus išskaitymus, kurie buvo padaryti ant jūsų mėnesinių pajamų kaip sveikatos priežiūra, pensijos kaupimo ir išmokėjimo plano kaltinimai ir taip toliau.

Apribokite Savo Poreikį iki 50 procentų

Poreikis yra kitoks negu, nori. Jūs išgirdote tai labai daug kartų, ir jūs net pasakėte tai savarankiškai. Dabar atėjo laikas pažiūrėti į visas jūsų mėnesines išlaidas ir išrinkti, kurie buvo padaryti jūsų poreikiui. Jie apims apgyvendinimo ir sistemos įrankių, bakalėjos, sveikatos ir automobilių draudimo kainą. Mintis čia susumuoja juos visus viršuje, ir įsitikinti, kad jie nekainuoja jums daugiau kaip 50 procentų jūsų pomokestinių pajamų.

Jei jūs turite problemas diferenciacijoje, kurios išlaidos yra reikalingumas ir kuris yra norėjimas, paskui naudoti šią taisyklę: Jei užmokestis turi majorą, paveikia ant jūsų gyvenimo kokybės tokios kaip elektra ar medicina, tai tai yra reikalingumas. Jei nemokėjimas už kažką sukeltų smulkius nepatogumus jums, kaip kabelinė sąskaita, tai tai yra norėjimas.

Apribokite Jūsų, Nori į 30 procentų

Dabar jūs žinote tai, kas nori, yra. Jie nori, yra svarbūs tam, kad gyveno laimingą gyvenimą ir tam, kad teigiamai, kad privertė save uždirbti daugiau. Pagal 50/30/20 taisyklę, 30 procentų jūsų pomokestinių pajamų turi būti išleisti visiems jūsų norams.

Išleiskite 20 procentų Taupymo ir Įsiskolinusiam Atmokėjimui

Likę 20 procentų turi būti išleisti skolų grąžinimui, kad jūs turite ar taupote jį savo išėjimui į pensiją ar nepaprastam pranešimui. Kai jūs dedate skolas šioje kategorijoje toks, yra kreditinės kortelės užmokestis, skirsto kategorijomis minimalų užmokestį jūsų kreditinės kortelės užmokesčio kaip reikalingumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *