Šaldytuvų pasirinkimas: nuo pigių iki brangių

parašė , 2016-11-07 16:17

Šaldytuvai pigiauJeigu virtuvėje traktoriaus balsu burzgia senas šaldytuvas, o produktai jame sugenda per vieną dieną, išvada aiški. Nuo šiol jus turėtų dominti šaldytuvų kainos, o ne šaldytuvo remontas. Labai senas šaldytuvas yra kaip nuvarytas arklys, na o nuvarytus arklius liaudies išmintis pataria užmušti. Tad padarykite ir jūs taip, pasidomėkite, kokios šaldytuvų kainos ir suprasite, kad galite nusipirkti naują. ?Net pirkdami patį pigiausią, jūs išlošite daugiau negu taisant seną, nes šaldytuvų remontas galbūt kainuos daugiau negu naujas pirkinys, kuris turės garantiją ir apskritai nebus jau susidėvėjęs. Dabar šaldytuvų kainos įvairios, tik imk ir rinkis tai, kas labiausiai patinka.

Mažas draugužis

Galima pastebėti, kad kartais šaldytuvai kainuoja labai mažai. Tarkime, jeigu tai yra pats mažiausias šaldytuvas, tuomet jos kaina bus tikrai vos šimtas ar keli šimtai eurų. Tokie šaldytuvai labai praverčia sodo nameliuose, taip pat tokiose vietose, kurios yra nuomojamos. Tada sutaupoma elektros išlaidoms, taip pat įgaunamas toks šaldytuvas, kuris yra pakankamas savo dydžiu. Viešbučiuose, ligoninėse, sanatorijose, kur kažkas nakvoja laikinai, pilnai pakanka paties mažiausio šaldytuvo, kuriame galima palikti savo maistą.

Atskiri šaldikliai

Jeigu jaučiate, kad turite labai daug šaldytų gaminių, jums gali praversti nusipirkti papildomą šaldiklį. Jo naudą pamatysite iškart. Juk viskas, ką pagaminsite, galėsite šaldyti. Gal esate kaime ir čia per vasarą atsiranda labai daug gėrybių, kurias verta pasaugoti ateičiai. Juk kam išmesti nesuvartojamą maistą, jeigu galima jį užšaldyti. Galbūt jau per pirmą sezoną, neišmetus daug maisto, jums itin greitai atsipirks papildomas šaldiklis. Jis nekainuos labai daug.

Vidutinis šaldytuvas

Dauguma žmonių turi standartinius maždaug 2 metrų arba šiek tiek mažesnius šaldytuvus. Į juos maždaug telpa vidutinės šeimos poreikius atitinkantis maistas, atsargos. Tokį šaldytuvą turi dauguma, tačiau jo kainos gali svyruoti priklausomai nuo keleto dalykų. Tarkime, labai svarbu, kad vidutinis šaldytuvas kainuoja ne per daugiausiai vien dėl to, kad jame mažai funkcijų. Tokio paties dydžio, galbūt kito gamintojo šaldytuvas jau gali kainuoti ir dvigubai daugiau, jeigu jame daugiau funkcijų: šaldiklis, savaiminis atitirpimas, apsauga nuo šerkšno, distancinis valdymas ir kt.

Didžiausias seifas

Visada galima rasti ir kraštutinumus. Taigi, šaldytuvų pasaulyje tokiu turbūt būtų šaldytuvai – milžinai, kurių tikrai rasite įvairiose elektronikos ir buitinių prekių parduotuvėse. Tokie šaldytuvai yra žmonių įgeidis laikyti namuose daug maisto ir gėrimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *