Supraskite ftc taisykles dėl įsiskolinusių sprendimo kompanijų

parašė , 2016-11-05 22:17

Kai su jumis stovi su pagrindinėmis įsiskolinusiomis problemomis, jūs galite domėtis įsiskolinusios paramos kompanijos samdymu, kad padėtumėte jums atsikratyti nuo dalies naštos. Šioje situacijoje, daug vartotojų renka pasamdyti įsiskolinusias sprendimo kompanijas, kad padėtų jiems bėdoje. Dėl tam tikro nesutarimo pastaraisiais metais, Federalinė prekybos komisija priėmė kai kurias naujas taisykles dėl to, kaip šitos kompanijos gali veikti. Jei jūs galvojate apie apėmimą su vienu, svarbu įsitikinti, kad jūs suprantate FTC taisykles.

Taisyklės Apie Mokesčius

Šitos įsiskolinusios sprendimų kompanijos išieško mokestį už savo paslaugas. Pagal naujas FTC taisykles, jūs negalite būti išieškotas jokie atviri mokesčiai šitų kompanijų. Jei kompanija pabandys parduoti jums jų įsiskolinusias paramos paslaugas, negali būti laukiama, kad jūs užmokėsite kažkam viršuje priekį
Tai yra dėl nusiskundimų didelio kiekio, kad FTC gavo apie kai kurias kompanijas, veikiančias kaip suktybės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie paprašė didelių bendrosios sumos užmokesčių ant pradinės fazės ir paskui neaprūpino jokių paslaugų.

Be to, į atviriems mokesčiams sutrukdymą, FTC taip pat reikalingas, kad šitos kompanijos daugiau detalizuotų apie jų mokesčio struktūrą. Jie turi aprūpinti raštu mokesčio sąrašą, kuris nubrėžia bendrais bruožais, kiek jus apkaltins. Tai padeda jums vengti bet kokios nuostabos kai prieita prie mokesčių, kad jus galėjo apkaltinti.

Banko sąskaitos

Kai jūs sutinkate dirbti su įsiskolinusia sprendimo kompanija ar įsiskolinusia sprendimo teisinių paslaugų įmone, kompanija gali rekomenduoti, kad jūs atsivertumėte banko sąskaitą ir pradėtumėte taupyti pinigus sprendimui. Pagal FTC taisykles, banko sąskaita turi būti jūsų vardu, ir tai turi būti atidaryta įstaigoje, kuri yra apdrausta federalinės Indėlio Draudimo Korporacijos ar FDIC. Pranešimas negali būti surištas įsiskolinusia paramos kompanija bet kokiu atveju, ir tai turi būti kontroliuojama asmens.

Pilnas Atskleidimas

Praeityje, įsiskolinusios sprendimų kompanijos dažytų rožinį paveikslą apie tai, kaip nuostabus sprendimas bus. Jie praleistų detales apie tai, ką tai gali padaryti į jūsų kreditą ar kas laukti ateityje. Dabar Federalinė prekybos komisija reikalingas, kad kompanijos aprūpintų geresnį atskleidimą apie tai, kas įvyks. Kompanijos turi paaiškinti, kaip sprendimas galėjo neigiamai paveikti kliento kredito rezultatą ir padaryti jį sudėtingesnį jam būti pritartas paskoloms ateityje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apsvarstymas

Jei jūs galvojate apie pagalbos su įsiskolinusiu sprendimu gavimą, samdydamas įsiskolinusią paramos kompaniją, ar įsiskolinusi sprendimo teisinių paslaugų įmonė gali turėti prasmę. Taisyklių komplekto dėka tolyn prie FTC, yra dar kažkokia apsauga ten, kad padėtų jums vengti būti apgaunama. Prieš susitarimą dėl bet kokio reikalo su įsiskolinusia paramos firma, įsitikinkite, kad jūs artimai apžvelgiate terminus sutarties ir kad jie yra jūsų paslaugoje. Kitaip, jūs galėtumėte baigti tuo, kad pasirašytumėte kažką, kurį jūs apgailite vėliau. Iki tol, kol jūs esate atsipalaidavęs su lygmeniu paslaugos, kurią jie aprūpina, jūs galite pasislinkti ir gauti pagalbą, kurios jums reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *