Savaitgalis Londone: ką veikti ir pamatyti

parašė , 2019-02-18 21:08

Šiuo metu itin pigūs skrydžiai į Londoną vilioja aplankyti Britanijos sostinę, ypač, kol dar nėra BREXIT, ir pamatyti daugiau puikių dalykų. Štai pasiūlymas savaitgaliui – ką aplankyti ir pamatyti Londone vos per kelias dienas.

Pamatykite Big Beną ir karališkąjį tiltą

Skrendu į LondonąVieta, kuri tapusi tiesiog Londono atviruko vaizdu – tai garsusis karališkasis tiltas su ant jo priekio stovinčiu Big Benu ir garsiuoju laikrodžiu. Jeigu atvykstate į Londoną, galite net specialiai neplanuoti aplankymo – vis tiek ten nukeliausite ir aplankysite tą vietą. Taigi, šią vietą pamatysite, nusifotografuosite ant jos. Aišku, galima žinoti, kad jeigu tuo metu šalyje bus pakilęs teroristinių išpuolių pasaulis, tai gali visko būti, jog tai nutiktų būtent ten.

Praeikite pro Bekingemo rūmus

Netoliese vienoje upės pusėje bus ir karališkieji parkai, ir trinkelėmis išklotas gatvės žiedas bei šalia esantys didžiuliai Bekingemo rūmų vartai. Štai čia turėtų gyventi karališkoji šeima arba bent dažnai lankytis. Prie vartų nusifotografuosite, į vidų veikiausiai neisite, bet pamatysite karališkąją sargybą.

Pasikelkite apžvalgos ratu

Viena iš dabar populiarių pramogų Londone – tai pasikėlimas apžvalgos ratu. Coca cola apžvalgos ratas – tai puikus būdas pasidairyti po visą Londoną ir pamatyti, koks gražus ir didelis šis miestas. Iš paukščio skrydžio patogiai savo pakeliamojo gondoloje pamatysite šį puikų miestą, visas jo įžymybes.

Užsukite į Tate Modern galeriją

Kad jau būsite tame pačiame upės krante kaip Tate Modern galerija – užsukite į šį įspūdingą šiuolaikinio meno centrą. Jeigu nuolatos lankotės tokiuose centruose, tuomet gal ir nebus taip įspūdinga, nes ekspozicijoje rasite klasika tapusių šiuolaikinio meno kūrinių. Tačiau jeigu visgi norėsite pamatyti kažką įspūdingo ir retai einate į tokius muziejus, tai būtinai apsilankysite. Tai viena iš nedaugelio šiuolaikinio meno galerijų, kurios priekyje jūs rasite ir ta tikrus užrašus, nurodančius, ko reikėtų tikėtis, ir ko nereikėtų tikėtis, atvykus į tokią vietą. Vadinasi, čia apsilanko nemažai turistų, ir jie dažnai tiesiog nežino, ko tikėtis iš šiuolaikinio meno. Tad tam, kad būtų išvengta nesusipratimų, suteiktas tam tikras minčių vedlys.

Suvalgykite tikrus Angliškus pusryčius

Kad ir kur nakvojate – hostelyje, viešbutyje, AirBnB, būtinai paragaukite tikrų angliškų pusryčių, kuriuos galite gauti bet kurioje kavinėje, o juo labiau – viešbučio valgykloje. Tai bus jums didelis džiaugsmas ir paskata pajusti, ką reiškia tikrasis angliškas gyvenimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *