Kaip sukurti jaukumą naujuose namuose

parašė , 2019-02-23 23:19

Taigi, ar tai būtų naujas būstas Senamiestyje, ar kažkur kaimo viduryje, visgi reikės sugalvoti, kaip tą naują „dėžutę“ paversti tikrais namais, kuriuose būtų jauku, ir kuriose būtų jūsų gyvenimo aura.

Patraukli miesto vieta pridės geresnė aurą būstui

SenamiestisAišku, kuriant namų jaukumą, verta atsižvelgti ir į vietą, kur yra tas namas. Kartais juokingai atrodo stikliniame dangoraižyje bute įrengtas rustic stiliaus butas su dirbtinai pakabintomis sijomis palubėje ir ant sienų kabančiomis vantomis… Visgi namuose bus harmonija, jeigu namai bus tokie, kokia ir aplinka. Jeigu tai butas Senamiestyje, Užupyje, Centre – tai butas meniškoje aplinkoje, kurioje vyksta tikrasis gyvenimo judesys, ir čia galima gyventi jaučiant didelį malonumą. Taigi, tegul ši patraukli miesto vieta padiktuoja ir, kaip atrodys namai. Gal čia bus paskirta siena nedidelei bibliotekai, gal rasite vietos pianinui pastatyti ar jaukiems paveikslams sukabinti. Jeigu įsirenginėjate būstą lofte Naujamiestyje – labiau gerės pramoninis stilius, fabriko vamzdis ir kiti dalykai, nebūdingi natūraliai kaimo aplinkai. Ir atvirkščiai – jeigu įsikuriate regione, kaime, tuomet galite drąsiai taikyti visus svajonių kaimo elementus būtent čia.

Augalai namuose

Kai jau rasite harmoniją tarp išorės ir vidaus, metas praturtinti savo interjerą gyvybe ir pastatyti kambarinių augalų. Augalai namuose – tai gyvybė, tai jausmas, tai šiluma ir deguonis. Tai labai geras būdas iš visiškai naujo, akustiškai skambančio buto padaryti jį apgyvendintu. Jeigu namuose yra augalų – yra gyvybės. Pirmiausia, žmonių, kurie juos prižiūri, ir taip pat – įsileista kita gyvybės rūšis, flora.

Paveikslėliai, nuotraukos

Žinoma, geriausias būdas dekoruoti namų sienas – paveikslėliais, nuotraukomis, kurie atrodytų puikiai ir puoštų namus labai gražiai. Tad būtinai rinkitės tokius, kokie tiesiog jums patinka. Bijote, kad nederės? Nėra ko bijoti. Visi paveikslėliai atrodys puikiai, jeigu jie visiškai skirtingi ir nederantys, tačiau sukabinti į vieną didelį debesį ant sienos, o ne išmėtyti po skirtingas vietas.

Kilimas

Kietam ir aidinčiam naujam butui reikia minkštumo, ir būtent minkštutis kilimas bus tai, kas tikrai suteiks tam butui jaukumo. Kilimą jausite savo pėdomis, kai vaikščiosite savo bute, todėl tai bus labai svarbi patirtis. Taip pat kilimas bus svarbus ir tada, kuomet naktį iššoksite iš lovos ir bėgsite į tualetą – net ir basomis bėgdami jausite jaukumą.

Nebijokite raštuotos tekstilės

Apskritai tekstilė yra tas raktas, kuris atrakins namų jaukumo paslaptį. Ir nebijokite įvairių raštų tekstilės: spalvotos, gėlėtos, raštuotos ir kitokios.

Vienas atsakymas į “Kaip sukurti jaukumą naujuose namuose”

  1. Gediminas says:

    Aš tai neįsivaizduoju jaukių namų be židinio, jis tikrai suteikia namams labai daug jaukumo, ypač Kalėdiniu laikotarpiu. Pats židinys ir montavimo paslaugos nėra brangios dabar, tad tai tikrai įperkamas sprendimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *