Suraskite tinkamą kietą pinigų skolintoją

parašė , 2016-09-02 22:25

Sužinokite, kad kietas pinigų skolintojas nėra sunkus darbas. Internetas gali padėti jums labiausiai apie tai. Sudėtinga dalis sužino kietą pinigų skolintoją, kuris turi žemus kursus, skolintoją jūsų vietinėje rinkoje ir yra patirtas. Daug skolintojų krauna daugiau kaip 15 %, tokiu būdu svarbu sužinoti puikų.

Yra didžiųjų kietų pasiekiamų pinigų skolintojų, bet jie yra ne visada labai lengvi surasti. Ten turėkite daug kompanijų, kurios vadina save sunkiai pinigų skolintojais, ir didžioji dalis daro labai mažą skolinimą. Maksimalūs skolintojai yra taip pat lokalizuoti į vieną valstybę ar net vieną rajoną, kur jie supranta rinką. Tačiau, ten turėkite kai kurias didesnes skolinančias kompanijas, kurios dirba daugelyje sričių ir turi mažesnes normas, kurias tipiškas skolintojas gali turėti

Kaip Tai dirba?

Šitos kreditas neatvyksta iš bankų. Šioje kreditas situacijoje, kompanija skolinasi fondą nuo investitorių ir paskui skolina tą kiekį kitiems investitoriams, ieškantiems taip pat, bet nekilnojamajam turtui pagal aukštesnę normą. Investitoriai, kurie skolina pinigus skolinančiai kompanijai nori pamatyti gerą sugrįžimą dėl pavojaus. Skolintojas tada turi liepti, kad nekilnojamojo turto investitorius didesnė palūkanų norma padarytų bet kokį fondą. Su grynųjų skolintoju, jūs surasite normas 14 iki 18 % diapazone, greta jie įkraus nuo 2 iki 5 punktų paskoloje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl Investitorių Mokestis Tiek daug?

Priežastis kurią investitoriai rodo palūkanoms užmokėti tokius didelius procentus ant šio kreditas tipo yra tokia, kad jie neturi jokio kito pasirinkimo. Labai sudėtinga gauti trumpalaikį finansavimą nuo tradicinės skolinančios kompanijos kaip bankas, ir būtent tai ši greitas kreditas yra. kreditas programa yra labai gera šešis mėnesius į 1 metus, kur banko greitas kreditas gali būti gera apytiksliai 30 metų. Daug skolintojų taip pat leis, kad investitorius padėjo mažiau kaip 20 % mokėjimą grynaisiais ant ypatybių, kur bankai nebus.

Kaip Randa Pigų Skolintoją?

Daugelis kietų pinigų skolintojų įkraus 15 % ar daugiau, bet vis dar yra daugelio skolinančių kompanijų pasiūlymo įperkamos normos skolininkams. Priežastis kurią šitos kompanijos gali įkrauti mažiau nekilnojamojo turto investitoriams yra tokia, kad jie gauna daugiau pinigų nuo didesnių investitorių, kuriems nereikia taip aukštai sugrįžimų kaip mažesni atskiri investitoriai. Daug grynųjų skolintojų turi normas taip žemai kaip 11 % su 2 iki 4 punktais. Gavimas baubimo 12 % su bet kokia skolinančia kompanija ketina būti sudėtingas. Apačioje yra kieti pinigų skolintojai, kurie skolina daugelyje valstybių ir turi geras normas kietoms paskoloms.

Suraskite Vietinį Skolintoją

Jei jūs mėgstate dirbti su vietiniu skolintoju, jūs turite būti atsargus, su kuo jūs turite reikalo. Referrals yra geriausias pasirinkimas visada, kad rastų gerbiamą partnerį. Čia keli apdirba, kad surastų kai kuriuos gerus kietus fondo skolintojus. Pirmiausia, jūs turite paklausti aplink vietinio nekilnojamojo turto investitoriaus, susitinka viršuje. Dažnai skolintojai rems taip pat kaip kalbės susitikime. Jūs galite paklausti savo nekilnojamojo turto atstovo ar skolintojo, jei jie pažįsta kokią nors skolinančią kompaniją. Ten taip pat turi galimybę, jie nepažįsta jokio skolintojo, bet jūsų neskaudina, jei jūs klausiate. Jūs galite taip pat tikrinti tinkle, kad sužinotumėte nekilnojamojo turto investitorių. Kai jūs ieškote tinkle, būti atsargus todėl, kad ten turi daugelį, apgaulės skolinančio kompanijos yra pasiekiamos rinkoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ši kreditas programa gali būti puikiu būdu spragtelėti namus ir išplėsti jūsų sugrįžimus, spragtelėdama vartojant mažiau jūsų fondo. Kietas fondas gali taip pat būti panaudotas, kad nupirktų nuomojamą vertingą dalyką ir paskui būtų iš naujo finansuojamas. Teisaus skolintojo radimas gali mesti darbui iššūkį, ir jei jūs renkate teisingą, tai gali kainuoti jūsų reikalą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *