Žaislai vaikams: pasirinkimas pagal amžių

parašė , 2014-07-17 21:42

Pats lengviausias ir paprasčiausias būdas surasti tinkamus žaislus vaikams yra tinkamumas pagal amžių. Žaislai vaikams pagal amžių turi padėti pažinti aplinką , vaikus ugdyti ir leisti jiems progresuoti. Tinkami žaislai vaikams ugdo vaikų psichiką, jų emocijas, socialinį bei protinį vystymąsi. Koks bebūtų jūsų vaikas, geriausiai jam tiks žaislai vaikams pagal amžiaus grupę.

Žaislai patiems mažiausiems

žaislai vaikamsPatiems mažiausiems patiks spalvoti, įvairiausių formų bei skleidžiantys garsus žaislai vaikams. Šio tipo žaislai padeda pažinti skirtingus garsus, pajusti skirtingas tekstūras bei pamatyti nuostabias spalvas. Įvairiaspalviai, skirtingų dydžių ir formų gyvūnėliai puikiai tiks jūsų mažyliams arba dovanai. Kai tik mažyliai pradeda šliaužioti ir vaikščioti įsikabinus, jiems puikiai tinka tokie žaislai vaikams, į kuriuos galima įsikabinti ir jų pagalba atsistoti.

Darželio amžius

Kai mažyliai paauga, pradeda lankyti darželį (maždaug tarp 2 ir 5 metų), jiems patinka skirtingų formų kaladėlės ir žaidimai su žaisliniais automobiliais. Ypač tokio amžiaus vaikus traukia žaislai iš animacinių filmukų personažų. Taip, galime sakyti, kad tokio tipo filmai daro įtaka vaikams ir verčia tėvus įsigyti naujus žaislus vaikams. Nepaisant to, dauguma tokio tipo žaislų būna kokybiškai pagaminti, o matyti animaciniai filmai leidžia mažyliams su turimais žaislais atkartoti įvairias scenas. Žaisdami tokio amžiaus vaikai lavina motoriką, žodyną bei koordinaciją tarp to ką mato irk ą jaučia. Taip pat bandydami surikti įvairiausias kaladėles lavina pirštų vikrumą. Šio amžiaus vaikams tinkamiausi žaislai yra įvairiausi stumdomi prekybos vežimėliai vežimėliai ant ratų, taip pat nepamirškite vaikiškų knygelių, kurios yra nepaprastai vertingos.

Puikus pasirinkimas šio amžiaus vaikams yra triratukai, įvairiausi stumdomi automobiliai su vairais, balansiniai dviratukai bei supami arkliukai.

5 metai ir daugiau

Apie penktus metus, dažnai ir anksčiau, vaikai pradeda žaisti su dėlionėmis, kortelėmis, skaičiavimais. Žaisdami su įvairiomis formomis, lėlėmis bei personažais, vaikai tobulėja socialiai, ugdo kūrybiškumą bei vizualinius ir klausymosi įgūdžius. Vaikams būtina lavinti motoriką, socialinius įgūdžius, stumti bei traukti, mesti ir gaudyti ir valdyti daiktus. Visą tai daryti padeda tinkami žaislai vaikams ir žaidimai su kitais vaikais.

Nuo gimimo iki pilnametystės

Nuo pat gimimo iki pilnametystės vaikai turi būti lavinami ir skatinami vystytis ir tobulėti ir žaislai vaikams yra puiki priemonė tam palengvinti. Jeigu norite, kad vaikai mokintūsi žaisdami, visi žaislai vaikams turi būti tinkami, lavinantys kūrybą, tvirti, saugūs ir svarbiausia, įdomūs žaisti. Spalvos, tekstūra, formos ir garsai yra pagrindas tolimesniam mokymuisi ir turi būti išmokstama taip greitai, kaip tikrai įmanoma. Motoriniai, klausos bei socialiniai įgūdžiai vystomi neatsiejamai vienas nuo kito ir kuo daugiau vaikas išmoksta, tuo lengviau supranta aplinkinį supantį pasaulį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *