Žingsniai į sujungimo tiltu kreditas apsaugojimą.

parašė , 2012-08-09 14:26

Finansavimo gavimas gali būti sudėtingas kartais, ypač kai yra dvi apimtos ypatybės. Ar tai gyvenamasis ar komercinis, jei egzistuojantis turtas yra vis dar ant rinkos, tai daro tai sudėtinga gauti tradicinį finansavimą, kai jūs esate paruošta teisė paskui, kad ragintumėte naują turtą skubiai. Nepraraskite vilties, jūs galite vis dar surasti tai, ką kviečia, sujungiant tiltu kreditus, kad finansuotų jūsų naują reikalą. Šitos kreditas yra gana lanksčios, ir prie fondų gali net gauti prieigą skubiai. Greta to lankstumo, tai brangiau ir turi trumpesnius terminus. Rinkdamas, kas dirbti su, turėkite galvoje, kad jūs turite reikšmingą kiekį pinigų šiame sandoryje, tokiu būdu išmintinga būti labai rinktinis. Čia žingsnius apačioje parodo tam, kad gautų sujungimo tiltu kreditus, yra nubrėžti bendrais bruožais:

1
Nustatykite tai, kuo jūsų kreditas kiekis yra ir kokio laikotarpio jums reikės.

2. Pasirodykite ir lyginkitės, sujungimas tiltu finansuoja skolintojus. Rekomenduojama dirbti su skolintoju, kuris specializuojasi juose. Jie sugebės duoti gerą skolintojų pasirinkimą. Rekomenduojama iš pradžių nueiti su referral iš patikėto šaltinio. Tai yra paprastai geriausias būdas surasti patikimą. Yra keli dalykai, kad svarstytų, lygindamasis:

• kreditas apimtis (kiek jie daro kasmet), • Subjektyvios svarstomos problemos kaip patikimumas, patikimumas, ir profesionalizmas • Patirtis

3. Pokalbis su keliais klientais, kurie dirbo su jais praeityje. Tikrinkite, kad pamatytumėte, jei produktas, kurį jiems pasiūlė buvo tikras gautas. Taip pat tikėkitės matyti, jei kainos buvo tuo, ko jie laukė. Ir labai svarbiai, tyrinėkite, kaip uždarymas nuėjo ir jei jis nuėjo sklandžiai. Jų visos patirties supratimas geriau padės jums žinoti, kas laukti.

4. Kai tik jūs padarėte savo pasirinkimą, nuspręskite sekantį:

• Sujungimas tiltu skolina būtiną kiekį (priklauso nuo jūsų kredito, jūs negalite gauti pilno kiekio), • Įkeistas turtas, kuris būtų panaudotas (tai yra paprastai ar senas turtas ar nauja ar abu), • Kaip netrukus bus jūs reikėti fondų jūsų pirkimui

5. Nustatykite detales sujungimo tiltu kreditas, dėl kurios jūs kreipiatės. Jūs sugebėsite apžvelgti kelis pasirinkimus kai prieita prie kito tokio kaip:

• greitas kreditas, kad vertintų santykį (tai žemiau negu tradicinis, kadangi tai yra pavojingesnis reikalas), • Palūkanų norma • trukmės ilgis (paprastai 12 mėnesių, bet jūs galite surasti kitus terminus), • Punktai

6. Užpildykite paraišką. Jūs taip pat turėsite turėti sekantį:

• Didelės detalės apie jūsų išėjimo strategiją (tai labai svarbu, kadangi jie pažiūrės į šią informaciją dėl to, ar jie sugebės gauti pilną kiekį, kai tai bus skolinga), • Užmokestis už mokesčius jungėsi su finansavimu

7. Kai tik jūs užbaigėte, jūs tik turėsite laukti pritarimo, kuris gali būti taip greitas kaip per 24 valandas. Fondus gali padaryti pasiekiamus 1 savaitė iki 3-4 savaičių.

Finansų sujungimas tiltu yra puikus būdas finansuoti reikalą, kuris negali būti padarytas su tradiciniais keliais. Tai labai pavojinga ir turi būti rūpestingai svarstoma. Bet jei jūs esate paruoštas, jūs galite priversti tai dirbti jūsų situacijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *