3 skolos, su kuriomis jūs galite būti protingas

parašė , 2013-04-19 22:01

Paprastai manoma, kad visos skolos rūšys yra kažkas blogai prie kiekvieno. Tai turi daug potencialo, kad atneštų kažką jų finansiniam žlugimui. Tačiau, yra kelios skolos, kurios galėjo būti panaudotos, kad paaukotų kažką jūsų gyvenime konstruktyviame būde. Jūs tiktai turite būti protingas su savo skolomis.

Pasakyti, kad jūs esate protingas apie savo skolą ne tiktai siejasi su nesiartinimu prie jos. Žinoma, tai yra idealus scenarijus – buvimas gabus nupirkti tai, ko jūs norite, iš tikrųjų neužsitraukdamas jokios skolos. Tačiau, jei jūs iš tikrųjų turite į, yra būdų jums įsitikinti, kad jūsų skola tiktai prisidės prie jūsų asmeninio vystymosi. Būtent taip jūs galite pasakyti, kad jūsų skola turi potencialą būti gera.
Iš visų skolų, kurias jūs galite paimti, yra tiktai trijų, kurie, kaip gali būti manoma, yra "gera" skola.

Ant sąrašo viršūnės yra vidaus greitas kreditas. Visų pirma, būtent toks brangus pirkimas galimybės jūsų perkantis tai grynaisiais yra sudėtingas pasiekti. Reikės metų, kad pabaigtų gelbėjimą tam. Tokiu būdu tai yra viena iš kelių skolų, kad jūs negalite išvengti – bet jūs vis dar turite būti protingas su. Būdamas protingas su vidaus greitas kreditas ne tiktai siejasi su žemiausios palūkanų normos skolai gavimu. Jūs turite svarstyti namus ir kainą, kurią jūs norite nupirkti. Nekilnojamojo turto pramonė padrąsins jus nupirkti brangiausius namus, kuriuos jūs galite leisti sau. Tiesa būti pasakytas, didžiąją laiko dalį kuris nėra iš tikrųjų būtinas. Kodėl perka brangiausią ir nepalieka nieko dėl savęs savarankiškai. Žinokite tai, ką jūs galite leisti sau, bet jūs neturite pasiekti tų lubų. Ieškokite kuklių namų, su kuriais jūs galite gyventi ir nupirkti tai – nebrangesnis, geresnis.

Antra greitas kreditas, kurią jūs galite gauti yra studentų greitas kreditas. Kolegijos ir universitetai gali būti iš tikrųjų niekšiški kai prieita prie to todėl, kad jie parodys, kad jūs pavaizduojate ir jūsų pajamų potencialo grafai. Tuo metu, kai tai galėjo būti pagrįsta tikrais gyvenimo skaičiais, kurie gali ne visada būti tuo, ką jūs gausite. Jei jūs nuolatos pranokote kitus mokykloje, tai jūs galbūt galite būti šio statistinio fakto dalimi. Bet jei ne, tai nerizikuokite tuo.

Galiausiai, verslas pradeda paskolą, yra skola, kuri turi potencialą, kad padėtų jūsų vystymuisi – ne tiktai asmeniškai bet taip pat ir finansiškai. Kažkas, kurį jūs galite paversti į pajamų generatorių yra protinga skola paimti. Tik būkite įsitikinę, kad jūs galvojote, kaip jūs užauginsite savo verslą, kad jis turėtų pakankamai naudos, kad užmokėtų už jos savą skolą.

Kažkas už šitų skolų sunku būti protinga su. Bet net prie šitų trijų turi priartėti su perspėjimu. Atsiminkite, kad jūs, skolos gali vadovauti jūsų ateičiai pats taip įsitikinate, kad jūs nepasiduodate kad. Yra daug atvejų kame, žmones palieka nelaimingus su jų gyvenimais todėl, kad jie norėjo pakeitimo, bet jie negalėjo leisti sau į dėl kreditas, kurią jie paėmė praeityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *