7 klausimai, kad paklaustų kieto pinigų brokerio

parašė , 2016-02-22 20:47

Kietas pinigų brokeris gali būti puikiais ištekliais, kad pasisuktų į tai, kai jūs esate girgždesyje ir negalėti gauti jūsų fondus nuo kitur. Kieti skolinantys pinigai turi savo minuses ir pluses, bet šitie minuses mažės, kai jūs surasite skolintoją, kuriuo jūs patikite ir su kuo jūs galite sudaryti naudingą sandėrį. Yra septyni klausimai, kad jūs galite norėti paklausti kieto pinigų brokerio prieš jūsų sandorio pasirašymą.

Kas Yra Jūsų Patirtis? – Skolintojai turi reikalo su viena ar daugiau valstybių. Visi, kaip turi patvirtinti jų valstybinės reguliavimo agentūros, paskolina fondams. Pinigų skolintojai taip pat turi nešti papildomą Nacionalinę kreditas Licencijavimo Sistemą (NMLS) patvirtinimas. Visiems brokeriams turi tinkamai duoti licenciją ar su Skyriumi Korporacijų ar su Nekilnojamojo turto Skyriumi
Jūs norėsite žinoti tai, ką jie padarė praeityje ir kuo jų klientai yra ir buvo. Kol didžioji dalis tikėtina nenorėtų turėti vardus, jie gali pasakyti jums, kokiems kreditas gavėjų tipams jie padėjo. Skirtingi pinigų skolintojai turi reikalo su skirtingais paskolų ir įvairių kiekių tipais. Jūs norėsite į dalį taip užbaigto paveikslo kiek galima anksčiau, negu jūs tęsitės.

Kas yra jūsų kreditas iki vertės santykis? – Skolintojai krauna žemesnį kreditas iki vertės santykį negu tradicinė greitas kreditas. Pavyzdžiui, jei jų vertė bus 80 %, jie duos jums 80.0000$ 100.000$ turto daliai. kreditas iki vertės santykis, apskritai, sklando apytiksliai 60-50 %. Jūs norėsite tiek aukštai kiek galima, kad jūs neturėtumėte pažiūrėti kitur, kad apimtumėte kitus.

Kas Yra Terminai? – Kietos pinigų kreditas yra sudarytos tolimame skirtingame būde, negu tradicinės kreditas yra. Daug žmonių nežino to. Deja, jie pasirašo kanceliarinį darbą ir yra tada užvaldyti. Jūs galite išvengti, kad, įsitikindamas, kad jūs suprantate sutarties terminus iš pradžių. Kieti pinigų brokeriai pasiūlys skirtingų skolinančių programų įvairovę. Daugelis jų yra lankstūs ir pritaikomi į jūsų situaciją. Kai kurie kieti pinigų skolintojai paprašys jūsų serijos palūkanų tiktai užmokesčiai, sekti didelio baliono užmokesčio. Kiti gali atsisakyti jūsų užmokesčio per sunkumą ir leisti jums atsilyginti vėliau. Jūs turite pažiūrėti į skirtingus terminus ir pasirinkti tuos, kurie geriausiai pritaiko jūsų poreikį. Pavyzdžiui, kai kurie kieti pinigų brokeriai įkraus išankstinio apmokėjimo nubaudimą. Jei jūs planuojate šios kreditas finansavimas iš naujo kitais metais, tai ši greitas kreditas nebūtų jūsų geriausias pasirinkimas. Paklauskite savo skolintojo apie jo terminus.

Palūkanų norma – Kieti pinigų skolintojai yra žinomi savo dideliais procentų atlygiais, kurie yra dvigubi negu ta tradicinių paskolų: 12 – 15 % ir trys punktai ant kreditas, ar daugiau. Bet skolintojai keičiasi, ir konkurencingoje rinkoje jūs galite sugebėti surasti kai kurias palyginti protingas normas. Paklauskite savo skolintojo, koks jo yra. Kai kurie skolintojai gali dažnai būti nesąžiningi savo normose, žinodami, kad jie gali būti paskutine priemone daugeliui klientų. Jūs galite sugebėti nuleisti normą, derėdamasis. Dauguma šitų skolintojų veikia nepriklausomai, ir jie pasirenka savo normą, pagrįstą kiekiu pinigų, kuriuos jie nori uždirbti. Tai reiškia, kad, jei jūs deritės (ir mini, kad jūs žiūrite kitur), jūs galite sugebėti nuleisti savo reikalą.

Kas yra jūsų atviras užmokestis? – Kai kurie pinigų skolintojai atsisako savo atvirų užmokesčių, bet daugelis kitų paprastai klausia tiek daug, kiek dviejų išankstinio apmokėjimo. Išankstinio apmokėjimo kiekis priklauso nuo struktūros kreditas ir gali apimti tam tikrą sumą pažangos palūkanų ir įmokos užmokesčius. Įstatymas reikalauja, kad skolintojas galėtų tipiškai paklausti jūsų mažiau kaip du. Jei jis ar ji viršyja šią ribą, ištyrinėkite reguliavimą, kad nustatytumėte, ar jo prašymas yra protingas. Jei ne, jūs galite sugebėti pasitraukti be nubaudimo jums.

Kaip Netrukus aš Turėsiu Pinigus? – Vienas iš kietų pinigų paskolų pluses yra, kad jūs galite paliesti pinigus po mažiau kaip dešimt dienų. Daug skolintojų yra linkę pasirašyti reikalus po pirmų 1-2 dienų. Keli gali perduoti tai jums ta pati diena. Paklauskite savo brokerio, kaip ilgai tai ima jį, kad pasirašytų reikalą. Dauguma skolintojų dirba pagal savo savą sąrašą, todėl laikai keičiasi nuo vieno skolintojo į kitą. Prašymas vengia painiavos.

Aiškumas – Mato ir klausia, ar jūsų skolintojas nori turėti kantrybę atsakyti jūsų klausimus. Jūs galite paklausti, ko jūs norite nepriklausomai nuo to, ar jūs atrodote ‘kvailas’. Apžvelkite jo žiniatinklio svetainę; jis turi savo nurodymus ten? Jie yra aiškūs? Nuoseklus? Visi tarpai užpildyti? Jis sugebėtų surasti kokią nors spragą tam, kad pakeistų jo kontraktą? Jis laiko savo sąlygas? Jis turi kokias nors galvosūkio normas? Jis gali paaiškinti juos, jei jis daro, ir jis pasakys jums, kai jie bus taikomi jums? Pažiūrėkite į jo socialines žiniasklaidos svetaines: žinutė yra nuosekli? Skolintojas atrodo profesinis? Jūs norėtumėte paprašyti, kad savęs šitie ir panašūs klausimai garantuotų, kad jūs turite patogų ir dorą santykį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Trumpas…

Kietas pinigų kreditus taip pat pavadina "asmeninėmis paskolomis" todėl, kad, kadangi skolintojai mėgsta atkreipti dėmesį, ši netradicinio skolinimo forma aprūpina aplinką pasitikėjimo, kurio tradicinis skolinimas stokoja. Ne visi skolintojai, tačiau, užsitarnauja šį pasitikėjimą, ir keli gali nuvilti jus kitų keliai, taip pat. Aš tikiuosi, kad nurodymai, įrašyti į sąrašą šiame straipsnyje, padeda jums daryti geriausią pasirinkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *