Ar verta naudotis “greitukais”?

parašė , 2015-04-21 22:32

Vos atsiradę Lietuvoje greitieji kreditai tapo vienu iš populiariausių pasirinkimų, kuris tik egzistuoja rinkoje. Žmonės, įvertinę paslaugos pliusus, skolinosi ir skatino tai daryti kitus. Štai praėjo keleri metai ir vis labiau akcentuojama, kad greitieji kreditai ne toks geras pasirinkimas, kaip buvo galima manyti anksčiau. Tokia greita paskola įpareigoja, skatina prisiimti gana daug atsakomybių. Visgi, tai nėra visiškai teisinga, kadangi asmuo, kuris įvertina savo situaciją ir racionaliai apmąsto tai, ką jis daro – skolinasi atsakingai. Sakote, kompanijos skolina neapgalvotai? Kodėl, tuomet, žmonės neprisipažįsta, kad jie tingi kiek plačiau pasidomėti egzistuojančia paslauga?

Greiti kreditaiIlgalaikė paskola labai puikus būdas susitvarkyti iškilusias finansines problemas. Kaip jau akcentavome, šiuo atveju, svarbiausia yra tai, kad asmuo tiksliai žinotų, kokios sąlygos apipina paslaugą. Bankai, pavyzdžiui, paskolas suteikia su labai daug apribojimų: reikia turėti darbą, laiduotoją, palūkanos daug didesnės, nei skolinantis iš greitųjų kreditų kompanijų. Akivaizdžiai, ilgalaikė paskola laimi šiuo atveju.

Yra įmonių, kurios veiklą vykdo lyg ir teisėtai, tačiau ne iki galo atsižvelgia į visas peripetijas, kurias nustato Lietuvos Respublika. Būtent todėl renkantis įmone labai svarbu įvertini šį faktorių. Organizacija: „Venk greitųjų“ informuoja, kokios įmonės veiklą vykdo visiškai teisėtai. Tokiu atveju nereikėtų vengti ir iš pirmo žvilgsnio kiek didesnių palūkanų. Juk svarbiausia, kad viskas vyksta legaliai ir jei iškils kokie nors konfliktai – problemas bus galima išspręsti.

Atsakingas skolinimasis visada padeda pasiekti efektyvių rezultatų. Šiuo atveju ne įmonė kalta kad asmuo negeba priimti teisingo sprendimo. Skolinimasis negali būti spontaniškas veiksmas. Teisingai įvertinus tai, ko norite, visada pavyks likti nenuskriaustam.

Renkantis įmonę iš kurios skolinsitės įvertinkite šiuos aspektus:

  • Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai?
  • Kokio dydžio palūkanos egzistuoja?
  • Per kiek laiko reikės grąžinti visą pinigų sumą?
  • Kaip sprendžiama, jei pinigų nepavyks grąžinti laiku?
  • Ar pasirinkta įmonė turi ilgą darbo patirtį?
  • Galbūt turite pažįstamų, kurie gali rekomenduoti konkretų pasiūlymą?

Štai taip paprasčiausiai suvokus, ko tiksliai jums reikia, pavyks rasti variantą, kuris gali padėti išspręsti finansines problemas. Svarbiausia, kad įmonę verta susirasti dar tuomet, kol pinigų nereikia. Dažniausiai iškilus problemoms žmonės neapgalvoja visų variantų ir priima pirmą pasitaikiusį sprendimą. Žinoma, niekas nenori galvoti, kad kada nors gali tekti priimti tokius sprendimus, kaip ilgalaikė paskola, tačiau įvertinti tai – verta.

Greita paskola gali būti vienas geriausių sprendimų, kuomet prireikia pinigų. Žiūrėkite į tai atsakingai ir pavyks pasiskolinti sėkmingai. Juk finansinių problemų egzistavimas gana labai apsunkiną padėtį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *