Beletažo skola verslo savininkams

parašė , 2016-05-14 18:37

Kas yra beletažo skola ir kaip ji gali duoti naudos mano verslui? Bendras klausimas nuo daug verslo savininkų. Tuo metu, kai ne žinomas, beletažo skola yra daugiaaspektis įrankis, kuris gali vairuoti verslo vystymąsi. Tai gali būti panaudojama daug būdų, kur banko kreditas nepakanka. Tai gali taip pat būti panaudojama daug būdų, kur asmeninio kapitalo kaina sveria daugiau už sugrįžimus nuo projekto.

Beletažas gauna savo nelyginį skambantį vardą iš padėties, kurią jis užima balanso lape. Įspraustas tarp banko kreditas virš to ir sluoksnio teisingumo žemiau to, beletažas gyvena viduriniame kapitalo struktūros sluoksnyje. Nepaisant užstrigimo viduryje, tai yra ganėtinai plėtota ir protinga rūšis. Tai galvoja, mėgsta investitorių su ilgalaikiu vaizdu apie vystymąsi, dar aktais kaip skolintojas budria akimi ant neigiamo aspekto pavojaus
Kad žinotų, kuo beletažo skola yra ir ką ji gali padaryti, tai moka, kad iš pradžių apibrėžtų, koks tai nėra. Tai nėra teisingumo investicija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai nevaldo akcijų jūsų kompanijoje ir nesakys jums, kaip valdyti jūsų kompaniją. Tai yra taip pat ne rizikos kapitalas, nei tai yra banko greitas kreditas. Tai nėra angelo investicija, nei privatusis kapitalas ar net konvertuojamos pastabos. Tai yra ilgalaikė greitas kreditas į verslą, kuris aprūpina finansavimą, kad užaugintų, įsigyti ar perkėlimo nuosavybė. kreditas gavėjo kreditingumas yra išmatuotas per jo istorinės pinigų cirkuliacijos ar EBITDA stabilumą. Beletažo skolos kreditas dydis yra nustatytas, imdamas istorinę pinigų cirkuliaciją ir taikydamas kartotinį tam. Dažnai kartotinis yra tarp 3.0 į 4.0 kartai istorinį EBITDA.

Tai gali būti panaudojama, kad finansuotų visas rūšis verslo iniciatyvų ar savininko iniciatyvų tokių kaip naujas produktas ar naujas rinkos plėtimas, verslo plėtimas, verslo įsigijimas, dividendas ar bonusas savininkui, ar apsimokėtų kitų paskolų ar įsipareigojimų. Tai gali taip pat būti panaudojama išpirkimo kontekste, kur beletažo skola yra panaudota, kad nupirktų akcijas verslo nuo savininko. Taigi kodėl beletažo skola nėra plačiai pasiekiama visoms firmoms jūsų specifinėje srityje? Gerai pramonė būdavo visada daugiau sutelkiama ties finansavimu išpirkimo negu ant finansavimo kompanijų tiesiogiai dėl vystymosi priežasčių.

Tai privedė prie kiekvienos beletažo skolos firmos, turėti tautietį priešingai regioniniam centrui jų naujame verslo centre. Beletažo skola, tuo metu, kai ne pigus aprūpina didelę vertę pinigus į verslą. Nėra jokios asmeninės garantijos, ir pagrindinis atmokėjimas yra atidėtas kelis metus. Tai tiks kruopščiai į jūsų verslą, einant žemiau jūsų egzistuojančios banko kreditas pajungtoje padėtyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paprasta tiesa yra, kad tai atgaivina gerus daiktus per verslo vystymosi sukėlimą. Tuo metu, kai didžioji dalis galvoja apie skolą kaip apie vystymosi inhibitorių, beletažo skola supranta ir tvirtai apsikabina vystymąsi kaip savo pirminį tikslą. Finansuodama už banko kreditas sienų, beletažo skola apsirūpina kad brangus sluoksnis pavojaus kapitalo tiek gyvybinis Amerikos ekonomikos pasisekimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *