Kokius nuostolius patyrėte dingus duomenims

parašė , 2016-05-13 22:17

Esame įpratę, kad tokios paslaugos kaip data recovery service London reikalingos tada, kai duomenys dingsta sugedus kompiuteriui ir sudegus kietajam diskui. Net jeigu reikalinga micro sd card recovery, galite būti praradę daug svarbių failų. Jums nebūtinai pavyks juos atstatyti, tačiau galima bent jau savo atmintyje juos pabandyti prisiminti. Klausiame žmonių, kokių svarbiausių failų jie neteko?

Giedrė, mokslininkė

Atkuriame duomenisGal galvojate, kad man išsitrynė kokia nors daktaro disertacija ar panašus mokslinis failas? Būtų gerai. Jeigu būtų išsitrynę, būčiau galėjusi tiesiog mielai su dideliu džiaugsmu mesti tokias studijas ir daugiau niekada nebūti mokslininke. Deja, tai neišsitrynė. Tačiau dingo mano pačios linksmiausios paauglystės nuotraukos. Buvo toks nuostabus etapas, kada su draugėmis patyrėme labai daug, kada taip smagiai dažnai leisdavome laiką. Eidavome į šokius, prieš tai susirinkdavome pas kurią nors kambaryje. Laikas, kai net neįtariau, kad paskui siesiu gyvenimą su mokslais. Galvojau, kad būsiu mama. Suklydau. Taigi, išsitrynus toms nuotraukoms, galima sakyti, išsitrynė mano visa praeitis ir dabar jau galiu drąsiai sakyti, kad ji visa, kokia ji buvo, tokia ji liks man.

Vaidas, architektas

Jeigu būtų dingę tik kokios nors nesvarbios nuotraukos iš vaikystės, tai viskas gerai. Bet man dingo kur kas daugiau. Visas landšafto projektas ir 3D maketas, prie kurio su partneriais dirbau tris mėnesius. Ar jūs įsivaizduojate tokį dalyką, kas būtų, jeigu jūsų tris mėnesius kurtas darbas kur nors dingtų? Tarkime , per vasarą pastatote beveik visą namą, vieną dieną ateinate – nieko nelikę. Galvojate, nejaugi aš toks kvailas, kad buvau neišsisaugojęs atsarginės kopijos. Aš ne toks kvailas, ir kopiją išsisaugojau, bet dingo ir ji. O kvaili buvo partneriai, kurie net kopijų nedarė. Taigi, taip ir likome su tuščiomis saujomis, nieko gero daugiau neturėdami.

Povilas, muzikantas

Kūriau muziką laisvalaikiu. Planavau surengti koncertą giminėms. Bet šitas dalykas išvis nenutiko, kadangi visa muzika tiesiog išgaravo. Paskui ilgai klausiau savęs – kodėl, o kodėl gi aš išvis negalėjau šiek tiek pasistengti ir išsisaugoti tą muziką kur nors kitur? Visada jaučiuosi protingiausias, geriausias, viską gerai žinantis, tik tokio paprasto elementaraus dalyko nesugebu padaryti, kaip muzikos perkėlimas į atsarginę kopiją. Kadangi dabar nieko neturiu, tai geras laikas egzistenciniam pamąstymui, ar aš išvis kažką noriu savo gyvenime daugiau daryti su muzika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *