Terasinių lentų specialistai

parašė , 2016-05-12 07:29

Terasa – dalykas, apie kurį vis dažniau pasvajoja individualių namų ir naujų statybų butų kompleksų savininkai. Terasa suteikia proga mėgautis šviežiu oro pliūpsniu pietaujant, geriant rytinę kavą, leidžiant laiką su šeima. Be abejonės, ne visa terasa yra dengiama stogu, todėl jos dalis labai dažnai yra pažeidžiama įvairių atmosferos procesų – terasines lentos veikiamos kritulių, saulės, vėjo. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie įmonę, kurios produkcijos lauke – kokybiškos priemonės terasų įrengimui.

UAB Doneris paslaugos

Kaip įrengti terasą?UAB Doneris – daugiau nei dvylika metų veikianti, visoje Lietuvoje medienos gaminiais prekiaujanti įmonė, siūlanti produkciją tiek didmeniniu, tiek mažmeniniu lygiu. Terasų lentos, dailylentės, medinės grindys, baldams ir statyboms produktai pasižymi aukšta kokybe ir inovatyvia gamybos technologija. Atsižvelgiant į individualius klientų pageidavimus, gaminama pagal individualius brėžinius. Bendrovė nuolatos domisi naujausiomis technologijomis ir medienos apdirbimo būdais. Dailylenčių gamybai naudojama aukščiausios kokybės mediena, dažniausiai patvari eglės ir pušies mediena. Pavyzdžiui, gamnant terasines lentas, pasitelkiama tik pati aukščiausia technologija. Labai svarbu visais būdais stengtis išlošti igaamžiškumo srityje, kadangi terasinėms lentoms dažnausiai keliami iššūkiai – būtinybė būti po atviru dangumi. Kadangi terasa jau savaime yra itin estetiška objektas, svarbus jos estetiškas montavimas, pastangos paslėpti sijungimus ir vinis. Būtent todėl terasų lentas patariama montuoti tik aukščiausio lygmens specialistams, tokiems, kokie dirba UAB Doneris komandoje. Tvirtumo lentoms suteikia jų kilmė – kadangi lentos pagamintos iš eglių ir pušų, tai geriau paruošta ir išdžiovinta mediena, priešingai nei maumedis, iš kurio vis dar yra gaminama didelė dalis lentų ir lentelių. Internetinėje bendrovės svetaineje pateikiamas terasinių lentų priežiūros metodas, papasakojama, kaip lentos tepamos alyva, siekiant jas impregnuoti ir periodiškai atnaujinti. Bendrovė UAB Doneris specializuojasi ne tik terasinių lentų, dailylenčių ir kitokių apdailos lentelių gamyboje, bet ir didelį dėmesį skiria grindų apkalimui apskritai. Grndinės lentos, parduodamos UAB Doneris meistrų, pritaikytos A ir B kokybės standartams. Turint tokias grindis, užkertamas kelias įplyšimams galuose, puviniams, mechaniniams pažeidimams, sakų maišeliams grindyse. Nesveikos medienos šakos paprasčiausiai nėra naudojamos gamyboje, todėl pasirenkamas tik aukščiausios kokybės medis. Medines grindis žmonės mėgsta ir iki šiandienos vertina dėl natūralumo, klasikinio įspūdžio, galimybės grindis pritaikyti prie įvairaus stiliaus interjero dizaino. Tokios grindys sumontuojamos ir lentelės impregnuojamos, siekiant didelio ilgaamžiškumo, tačiau turint tokias patariama namuose palaikyti bent penkiasdešimties procentų santykinę oro drėgmę. Plačiau apie medinių lentelių, grindų priežiūros specifiką galite paskaityti internetinėje UAB Doneris dvetainėje Geros lentos. Be to, nurodytais kontaktais galite visados rašyti konsultantams – jie su malonumu padės atsakyti į sudėtingiausius klausimus. Kaip ten bebūtų, akivaizdu, kad mediena visada buvo pati ekologiškiausia statybinė medžiaga, todėl jos populiarumu abejoti neverta. Tiesiog reikia stengtis atrasti būdų, kaip medienos produkciją paversti kuo ilgaamžiškesniu produktu. Tokių būdų bene patikimiausiai Lietuvoje ieško UAB Doneris.

Iš pirmų lūpų

Vaida iš Pakruojo internetinėje svetainėje Geros lentos pasirinko kokybišką UAB Doneris produkciją savo terasinėms lentoms. Bendrovės specialistai nuo a iki z atliko matavimus, projektavimo ir montavimo darbus. Vaida – tikra inovatyviausių technologijų gerbėja, jos darbo sritis – akumuliacines talpos ir jų pritaikymas, todėl iš bet kurios jos pasamdytos bendrovės moteris reikalauja aukščiausio lygio paslaugų ir aptarnavimo. Jos lūkesčius be abejonės pateisino UAB Doneris, kurio sumontuotos terasines lentos ir apskritai – visas terasos pagrindas – dabar padeda moteriai džiaugtis šiltais vasaros vakarais su šeima. Vaida negaili gerų žodžių apie pristatytos medienos dirbinių specialistus ir siūlo jų paslaugas išbandyti visiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *