Daiktai, kad svarstytų prieš atidarytos sujungimo tiltu kreditas išėmimą

parašė , 2017-04-27 14:17

Vienas iš bendriausio naudojimo tam, kad sujungtų tiltu finansus turi finansuoti turto pirkimą. Tai gali apimti priežiūrą vietos į pardavinėjimo grandinę, pirkimas turto aukcione, pirkimas apgriuvusio turto norint remonto to ir pardavimo to ant ar nupirkti vasarnamį.

Turto pirkimas gali įgauti daugelio formos, kuris yra, kodėl sujungiantys tiltu kreditas tiekėjai turi dvi skirtingas kreditus, kurias vartotojai gali išimti.

Uždaryta sujungimo tiltu greitas kreditas yra toks, kur pastovi atmokėjimo data yra paskirta.

Uždarytos sujungimo tiltu kreditas yra populiarios tarp tų, kas apsikeitė kontraktus ant jų egzistuojančio turto, bet negaus fondų kelias dienas ar savaites.
Atidaryta sujungimo tiltu greitas kreditas, antra, yra toks, kur jokia atmokėjimo data nėra paskirta, kadangi kontraktai nebuvo apsikeisti ant turto. Atidarytos sujungimo tiltu kreditas yra paprastai naudojamos situacijose, kur būsto savininkai surado naują turtą, jie norėtų persikelti į, bet negali nupirkti to, kol jų egzistuojantys namai nebuvo parduoti. Jei jūs esate šioje situacijoje, svarbu ištirti kiekvieną pasirinkimą, pasiekiamą jums, kad surastų geriausią sprendimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas pasirinkimas išima antrą paskolą, nors tai gali pasirodyti sudėtinga, jei kreditas skolintojai nusprendžia, kad jūs neturite finansinės priemonės sutikti du kreditas atmokėjimą kas mėnesį. Be to, jūs turėsite patenkinti įvairius kitus kriterijus sektis. Vis dėlto, tai yra pasirinkimas, kurį jūs turite ištirti.

Jei jūs esate nesėkmingas su savo kreditas paraiška, sujungdamas tiltu finansus yra kažkas, kurį jūs galite norėti svarstyti. Vienas iš pagrindinių punktų, kad suprastų iki finansų sujungimo tiltu yra sudomintas, yra, kad palūkanų normos yra aukštos. Kai kurios sujungimo tiltu kreditas palūkanų normos gali būti taip aukštos kaip du procentai kas mėnesį, reikšdamos, kad jie yra tiktai tinkami kaip trumpalaikis finansavimo pasirinkimas.

Priežastis, kodėl tai yra toks svarbus apsvarstymas, ypač ankščiau paminėtoje situacijoje, yra tokia, kad, kuo ilgiau tai ima, kad parduotų jūsų turtą, tuo ilgiau tai paims jums, kad grąžintų paskolą ir daugiau jūs turėsite galų gale atsilyginti.

Su nekilnojamojo turto rinka, praeinančia audringą laiką dabar, nėra jokio būdo žinoti, kaip ilgai ji paims, kad parduotų jūsų turtą. Daug priklausys nuo turto vietos, artimumo geroms mokykloms, transportinėms sąsajoms ir kitiems faktoriams, tačiau, net jei jūsų turtas pažymės visas teisingas dėžes, suvaržyta prieiga, kad įkeistų finansus ir abejonę, supančią ekonomiką, galėjo trukdyti jūsų galimybėms daryti greitą pardavinėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs nuspręsite kreiptis dėl sujungimo tiltu kreditas, skolintojas atsižvelgs į jūsų tikimybę, parduodamas jūsų turtą artimoje ateityje.

Jei jie nusprendžia, kad jūsų galimybės to pardavimo yra plonos, yra galimybės, jūsų paraiška bus atmesta.

Kad aptartų svarstomą problemą, tai gali būti vertais skambinančiais įvairiais sujungimo tiltu kreditas telefono numeriais ir kalbėjimu su kompanijomis savarankiškai apie jūsų planus ir jūsų galimybes kreditas suteikimo. Išimant bet kokį finansinį produktą, gyvybinis, kad jūs priimtumėte atsakingą metodą.

Tuo metu, kai jūs galite turėti savo širdies komplektą ant turto, jūs turite apsispręsti, ar įmanoma ir ar jūs turite realistinę galimybę parduoti jūsų namus per kelis ateinančius mėnesius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *