Falken vasarinių padangų analizė

parašė , 2016-03-07 21:11

Turbūt ne vienas vairuotojas girdėjo apie Falken padangas. Jos pasižymi aukšta kokybe ir saugumu. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime vienas iš populiariausių Falken gaminamų padangų.

Vasarinės padangos FalkenFalken Ziex ZE914 ECORUN – vasarinės padangos pagamintos Japonijoje, pasižyminčios degalų taupymo efektyvumu. Specialių junginių ir asimetrinio protektoriaus rašto dėka, užtikrinamas mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, taip suteikiant iki dviejų kartų ilgesnį nuvažiuojamą kelio ruožą. Keturių plačių išilginių protektoriaus griovelių dėka sumažinama akvaplanavimo riziką, nes vanduo greitai ir efektyviai pašalinamas iš padangos. Todėl važiavimas šlapia kelio danga tampa daug stabilesnis. Kieti protektoriaus blokeliai padidina stabilumą važiuojant posūkiuose ir manevruojant. Inovatyvaus silicio mišinio dėka dar labiau pagerinamas padangų našumas ant šlapios kelio dangos bei mažesnis dėvėjimasis. Falken Ziex ZE914 Ecorun vasarinės padangos puikiai įvertintos ir rekomenduojamos automobilių klubo “ACE”, kuris atliko išsamius bandymus su šiomis padangomis.

Falken Sincera SN832 Ecorun – vasarinės lengvųjų automobilių padangos, užtikrinančios mažesnes kuro sąnaudas ir puikų valdymą važiuojant šlapia kelio danga. Falken Sincera padangos montuojamos ant tokių kompaktiškų automobilių kaip Fiat 500, Honda Jazz, VW UP ir daugelis kitų. Asimetrinis protektoriaus dizainas ir sustiprintas padangos karkasas užtikrina stabilų važiavimą ir kontrolę posūkiuose. Be abejo saugiam važiavimui įtakos turi ir ratlankiai. Todėl pirkdami padangas nepamirškite pasitikrinti ir ratlankių kokybę. Plačių išilginių ir šoninių protektoriaus griovelių dėka užtikrinama puiki vandens evakuacija iš protektoriaus paviršiaus taip apsaugant nuo praslydimo rizikos. Standžios išorinės padangos dalies dėka suteikiamos geros valdymo savybės ant sausos kelio dangos. Šios Falken padangos yra Falken Sincera SN828 modelio atnaujinimas. Atliktų bandymų ir testavimų rezultatai atskleidė, kad su naujosiomis Falken Sincera SN832 Ecorun vasarinėmis padangimus kuro sąnaudos sumažėjo 4 proc., o standymo atstumas buvo trumpesnis 27 proc., lyginant jas supirmtakėmis Falken SN828 padangomis.

Falken FK453 – vasarinės padangos lengviesiems automobiliams. Kuriant šį padangų modelį, Falken inžinieriai panaudojo specialas technologijas sugeriančias triukšmą. Silicio junginio dėka padidinamas sukibimas su šlapiu ir sausu asfaltu, o daugiasluoksnis nailonas pagerina važiavimo stabilumą net esant dideliam greičiui. Trys platūs išilginiai kanalai efektyviai pašalina vandenį iš padangos protektoriaus, todėl apsaugo nuo praslydimo pavojaus. Asimetrinio protektoriaus dizaino dėka užtikrinamos geresnės sukibimo stabdant ir stabilumo posūkiuose charakteristikos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *