Greitos paskolos internetu

Greitas kreditas

parašė , 2012-09-14 14:43

Į visuomenę atvykus greitiems kreditams, tūkstančiai gyventojų, ne tik visoje Lietuvoje, o ir Europoje pradėjo naudotis įmonių teikiamomis paslaugomis ir griebia paskolas. Kas lėmė tokį populiarumą? Ar išties reikia imti kreditus vien tam, jog laikiną laiko tarpą jaustumėtės laimingu? Šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti plačiau apie greitųjų kreditų teikiamą naudą, bendrus šių pliusus ir minusus.

Šį kartą pradėsime kapstytis po pliusų akiratį bei pasistengsime surasti jų kuo daugiau – na, juk reikia žinoti, dėl ko tai yra naudinga apart greitų pinigų, tiesa? Tikriausiai nesumeluosiu, jei teigsiu, jog greitieji trumpųjų tekstinių žinučių kreditai, ar kitos „staigios“ paskolos, tapo tokios populiarios dėl puikaus marketingo specialistų darbo – akivaizdžiai viliojama akcijos, leidžiančios pajusti greitų pinigų kvapą akimirksniu. Tikriausiai, jog daugelis nė nebūtų susižavėję šia siūloma paslauga, jei nebūtų akcijoje minima frazė – „Pirma paskola – nemokamai“.

Skaityti visą straipsnį “Greitas kreditas” »

Asmeniniai paskolų blogas kredito galite drausmės pasekmių neigiamas kreditas

parašė , 2012-03-25 16:50

Kaip nuolatinis mūšio daug paskolų skolininkams yra bloga kredito. Blogas reklama internete kredito turi daug pasekmių žmonėms, kai jie taikomi asmeninės paskolos. Jūs paprastai yra firminiai kaip blogas kredito paskolos, jei turite bet kur jūsų kredito istorijos požiūriu, pavyzdžiui, pavėluotus mokėjimus, grafystės teismo sprendimų, bankroto, foreclosures, imti kompromisai ir t. t. Tokių finansinių klaidų yra vadinami kaip blogas kredito o prašymai gauti asmeninės paskolos. Bet tada vėl ten yra tirpalas, kas sunkumų. Šiuo atveju jis vadinamas – blogas kredito asmeninės paskolos.

Blogi kredito paskolos kai taikoma už asmeninės paskolos paprastai veido atsakomybė dėl didesnių palūkanų normų. Tai yra. Kai pavėluotus mokėjimus savo paskolų, tai yra neigiamas ženklas su paskolos skolinimosi
Skaityti visą straipsnį “Asmeniniai paskolų blogas kredito galite drausmės pasekmių neigiamas kreditas” »