Greitas kreditas

parašė , 2012-09-14 14:43

Į visuomenę atvykus greitiems kreditams, tūkstančiai gyventojų, ne tik visoje Lietuvoje, o ir Europoje pradėjo naudotis įmonių teikiamomis paslaugomis ir griebia paskolas. Kas lėmė tokį populiarumą? Ar išties reikia imti kreditus vien tam, jog laikiną laiko tarpą jaustumėtės laimingu? Šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti plačiau apie greitųjų kreditų teikiamą naudą, bendrus šių pliusus ir minusus.

Šį kartą pradėsime kapstytis po pliusų akiratį bei pasistengsime surasti jų kuo daugiau – na, juk reikia žinoti, dėl ko tai yra naudinga apart greitų pinigų, tiesa? Tikriausiai nesumeluosiu, jei teigsiu, jog greitieji trumpųjų tekstinių žinučių kreditai, ar kitos „staigios“ paskolos, tapo tokios populiarios dėl puikaus marketingo specialistų darbo – akivaizdžiai viliojama akcijos, leidžiančios pajusti greitų pinigų kvapą akimirksniu. Tikriausiai, jog daugelis nė nebūtų susižavėję šia siūloma paslauga, jei nebūtų akcijoje minima frazė – „Pirma paskola – nemokamai“.

Pastarasis, nė nekiltų sakyti žodžio pigus, triukas pritraukė daugybė personų, kurie, sunkiai gyvendami Lietuvoje ir čiut čiut sudurdami galą su galu, susiviliojo pabandyti šią „rinką“ savo kailiu. Daugelis civilių, nė neįvertinę galimybes, kad reikės atiduoti paskolą lygiai taip pat greitai, kaip ir ją pasiskolino, drąstiškomis priemonės šluote šlovė greitųjų kreditų sąskaitas. Vieni pinigus mėtė į kairę ir į dešinę, kas reikštų, jog pliusas – laikina euforija, teikianti galimybes mėgautis turtuolio gyvenimu. Džiugu, jog daugelio, drysčiau teigti, neatodariškai paimtos paskolos, buvo grąžintos laiku bei jiems tas problemų nesukėlė, tačiau ne visų tokių būta. Kad bei kaip bebūtų, pliusą įrašome ir čia – vis dėlto, pirmoji greitųjų kreditų paskola – nemokama.

Laikas pereiti prie minusų bei „paklibinti“ jų duris. Grįžtame vėl prie laiko terminų, kurie esti vienas iš pagrindinių reikalavimų imantiems kreditus – nors pirmoji suteikiama paskola nereikalauja jokių palūkanų, tiesiog privalu įšokti į laiko traukinį, bet likusios kitos, galime teigti, nesudaro tokio džiugesio tiek jas imant, tiek grąžinant – palūkanos kur kas didesnės, jau nekalbant apie atvejus, kuomet vėluojama kreditus grąžinti. Taip pat, tempiant atidavimo terminą, galima susidurti bei su teisėsauga, užtat to tikrai nepatariame daryti.

Reziume, tiek pliusus, tiek minusus galime vardinti ir vardinti. Greitų kreditų paslauga esti sąlyginai naudinga, tačiau, kaip bei priemant bet kokį sprendimą, šiame, taip pat, verta „pasukti“ galvą bei įvertinti situaciją – ar sugebėsite laiku grąžinti paskolą ir ar išvis ją sugebėsite atiduoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *