Kur aš galiu gauti asmeninę paskolą?.

parašė , 2012-09-15 19:57

Jei jūs esate greitų grynųjų pinigų reikalingume, yra kažkoks pasirinkimas ir alternatyvos, kurias jūs galite svarstyti, kad gautumėte greitą prieigą prie asmeninių paskolų

Bankai (kredito sąjungos yra geriausios),

Jūs galite pabandyti eiti į didelį banką kaip Bankas Amerikos, Šulinys Fargas, ar CitiBank, bet tai galėtų būti lengviau ir pigiau nueiti pas Kredito Sąjungą, kadangi jie yra nekomerciniai ir paprastai turės daug geresnes palūkanų normas ir terminus.

Jūs negalite kreiptis dėl asmeninės kreditas kredito sąjungoje, jei jūs netampate nariu, bet tai verta papildomų pastangų. Jūs galite taip pat kreiptis dėl kreditinės kortelės, kuri duos jums palyginti greitą ir lengvą prieigą prie grynųjų pinigų.
Mokėjimo dienos kreditas Centrai (jie duoda jums pažangą ant to, ką jūs darote – jūs galite surasti tai tinkle, bet palūkanų normos yra labai aukštos),

Šitie skolintojai normaliai nepaprašys, kad jūs parodytumėte įrodymą kredito ar reikalingas įkeisto turto. Taip pat, jie netikrins jūsų kreditingumo ataskaitos. Kad gautumėte mokėjimo dienos paskolą, tačiau, jūs turėsite paprastai aprūpinti personalinį čekį ant kiekio plius didelis palūkanų mokestis. Pavyzdžiui, 180$ paskoloje, jūs galėjote žiūrėti į mokesčius 30$ į 40$.

Palūkanos mokėjimo dienos kreditase yra LABAI aukštos, ir jūs galite lengvai subankrutuoti, jei jūs esate apimtas jų. Jūs turite neabejotinai svarstyti kitas alternatyvas iš pradžių.

Pėstininko Parduotuvės

Pėstininko parduotuvės pasiūlo grynuosius pinigus ar kreditus mainais už kažkokią įkeisto turto formą. Įkeistas turtas gali apimti kažką vertės tokios kaip papuošalai, monetos, senoviniai daiktai, elektronika, ir taip toliau.

Kai jūs užstatysite dalyką, jūs gausite bilietą, kuris rodo tai, ką jūs užstatėte, kiekis pinigų, kuriuos jūs gavote ir kai jūsų užmokestis yra skolingas. Pėstininkas nesirūpina apie jūsų kredito istoriją ar darbo įrašą. Šitie paskolų tipai yra geri jums todėl, kad nepasisekimas atsilyginti neskaudina jūsų kredito rezultato ar yra bet kokių teisėtų pasekmių priežastis.

Jei jūs nepajėgiate grąžinti paskolą, pėstininko parduotuvė parduoda jūsų dalyką, kad kompensuotų kreditas kainą. Jūsų kreditas kiekis priklauso nuo vertės dalyko, kurį jūs užstatote.

Šeima ir Draugai (paprašo, kad šeimos narys ar draugas padėtų jums bėdoje),

Tai galėtų būti vienu iš geresnių būdų nueiti, jei jūs esate, suartėja su jūsų šeima. Priklausomai nuo aplinkybių jūs neturite net sumokėti kreditas.

Nėra niekada gerai sumaišyti šeimą ir pinigus, bet priklausomai nuo jūsų priežasties ir ką jūs planuojate padaryti su pinigais, jūs galėtumėte norėti pabandyti šį maršrutą iš pradžių. Jūs galite taip pat sudaryti kontraktą, kad padarytumėte tai labiau oficialu ir sutrukdytumėte problemoms vėliau.

Savęs savarankiškai (jei jūs turite 401 kb jūs galite paimti asmeninę paskolą prieš tai),

Galima išimti kreditus prieš jūsų pensijos kaupimo ir išmokėjimo planą. Jei jūs vis dar dirbate kompanijoje, kuri kontroliuoja jūsų 401 kb, jūs galėtumėte sugebėti padaryti ankstyvą atitraukimą, nesusidurdamas su jokiu nubaudimu.

Kai jūs pradedate sumokėti paskoloje, bet koks procentų sumokėjimas, jūs surašote testamentą taip pat įeina į 401 kb taip iš esmės, jūs mokate save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *