Asmenine paskola

Automobilio pirkimas: rinktis lizingą ar paskolą?

parašė , 2020-11-30 17:55

Paskolos refinansavimasAutomobilių paskolos tikrai labai aktyvios, nes turėti automobilį yra patogu, ypač kai yra šeima. Vaikus tenka nuvežti į darželius ar mokyklą, todėl be transporto priemonės tai atrodytų sunku, o kur dar apsipirkimas parduotuvėje, kelionės į darbą ir kiti reikalai. Viešasis transportas tikrai ne visiems tinkama alternatyva. Žinoma, visi nori įsigyti naujesnį automobilį, kad galėtų jaustis saugiau ir jo nereikėtų kas kelis mėnesius vis tvarkyti, kai išlenda kokie nors gedimai. Deja, tikrai ne visada pavyksta susitaupyti reikiamą sumą, kad automobilį pavyktų įsigyti iškart, todėl reikalinga tampa asmeninė paskola, kuri suteikia galimybę nusipirkti ką reikia tuo metu, o pinigus mokėti vėliau, kas mėnesį išskirsčius dalimis. Tačiau automobilį galima pirkti ir ne su paskola, o su lizingu, tačiau tai ne visada geriausias pasirinkimas, nes abu variantai turi puikių privalumų ir minusų.

Keli apmąstymai tikrai gali padėti apsispręsti ko jums reikia – lizingo ar automobilių paskolos. Pirmasis dalykas, kuris gali padėti apsispręsti yra sumos dydis. Tiksliai žinant kiek kainuos automobilis arba jau jį išsirinkus, galima atrasti tinkamiausią sprendimą. Verta žinoti, jog vidutinis automobilių paskolos dydis kurį laiką buvo kiek mažiau nei keturi tūkstančiai eurų. Su lizingu yra kiek kitaip, nes norint mokėti lizingu, reikia pasiekti tam tikrą automobilio kainos ribą, pavyzdžiui – 5000 eurų. Taigi, suma puikiai padiktuoja koks sprendimas galėtų būti palankesnis.

Skaityti visą straipsnį “Automobilio pirkimas: rinktis lizingą ar paskolą?” »

Kur aš galiu gauti asmeninę paskolą?.

parašė , 2012-09-15 19:57

Jei jūs esate greitų grynųjų pinigų reikalingume, yra kažkoks pasirinkimas ir alternatyvos, kurias jūs galite svarstyti, kad gautumėte greitą prieigą prie asmeninių paskolų

Bankai (kredito sąjungos yra geriausios),

Jūs galite pabandyti eiti į didelį banką kaip Bankas Amerikos, Šulinys Fargas, ar CitiBank, bet tai galėtų būti lengviau ir pigiau nueiti pas Kredito Sąjungą, kadangi jie yra nekomerciniai ir paprastai turės daug geresnes palūkanų normas ir terminus.

Jūs negalite kreiptis dėl asmeninės kreditas kredito sąjungoje, jei jūs netampate nariu, bet tai verta papildomų pastangų. Jūs galite taip pat kreiptis dėl kreditinės kortelės, kuri duos jums palyginti greitą ir lengvą prieigą prie grynųjų pinigų.
Skaityti visą straipsnį “Kur aš galiu gauti asmeninę paskolą?.” »

Reikėkite kreditas šiandien? svarstykite šitą pasirinkimą trumpalaikėms paskoloms.

parašė , 2012-07-19 16:17

Tokiu būdu ten jūs esate. Jūs sėdite už virtuvinio stalo su jūsų rankomis jūsų veido tuo metu, kai jūs spoksote į sąskaitų ir kvitų krūvą. Taip, ką jūs darote? Jums reikia kreditas šiandien, ar jūs tik turite padidinti savo pajamas, tokiu būdu jūs galite iš tikrųjų užmokėti visas savo sąskaitas mėnesio pabaigoje? Ir atsakymas yra abu. Pakėlimas jūsų, pajamos išspręs jūsų ilgalaikes problemas, bet šiuo momentu, jums reikia pinigų rankoje, teisingai? Aš buvau ten taip pat kaip jūs su kalnu sąskaitų ir nepakankamai pinigų mano einamojoje sąskaitoje, kad užmokėčiau jiems visiems. Man reikėjo pinigų šiuo momentu, bet aš buvau abejojantis tuo, koks mano pasirinkimas iš tikrųjų buvo.
Skaityti visą straipsnį “Reikėkite kreditas šiandien? svarstykite šitą pasirinkimą trumpalaikėms paskoloms.” »