Automobilio pirkimas: rinktis lizingą ar paskolą?

parašė , 2020-11-30 17:55

Paskolos refinansavimasAutomobilių paskolos tikrai labai aktyvios, nes turėti automobilį yra patogu, ypač kai yra šeima. Vaikus tenka nuvežti į darželius ar mokyklą, todėl be transporto priemonės tai atrodytų sunku, o kur dar apsipirkimas parduotuvėje, kelionės į darbą ir kiti reikalai. Viešasis transportas tikrai ne visiems tinkama alternatyva. Žinoma, visi nori įsigyti naujesnį automobilį, kad galėtų jaustis saugiau ir jo nereikėtų kas kelis mėnesius vis tvarkyti, kai išlenda kokie nors gedimai. Deja, tikrai ne visada pavyksta susitaupyti reikiamą sumą, kad automobilį pavyktų įsigyti iškart, todėl reikalinga tampa asmeninė paskola, kuri suteikia galimybę nusipirkti ką reikia tuo metu, o pinigus mokėti vėliau, kas mėnesį išskirsčius dalimis. Tačiau automobilį galima pirkti ir ne su paskola, o su lizingu, tačiau tai ne visada geriausias pasirinkimas, nes abu variantai turi puikių privalumų ir minusų.

Keli apmąstymai tikrai gali padėti apsispręsti ko jums reikia – lizingo ar automobilių paskolos. Pirmasis dalykas, kuris gali padėti apsispręsti yra sumos dydis. Tiksliai žinant kiek kainuos automobilis arba jau jį išsirinkus, galima atrasti tinkamiausią sprendimą. Verta žinoti, jog vidutinis automobilių paskolos dydis kurį laiką buvo kiek mažiau nei keturi tūkstančiai eurų. Su lizingu yra kiek kitaip, nes norint mokėti lizingu, reikia pasiekti tam tikrą automobilio kainos ribą, pavyzdžiui – 5000 eurų. Taigi, suma puikiai padiktuoja koks sprendimas galėtų būti palankesnis.

Asmeninė paskola automobiliui gali pareikalauti ir pradinio įnašo, todėl labai svarbu pagalvoti per kiek laiko pavyks tokį sutaupyti, o gal jį jau turite. Tai galioja imant lizingą, nes tokiu atveju įnašas reikalingas, tačiau automobilių paskolos įnašo reikalauja ne visuomet, nes sumos nebūna tokios didelės kaip imant, tarkime, būsto paskolą. Dėl paskolos visada verta kreiptis į https://aujama-credit.lt/.

Jei jau turima paskola ir pastebite, kad ją darosi sunku grąžinti arba nespėsite sumokėti iki reikiamos datos, padėti gali paskolos refinansavimas, kuris leidžia grąžinti seną skolą, pasiimant naują. Padengus seną paskolą, galima džiaugtis prasitęsusiu jos grąžinimo laikotarpiu ir, žinoma, dažnai geresnėmis atidavimo sąlygomis. Tai puikus būdas sujungti turimas paskolas į vieną. Taigi, jeigu automobilių paskolos taps per didele našta, paskolos refinansavimas gali tapti puikiu sprendimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *