Svarbiausi SEO faktoriai

parašė , 2021-01-05 20:31

Kaip jau žinote, seo paslaugos kaina didžiąja dalimi priklauso nuo to, kas ją atlieka ir kokius darbus įtraukia į jūsų svetainės optimizaciją. Jei niekada prieš tai nesamdėte šios srities specialisto, iš tiesų galite nustebti, kiek daug niuansų egzistuoja šioje nišoje. Pati Google deklaruoja, jog reitinguodama svetaines ji atsižvelgia į daugiau kaip 200 skirtingų faktorių, tad galite tik įsivaizduoti, kiek daug turi žinoti kiekvienas šia veikla užsiimantis žmogus. Nenuostabu, jog seo paslaugos kaina gali labai skirtis – ji gali kainuoti vos keliasdešimt eurų, tačiau taip pat gali atsieiti ir tūkstančiais. Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio yra jūsų tinklapis, kokie yra jūsų tikslai ir kokio konkurencingumo rinkoje dirbate. Kaip bebūtų, egzistuoja patys svarbiausi dalykai, kurie daro didžiausią įtaką jūsų tinklapio pozicijoms rezultatų puslapiuose. Būtent apie tai ir pašnekėkime.

Seo paslaugosNors dar prieš keletą metų tai nebuvo labai svarbu, tačiau dabar tai vienas iš pačių svarbiausių rodiklių – pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Kitaip tariant, jūsų tinklapis turi būti adaptyvus. Jau seniai praėjo tie laikai, kai absoliuti dauguma naudotojų internetą pasiekdavo per kompiuterius – dabar viskas apsivertė atvirkščiai ir rinkoje lyderiauja planšetiniai kompiuteriai bei išmanieji telefonai. Paskutiniais duomenimis net 52 procentai visų interneto duomenų yra perduodami į ir iš išmaniųjų telefonų. Tikimasi, jog šis skaičius ir toliau tik augs. Tad pavyzdžiui, jei yra naudojama facebook reklama tam, jog į savo tinklapį pritrauktumėte daugiau lankytojų, labai tikėtina, jog jie reklamą pamatys naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir į jūsų tinklapį bandys patekti būtent jo pagalba. Jei jūsų tinklapis nėra adaptyvus, jūs prarasite potencialius klientus ir išmesite pinigus į balą. Nenuostabu, kodėl Google šiam dalykui teikia tokią svarbą.

Kitas svarbus dalykas – puslapio krovimo laikas. Kiekviena milisekundė svarbi. Jei jūsų puslapiai krausis lėtai, prarasite ne tik lankytojus, bet ir Google pozicijas.

Google taip pat labai atidžiai vertina ir iš lankytojų gaunamus signalus – kiek žmonių paspaudžia ant jūsų nuorodos, kiek laiko praleidžia naršydami jūsų tinklapį ir koks procentas žmonių palieka jį tik pamatę. Kitaip tariant, turite prikaustyti lankytojų dėmesį ir padaryti taip, jog jūsų tinklapyje leisti laiką būtų smagu.

Sekantis žingsnis į ką tikrai reikėtų atkreipti dėmesį – išsamus turinys, suteikiantis naudą lankytojams. Kuo jo daugiau, tuo geriau, todėl investuokite pakankamai lėšų ir pinigų turiniui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *