Reikėkite kreditas šiandien? svarstykite šitą pasirinkimą trumpalaikėms paskoloms.

parašė , 2012-07-19 16:17

Tokiu būdu ten jūs esate. Jūs sėdite už virtuvinio stalo su jūsų rankomis jūsų veido tuo metu, kai jūs spoksote į sąskaitų ir kvitų krūvą. Taip, ką jūs darote? Jums reikia kreditas šiandien, ar jūs tik turite padidinti savo pajamas, tokiu būdu jūs galite iš tikrųjų užmokėti visas savo sąskaitas mėnesio pabaigoje? Ir atsakymas yra abu. Pakėlimas jūsų, pajamos išspręs jūsų ilgalaikes problemas, bet šiuo momentu, jums reikia pinigų rankoje, teisingai? Aš buvau ten taip pat kaip jūs su kalnu sąskaitų ir nepakankamai pinigų mano einamojoje sąskaitoje, kad užmokėčiau jiems visiems. Man reikėjo pinigų šiuo momentu, bet aš buvau abejojantis tuo, koks mano pasirinkimas iš tikrųjų buvo.
Du Pagrindiniai Pasirinkimai Trumpalaikei greitas kreditasi

Pirma jūs gavote kreditus. Šis kreditas tipas reikalingas, kad jūs pakeltumėte kažką vertės, kuri garantuoja paskolą, jei jūs nesumokėsite to. Šį saugumą pavadina įkeistu turtu skolintojai. Pagrindinis šio kreditas tipo pavyzdys būtų greitas kreditas. Jei jūs neužmokėsite savo namo užmokesčio, po kurio laiko bankas iš naujo turės jį. Net jei tai tikrai ima jiems, keli mėnesiai kaip tai daro šiomis dienomis. Tai taip paprasta kaip tai.

Kitas kreditas tipas yra negarantuota greitas kreditas. Šis tipas nereikalingas įkeisto turto, bet tai tikrai turi garantiją kitos rūšies, kuri eina greta to. Ir ta garantija yra skolintojo reputacija. Finansiniame pasaulyje, asmuo, kuris turi gerą reputaciją taip pat turi gerą kreditą. Tai reiškia, kad šis asmuo moka savo sąskaitas laiku, kiekvieną kartą ir padarė taip per daug metų.

Taip, kokia rūšis yra teisinga jums?

Gerai tai visas priklauso nuo jūsų situacijos. Jei jūs turite kažką vertės, kaip gražus auksinis laikrodis, tai jūs turite sugebėti pasiskolinti kai kurių pinigų prieš ją. Tai kviečia, užstatant, ir tai yra gautos kreditas tipas. Žmonės užstatė dalykus tūkstančius metų. Tai yra tiesiog pasaulinė seniausia skolinimo forma. Prielaida yra paprasta. Jūs duodate pėstininko brokeriui savo laikrodį, jie skolina jums truputį pinigų ir laukia, kad jūs sumokate tai po sutarto laiko. Jei jūs nesumokate to, jie laiko jūsų auksinį laikrodį! Taip, negalėjo būti paprastesnis.

Taip kuris, jei jūs neturite nieko vertės?

Jei jūs turite darbą, jūs turite kažką, kas yra vertingas. Pastovus darbas reiškia, kad jūs turite pastovų atlyginimą, ir tai turi daug vertės. Ir tuo atveju, jei jūs nežinojote, jūs galite pasiskolinti prieš atlyginimą, kurį jūs negavote dar. Šį skolinimosi tipą pavadina mokėjimo diena ar grynųjų pinigų pažangos paskolomis. Šitos kreditas gali gauti jus daug bėdos, jei jūs nesate atsargus. Jie paprastai turi didelius procentų atlygius ir mokesčius ir turi neigiamą reputaciją plačiojoje visuomenėje. Skolinanti mokėjimo diena yra negarantuotos kreditas tipas.

Taip, kaip šitos kreditas dirba?

Senas dienas jūs parašėte paštui pasenusį tikrinimą skolintojui, ir po dviejų savaičių, jie mainė į grynuosius pinigus jį. Šiandien, jūs duodate skolintojo prieigą prie savo einamosios sąskaitos tiesiogiai. Ir po dviejų savaičių, jie išima pinigus. Jei yra nepakankamai pinigai ten, tai jie laukia, kol nėra pasiekiamų fondų ir išima juos tada. Taip, kuris atrodo baisus. Ir šio skolinimo tipo turi išvengti dauguma žmonių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *