Imoniu steigimas

parašė , 2012-07-23 13:20

Jeigu norite įsteigti sėkmingą savo įmonę, tuomet iš pradžių turite sužinoti apie tai, kaip įsteigti įmonę greitai ir be didelių problemų. Žinoma, tikrai ne kiekvienas būsimasis verslininkas ateina į rinką su tokiomis žiniomis, todėl vis dažniau naujų imonių steigimas yra atiduodamas į profesionalų rankas. Dabar atsirado tikrai nemažai finansinės sferos specialistų, kurie gali pasiūlyti gana plačius variantus naujiems verslininkams, kurie steigia savo įmones.

Ką vertėtų jums žinoti, jeigu jus sudomino imonių steigimas? Na, visų pirma, norint įsteigti sėkmingą įmonę, reikia žinoti, kad yra tam tikras kapitalo minimumas – turint mažiau pinigų, įmonė gali būti ir neįsteigta. Šiuo metu deklaruojamas minimalus įmonės biudžetas yra dešimt tūkstančių litų. Žinoma, nemažai kas priklauso ir nuo to, kokio tipo imoniu steigimas jus domina. Pavyzdžiui, jeigu norite įsteigti UAB, tuomet tikrai vertėtų pasidomėti ir tuo, kiek maksimaliai akcininkų gali būti jūsų įmonėje. Dažniausiai šis skaičius yra ribojamas iki dviejų šimtų penkiasdešimties žmonių.

Nežinantiems nuo ko pradėti įmonių steigimą, gali kilti labai daug klausimų, todėl ir pats įmonės steigimo procesas gali užtrukti nelauktai ilgai. Be jokios abejonės, daug neišmanančiam naujam verslininkui įmonės steigimas yra gana sunkus ir ilgas procesas. Tačiau pastaruoju metu finansiniai patarėjai siūlo vis kitokias alternatyvas – ne tik jie gali įsteigti įmonę už jus, tačiau dabar imonių steigimas yra galimas tiesiog internetu. Tai reiškia, kad vos per kelias dienas jūsų įmonė bus oficialiai užregistruota ir nereikės net išeiti iš namų dėl to. Tai yra iš tiesų puiku, kadangi dabar imoniu steigimas yra gerokai palengvintas ir nebekels tiek daug rūpesčių.

Jeigu manote, kad tokios įmonių steigimo paslaugos yra brangios ir tikrai sutaupytumėte darydami visą tai patys, turbūt klystate, kadangi pastaruoju metu šių finansinių specialistų, kurie specializuojasi ties naujų įmonių steigimu, paslaugos gerokai atpigo. Taip atsitiko turbūt ir todėl, kad rinka reikalauja vis kruopštesnio profesionalumo dėl sparčiai gausėjančių konkurentų tiek ir Baltijos, tiek ir visos Europos rinkose. Imoniu steigimas dabar tapo gerokai supaprastintas būtent dėl daugybės naujų specialistų dėkos. Galite įsigyti įmonę vos per kelias paras ir tai kainuos jums vos iki tūkstančio litų. Žinoma, kai kuriais atvejais tai gali kainuoti ir šiek tiek brangiau, tačiau dažniausiai imoniu steigimas dabar kainuoja apie devynis šimtus litų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *