Kreditai nuo 18 metu

Atvirkštinės kreditas yra saugios?.

parašė , 2012-06-03 09:26

Pirma atvirkštinė greitas kreditas buvo pasiūlyta Deering Santaupų & greitas kreditas Meino 1961 moteriai, pavadintai Nellie Young kreditas pareigūno neseniai mirusio futbolo trenerio žmona. Atvirkštinės kreditas įgijo plačiai paplitusį pripažinimą 1988, kai HUD valdyta ir FHA federalinė Apgyvendinimo Valdžia su vadovavimu Vyresnėms vartotojo asociacijoms ir nustatė programą, kad padėtų vyresniems būsto savininkams metų 62 gauti prieigą prie jų naminio teisingumo procentinio dydžio, kad aprūpintų išteklius išėjimą į pensiją. Nuo to laiko daug sutikimo išteklių, išsimokslinimo, knygų, vadovų ir video buvo sukurti, kad sukurtų vartotojo apsaugą.
Skaityti visą straipsnį “Atvirkštinės kreditas yra saugios?.” »

Jungiančiąja paskolas – atitinkančių finansinį trūkumą tarp nekilnojamojo turto sandorių

parašė , 2012-02-03 12:44

Jūs bandote pirkti naują ypatybę ir pardavimo dabartinę padidinti pinigų naują pirkimo. Paprastai sunku atitinkamas vieną turto pardavimas su pirkti kitą. Tai beveik visada sukelia finansinių trūkumų. Dėl šios konkrečios aplinkybės, Liepto paskolas yra organizuotas.

Liepto paskolos yra kitas terminas trumpalaikio finansavimo. Jis skirtas nekilnojamojo turto finansavimo tol, kol nuolatinis baidariu nuoma finansavimo yra užtikrintos. Komercinio nekilnojamojo turto sandorių reikalauja, Liepto paskolas “tilto” pinigų spragas.

Jungiančiąja paskolas galima užpildyti laikinai trūkumą perkant nekilnojamojo turto, verslo ar net mokėti už renovacija. Bridging paskolos gali tarnauti tą pačią funkciją, jei jūs perkate turto aukcione.
Skaityti visą straipsnį “Jungiančiąja paskolas – atitinkančių finansinį trūkumą tarp nekilnojamojo turto sandorių” »