Jungiančiąja paskolas – atitinkančių finansinį trūkumą tarp nekilnojamojo turto sandorių

parašė , 2012-02-03 12:44

Jūs bandote pirkti naują ypatybę ir pardavimo dabartinę padidinti pinigų naują pirkimo. Paprastai sunku atitinkamas vieną turto pardavimas su pirkti kitą. Tai beveik visada sukelia finansinių trūkumų. Dėl šios konkrečios aplinkybės, Liepto paskolas yra organizuotas.

Liepto paskolos yra kitas terminas trumpalaikio finansavimo. Jis skirtas nekilnojamojo turto finansavimo tol, kol nuolatinis baidariu nuoma finansavimo yra užtikrintos. Komercinio nekilnojamojo turto sandorių reikalauja, Liepto paskolas “tilto” pinigų spragas.

Jungiančiąja paskolas galima užpildyti laikinai trūkumą perkant nekilnojamojo turto, verslo ar net mokėti už renovacija. Bridging paskolos gali tarnauti tą pačią funkciją, jei jūs perkate turto aukcione.
Liepto paskolas darbai yra užtikrintos paskolos, užtikrintos turtu. Paskolos gavėjas būtų reikalaujama pateikti didelis užstatas. Pereinamojo laikotarpio paskolų skolintojas būtų pripažįsta kaip užstatą už paskolą-||| Gyvenamųjų

Aukcionų ypatybės

Komercinės ir semi-commercial ypatybės

Plėtros svetainėse

Svetainių su planavimo leidimą

Pirkti leisti ypatybės

Mažmeninės prekybos parduotuvėse

Užjūrio nuosavybės

Sunkiųjų mašinų, verslo įrangos, atsargų gali taip pat veikti kaip užtikrinimo priemonė. Bridging paskolos gali užtikrinti gauti hipotekos naują ypatybę ir atsižvelgiant iš antrojo būsto turtas, yra parduodamas.

Liepto paskolas įtraukti turto įvertinimas. Liepto paskolas rekomenduojamos vertės turto, o pirkimo kaina. Trumpalaikė paskola patvirtinimo procesas yra gauti paskolą pereinamojo laikotarpio pradžios. Jei tai yra jūsų pirmą kartą skolinimosi paskolos, pradėti, paskolos skolintojai, kad esate ramiai su dairausi. Gauti patvirtintų pre duos jums suprasti, kiek jūs galite gauti. Yra patvirtintos pre, leidžia jums greitai veikti, kai turtas yra prieinama. Paskolos suma Liepto paskolų gali svyruoti nuo £ 25.000 iki £ 500000. Paskolos suma paprastai priklauso paskolą skolintojui, todėl parduotuvėje už geresnius sandorius. diabetas Didesnė suma gali būti surengtas bet paprastai trunka ilgiau.

Liepto paskolos, paskolos termino, kad gali būti bet kurioje per savaitę ir šešis mėnesius. Maksimalus terminas yra dveji metai. Paskolos gavėjas turi būti tam tikras jo padėtį ir kad jis gali grąžinti jį per trumpą laiką. plastikiniai langai Greitai finansų yra tikriausiai labiausiai ieškoma po naudai jungiančiąja paskolas. Trumpalaikė paskola būtų galima gauti per 24 valandas, jei turite visus reikalingus dokumentus, kurie yra pasirengę. Dauguma Liepto paskolos skolintojų klausti išankstinių teisinės ir išdėstymas mokesčiai. Paprastai nėra numatyta išpirkimo sankcijų su jungiančiąja paskolas. Savarankiškai sertifikavimas kontekste jungiančiąja paskolas taip pat galima.

Būkite pasirengę mokėti daugiau apie jungiančiąja paskolas. Trumpalaikė paskola kelia nemažą pavojų paskolą skolintojui, nes senas buveinės gali parduoti tam tikrą laiką. Bridging paskolos palūkanų norma yra palyginti didesnė nei įprastinių hipotekas. Tipiškas palūkanų norma yra viena puse procento. Palūkanų suzuki alto norma yra paprastai priklauso kredito istorija, į užtikrinimo ir paskolos terminas. Paskolos gavėjas prasideda, kad palūkanų mokėjimo terminas, pabaigoje byloje, senas turtas nėra parduodamas. Po senų namų yra parduodamas, tilto paskola grąžinama. Jei namas parduodamas per nustatytą terminą, visų perkeltų palūkanų kredituojama atgal į skolininko.

Tai trumpą laiką hipotekos ir tiltų laikinojo stygius finansų atsižvelgiant į nekilnojamojo turto sandorį. Esmė yra trumpalaikė paskolos yra trumpalaikės finansavimo. Jie yra parengtos konkrečiam tikslui ir dėl to nėra reiškė visiems. Ji taip pat galima blogas kredito. Taigi, Liepto paskolas gali padėti sudarančių įrašą, kad galite kreiptis dėl įprastinių hipotekas. Atsižvelgdama pasitikėjimo santykius su paskolą skolintojui daro Liepto paskolas procesas labai nesudėtinga. Tačiau, jei jūs negalite pasigirti tokios asociacijos, ne pasirašyti nieko su bridging paskolos be visiškai suprasti paskolos procesą. Nuolat didėja rinkos jungiančiąja paskolas. Sveikos konkurencijos lėmė žemesnės Liepto paskolų palūkanų norma. Tai padarė Liepto paskolas realus tiems, kuriems reikia lėšų greitai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *