Atvirkštinės kreditas yra saugios?.

parašė , 2012-06-03 09:26

Pirma atvirkštinė greitas kreditas buvo pasiūlyta Deering Santaupų & greitas kreditas Meino 1961 moteriai, pavadintai Nellie Young kreditas pareigūno neseniai mirusio futbolo trenerio žmona. Atvirkštinės kreditas įgijo plačiai paplitusį pripažinimą 1988, kai HUD valdyta ir FHA federalinė Apgyvendinimo Valdžia su vadovavimu Vyresnėms vartotojo asociacijoms ir nustatė programą, kad padėtų vyresniems būsto savininkams metų 62 gauti prieigą prie jų naminio teisingumo procentinio dydžio, kad aprūpintų išteklius išėjimą į pensiją. Nuo to laiko daug sutikimo išteklių, išsimokslinimo, knygų, vadovų ir video buvo sukurti, kad sukurtų vartotojo apsaugą.
Atvirkštinis kreditas Pareigūnas Chris Beard išdėstė, kad "manęs dažnai klausia vartotojas, yra tai seifas man, kad sudarytų atvirkštinę paskolą su jumis nuo kitos valstybės"

Mano atsakymas turi dažnai auklėti juos ant labai reguliuotos pramonės apsaugos," jei kažkas neatrodo neįprasta, ar paslėptas jūs turite mažai, kad jaudintumėtės dėl visko, kurį mes darome yra vaiskus."

Vartotojo Apsauga

HECM, Besitariantys – 1999-2000 Atvirkštinių kreditas Konsultantų, buvo nustatyti, išdėstydami, kad kreditas gavėjas turi gauti atvirkštinę paskolą, besitariančią kaip privalomas žingsnis procese gauti vyriausybės apdraustą naminę konversijos teisingumo paskolą (HECM) greitas kreditas per federalinę Apgyvendinimo Administraciją. Nuo to laiko peržiūrėjimai buvo sukurti, kad padėtų besiruošiantiems būsto savininkams nustatyti aiškų atvirkštinės programos supratimą, apimdami: kaina, mokesčiai, palūkanos, jei jie turi kitą pasirinkimą ir jų gebėjimą užmokėti mokesčių ir būsto savininkų draudimą. Šiandien konsultantai tipiškai apžvelgs tinkle patį pasiūlymą, pasiruošė, kreditas pareigūnas aprūpino vartotoją.

FHA Federacijos principu Apdrausta Vyriausybės programa – vienintelę atvirkštinę paskolą, apdraustą JAV Federalinės vyriausybės, pavadina Namine Konversijos Teisingumo greitas kreditas ar HECM, ir yra tiktai pasiekiama per FHA skolintoją, kuriam pritariama.

HECM skolintojai – Visiems HECM Skolintojams turi pritarti, kad pasiūlytų Atvirkštinę Paskolą, tikrina juos ant HUD žiniatinklio svetainės.

HECM Servicers-HECM Atvirkštinės kreditas, visi eina pas tą pačią rinktinę grupę servicers kaip Karta, Genworth Finansinis, Miesto Finansinis MetLife ir keli kiti tikrina juos čia:

kreditas Pareigūnai –

SAUGUS SAUGUS DĖL AKTO ir Teisingas Spaudimas 2008 kreditas Licencijavimo įstatymui ("SAUGUS įstatymas"), buvo perduotas 2008 m. liepos 30-ąją. SAUGUS įstatymas yra suprojektuotas, kad padidintų vartotojų apsaugą ir sumažintų apgaulę per nustatymą minimalaus lygio licencijavimui, ir valstybei duotos licenciją kreditas registracija skolina pareigūnams & kreditas kreditas kūrėjai, kurie dirba apdraustoje saugykloje ar tai valdoma ar kontroliavo filialą, kuris yra reguliuotas federalinės bankininkystės agentūros

NMLS-nacionalinė kreditas Licencijavimo Sistema yra vienintelė sistema licensure kreditas kompanijoms 53 valstybinėms agentūroms, ir vienintelė sistema licensure greitas kreditasi skolina kūrėjams pagal SAUGŲ įstatymą. NMLS aprūpina nemokamą aptarnavimą vartotojus, kad patvirtintų, kad kreditas kompanija ar įkeičia profesionalą, su kuriuo jie nori vesti verslą, yra įgaliotas vesti kreditas verslą jų valstybiniame Tikrinime Jūsų kreditas Pareigūno Kūrėjo Licencija / čia: >

HECM Mokesčio Reguliavimas – kreditas Draudimas & kreditas atsiradimo mokesčiai atstovauja HECM paskoloms, skirtingai nuo dienų subsvarbiausi No nemoka į priekį už mokesčius, yra leisti, ir palūkanų normos nėra nustatytos kredito ar pajamų.

"Nacionaliniai bankų skolintojai" federacijos principu chartered bankas, kuris yra Federalinės Rezervų Sistemos Sistemos ir federalinės Indėlio Draudimo Korporacijos narys. Chartija rodo, kad bankas sutinka ir turi tęsti laikytis tinkamo reguliavimo, tokio kaip tam tikro minimalaus kapitalo priežiūra.

Vartotojo Asociacijos – Šitos reguliavimo sistemos virš be vartotojų apsaugos agentūrų tokių kaip Nacionalinė Atvirkštinė kreditas kreditas Asociacija (NRMLA) FHA & HUD turi, kuria aiškumą, kad nustatytų HECM priešingos pusės paskolą kaip vieną iš saugiausių finansinių įrankių, pasiūlytų vartotojams. NRMLA aprūpina papildomą vartotojų apsaugos informaciją apie jų žiniatinklio svetainę.

Trijų dienų teisė Panaikinimo – Vartotojai, išimantys priešingą pusę, turi tris dienas nuo uždarymo laiko persigalvoti ir visiškai panaikinti sandorį, jei jie jaučia, kad jie padarė klaidą atvirkštinės kreditas uždaryme.

Neabejotinai, joks kitas finansinis produktas neturi atvirkštinės kreditas kliento saugumo reikalavimų. Tuo metu, kai visada bus apgaulės, šitie matai gali būti apžvelgti rūpestingai ir reguliavo kreditas pareigūną, ir skolintojai šios pramonės viduje gerai numatė palūkanas ir dėl dalyvaujančių, ir dėl auklėjančių vyresniųjų prieš pasislinkimą su greitas kreditas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *