Kaip gauti didelę 10000 litų paskolą su mažomis palūkanomis

parašė , 2012-06-06 20:22

Kurį skolintoją jūs pasirinktumėte norėdami gauti 10000 litų paskolą, tradicinį ar netradicinį? Atsakymas slypi jūsų kredito istorijoje bei skolos ir turto santykyje. Tačiau, štai yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti norėdami gauti 10000 litų paskolą su mažomis palūkanomis, kurią vėliau sugebėtumėte grąžinti:

Pirma, pasirinkite tinkamą skolintoją

Jeigu jūsų kreditas yra labai mažas, tai įprasti skolintojai dažniausiai atsisakys suteikti jums paskolą, nors ir buvote jų klientas praeityje. Kita vertus, jeigu jūsų skolos ir turto santykis yra mažas, tai jūs turite šansų gauti paskolą, tačiau jums reikės įkeisti turtą kaip paskolos užstatą.

Nenusiminkite, jei negaunate paskolos iš įprasto skolintojo dėl blogo kredito arba didelio skolos/turto santykio. Tam yra netradiciniai skolintojai, kurie yra pasiryžę paskolinti dideles pinigų sumas, pavyzdžiui, 10000 litų, asmenims su blogu kreditu.

Paskambinkite skolintojams ir pasiteiraukite dėl pigių paskolų paketų

Yra svarbu žinoti, ką skolintojai šiuo metu siūlo savo klientams ir jums derėtų susižinoti apie galimus paskolų paketus. Prisiminkite, kad jums yra svarbu paskolos įperkamumas, o ne tik galimybė gauti blogo kredito paskolą. Aišku, šiuo metu nesudarinėkite jokių paskolos sutarčių, nes jums reikia palyginti įvairių skolintojų siūlomus variantus.

Neprašykite kelių skolintojų mažų paskolų, kad susidarytų 10000 litų suma

Prašyti kelių mažų paskolų yra didelis vargas, nes vėliau jūs būsite apsikrovę keliais finansiniais įsipareigojimais ir mokėsite didelius pinigus. Jums taip pat gali nepavykti grąžinti kelių mažų paskolų, kas reikš nusivylimą bei stresą.

Todėl pasirinkite vieną didelę 10000 litų paskolą, kurią jūs prakstiškai sugebėtumėte grąžinti. Jūs labiau susikoncentruosite į vienos didelės paskolos grąžinimą, nei į kelių mažų. Venkite baudų iš skolintojų, nes jie gali perimti jūsų turtą, kurį įkeitėte kaip užstatą paskolai gauti.

Reikalaukite mažesnių kainų turėdami laiduotoją

Dauguma netradicinių skolintojų priima paskolų paraiškas turint finansiškai stabilų laiduotoją. Skolintojas atsižvelgs į laiduotojo gerą finansinę būklę, o ne į jūsų blogą kreditą. Dar daugiau, skolintojai tokius klientus laiko potencialiais, todėl turėdami laiduotoją galite prašyti mažesnių paskolos kainų bei geresnio paskolos grąžinimo plano.

Kai tik atitinkate reikalavimus norint gauti 10000 litų paskolą, jums reikia perimti visą atsakomybę mokant mėnesines įmokas ir valdant savo pajamas protingai.

Yra mažiau rūpesčių, kai žinote, kaip rasti paskolas su mažomis palūkanomis internete.

Venkite pasikliauti nežinomais informacijos šaltiniais, kurie gali jums nurodyti netinkamą paskolos gavimo būdą.

Vienas atsakymas į “Kaip gauti didelę 10000 litų paskolą su mažomis palūkanomis”

  1. Jonas says:

    Noreciau gauti paskola

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *