Kaip pasirinkti artimą sveikatos aprūpinimo darbuotojais finansavimo kompaniją.

parašė , 2012-06-09 14:41

Jų išsiskiriančių sąskaitų finansavimo kompanijai pardavimas aprūpina būtiną kapitalą artimas sveikatos aprūpinimo darbuotojais agentūras, kad užaugtų ir konkuruotų rinkoje. Su tuo pasakė, yra daug finansavimo kompanijų, kurios sugeba į faktoriaus sveikatos aprūpinimo darbuotojais sąskaitas, su kuriomis jungiama, taip tokio pasirinkimas gali atrodyti kaip gąsdinimo užduotis. Bet tai neturi būti tuo keliu. Yra penkios paprastos palyginimo kategorijos, kad svarstytų, pasirenkant artimą sveikatos aprūpinimo darbuotojais finansavimo kompaniją, būtent: Įkainojimas, Pramonės Ekspertizė, Lankstumas, Klientų aptarnavimas, ir Stabilumas.
Vienas: Įkainojimas

Daiktas skaičius vienas, kuriuo daugumos aprūpinimo darbuotojais agentūros savininkų yra labiausiai sudominti kai prieita prie sąskaitos finansavimo kompanijos pasirinkimo yra kaina.

Kaina gali būti suskaidyta žemyn į dvi dalis:

(1) pagrindinis faktoringo mokestis, kuris yra paprastai gana paprastas; tačiau, svarbesnė įkainojimo dalis, kad suprastų yra (2) Visi maži papildomi mokesčiai, kuriuos daug sąskaitos finansavimo firmų prideda į jų faktoringo kontraktą.

Visų tų skaičiavimas gali dramatiškai pakeisti faktoringo kainą. Pavyzdžiai tų "mažų mokesčių, kurie sudeda" apima: iniciacijos mokestis, reikiamo stropumo mokestis, vėlyvas sąskaitos mokestis, neteisingai nukreiptas fondų mokestis, taikomasis mokestis, ir taip toliau. Agentūros savininkams svarbu visiškai suprasti kiekvienus tų mokesčių prieš faktoringo kontrakto pasirašymą.

Du: Pramonės Ekspertizė

Kiti dalyko verslo savininkai turi svarstyti, kada faktoringo kompanijos pasirinkimas yra toks, kiek patirties funder turi artimoje sveikatos aprūpinimo darbuotojais pramonėje. Agentūros savininkai iš tikrųjų turi naudos daugiau, kai jie dirba su faktoriumi, kas supranta "ins ir outs" aprūpinimo darbuotojais pramonės.

Pavyzdžiui, sąskaitybos komanda, kuri yra gerai nusimananti artimoje sveikatos aprūpinimo darbuotojais pramonėje sugebės apdirbti jūsų sąskaitas greičiau, kurios leis jums gauti jūsų greitesnius pinigus. Papildomai, finansavimo kompanija, kuri supranta aprūpinimo darbuotojais verslą turės daug geresnį santykį su jūsų klientais. Be to, jūs neturėsite niekada auklėti sąskaitybos komandos apie tai, ką jūsų kompanija daro todėl, kad jie yra jau pažįstami su specifiniu aprūpinimo darbuotojais pramonės painumu. Pagaliau, dėl jų pramonės ekspertizės, jie jau žinos, kaip kartu veikti profesionaliai su jūsų klientais.

Trys: Lankstumas

Kai kurie artimi sveikatos gautinos sąskaitos faktoriai ketina reikalingas labai tvirtos sutarties su pastovia trukme, minimaliais sandorio kiekiais ir tam tikros rūšies nubaudimo mokestis, jei jūs bandote nutraukti sutartį anksti. Kitų faktoriai ketina duoti, jūs lygiuojate lankstumo, kuris leis jums faktoriui taip ilgam ar trumpas, kaip jūs norite, faktorius taip nedaug, ar tiek daug jūs norite, ir faktorius bet koks klientų sąskaitų, kurių jūs norite, kad ir kada jūs norite. Atsižvelgiant į cikline gamta laikinos aprūpinimo darbuotojais pramonės, turbūt jūsų interesų dirbti su sąskaitos finansavimo kompanija yra lankstesnis su jos terminais.

Keturi: Klientų aptarnavimas

Artimi sveikatos aprūpinimo darbuotojais agentūros savininkai turi turėti bendrą klientų aptarnavimo lygmens supratimą, kad numatomas faktorius siūlo jo klientams. Nesibijokite paprašyti sveikatos finansavimo kompanijų, su kuriomis jungiama, užuominų ir užimti daug laiko, kad padarytumėte tą užuominos tikrinimą. Specialiai, paprašykite kelių klientų: senas ir naujas, ir prašo dviejų iki trijų visų užuominų. Tada padarykite paklausimus, ir paklauskite, kaip su tais klientais elgiasi. Tada paklauskite klientų, kaip su jų klientais elgiasi. Paklauskite apie tai, kas vyksta, kai atėjo laikas daryti kolekcijų paklausimus. Užuominos tikrinimo darbas padės jums įgyti patogumą, kurį finansavimo kompanija vaidins profesionaliai ir efektyviai.

Penki: Stabilumas

Sudėtingais ekonominiais laikais, sveikata, su kuria jungiama, aprūpinanti verslo savininkus, nori dirbti su faktoriumi, kuris buvo aplink valandėlę, turi ilgą profesinę patirtį sėkmingų artimų sveikatos faktoringo santykių, ir turi balansą, kuris gali palaikyti jus ir jūsų kompanijos numatomą vystymąsi. Šis būdas, jūs neturėsite jaudintis dėl to, ar jūsų funder ketina uždaryti parduotuvę, kai jūs esate naudingo vystymosi proveržio viduryje.

Atsiminkite, kad sveikatos aprūpinimo darbuotojais agentūros savininkai, su kuriais jungiama, gali turėti naudos labai, parduodami jų išsiskiriančias sąskaitas faktoriui. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, atmena šitas penkias palyginimo kategorijas, kai potencialo tyrinėjimas jungėsi su sveikata, aprūpinančia funders, ir jūs negalite sugesti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *