Paskolos nedirbantiems

Paskolos bedarbiams

parašė , 2015-10-12 18:27

Paskolos nedirbantiemsIki visai nesenai paskolos bedarbiams buvo nesuteikiamos nei internetu, nei jokiais kitais būdais. Nuėjus į artimiausią banko padalinį jūs būtumėte buvęs paprašytas pateikti savo pajamas įrodantį dokumentą – dažniausiai Sodros prašymą. Tačiau bedarbiai jo neturi, todėl ir paskolos jiems nebuvo suteikiamos. Bet tuomet pasirodė greitosios paskolos, o bandyti neatsilikti bankai pradėjo siūlyti ir panašias alternatyvas – vartojamąsias paskolas. Nors pastarosios buvo žingsnis į priekį su rinkos sąlygomis, jos vistiek negalėjo lygintis su greitosiomis paskolomis nei greičiu, nei asmenų, kuriems potencialiai gali būti suteiktos tokio tipo paskolos, platumu. Galbūt nėra visai aišku kodėl paskola bedarbiui yra tokia naudinga ir tiek ažiotažo sukėlusi naujovė, tad pasidetalizuokime konkrečias situacijas, kuomet tokia paskola gali būti naudinga.

Užduokite sau paprastą klausimą – ar kada nors pritrūkote pinigų? Atrodo lyg tai būtų kvailas klausimas ir iš dalies taip ir yra. Tačiau jei šis klausimas yra kvailas, tuomet identiškas klausimas – kuo gali būti naudingos paskolos bedarbiams yra vienodai kvailas. Esmė yra ta, kad paskolos suteikia mums galimybę turėti daugiau pinigų, bent laikinai. Tai taip pat reiškia, kad mes šiuos pinigus galime išleisti tam, kad norime, tad paskolų naudų yra tiek pat kiek ir būdų išleisti pinigus. Trumpai sakant – labai daug. Bet jei jūsų vaizduotė nėra pakankamai laki arba jei nesate iki galo įtikintas paskolų bedarbiams nauda, tuomet leiskite mums būti detalesniems.

Ištikus kokiai nors nelaimei mes labai dažnai galime neturėti pakankamai lėšų su ja susitvarkyti. Net ir tais atvejais, kuomet pinigų turime esame priversti juos nukreipti į nelaimės sprendimą, o tai gali būti problematiška jei tie pinigai buvo suplanuoti kitoms reikmėms. Tačiau kadangi mes kalbame apie paskolas bedarbiams, tai reikia atsiminti, kad šie žmonės dažniausiai neturės jokių pinigų nukreipti nelaimės sprendimui. Būtent tokiais atvejais paskola bedarbiui gali būti žvėriškai naudinga. Ji suteikia galimybę susitvarkyti su nutikusia nelaime iš kart, o apie pinigų grąžinimą ir pinigus apskritai galvoti ateityje. Jei būsime dar konkretesni, tai prašau įsivaizduokite situaciją, kuomet jums lūžo koja, o sveikatos draudimo paprasčiausiai neturite. Kojos lūžis yra toks dalykas, kurio negali atidėti “iki kito karto”, bei negali tiesiog laukti kol pinigai nukris iš dangaus. Toks nutikimas yra velniškai problematiškas ir todėl, kad sunku susirasti darbą, o tuo pačiu ir pastovias pajamas. Būtent tokiais atvejais paskolos nedirbantiems gali būti itin naudingos nes padėtų jums išspręsti šią situaciją labai greitai ir leistų bandyti grįžti į darbo rinką ir susiradus darbą grąžinti pasiimtą paskolą.

Skaityti visą straipsnį “Paskolos bedarbiams” »