Paskolos bedarbiams

Kada gali pasiskolinti nedirbantis?

parašė , 2021-02-04 19:16

Karantinas – labai ekonomiškai nedėkingas dalykas. Jo metu Lietuvoje darbus prarado labai daug žmonių. Anksčiau jie galėdavo išvažiuoti užsidirbti į užsienį, bet dabar tokios galimybės nebėra. Užsienyje irgi karantinas, o ir nuvykti ten nebėra labai paprasta. Reikalavimai tam dideli. Kas tuomet žmogui belieka, jis ieško, kas išduoti paskolą bedarbiams, nes valstybės pašalpos ar kitų išmokų daugumai nepakanka.

PaskolosJuk kai žmonės planuoja savo gyvenimus, savo tolimą ir netolimą ateitį, tai jie tikrai neįtraukia į savo planus tokių nenumatytų ir neapibrėžtų dalykų kaip karantinas. Todėl kokia išeitis žmonėms lieka, kai jų planus sujaukia tokie dalykai kaip karantinas? Daug kitokių sprendimų nėra, nes jei būta kitų įsipareigojimų, jei būta kitų paskolų, tai jas reikia grąžinti. Bankui ar kitai įstaigai visai nesvarbu, kad dabar karantinas ir jūs praradote savo darbą. Kiek tai rūpi bankui, jūs turėjote apie tai pagalvoti prieš skolinantis. O jam įsipareigojimas – šventas reikalas, jo sutarties laužyti nevalia. Ir čia gaunasi tokia paradaksų pilna situacija: įsipareigojimų žmonės turi iš anksčiau, bet bankai paskolos bedarbiams išduoti nenori, nes tai per daug rizikinga.

Skaityti visą straipsnį “Kada gali pasiskolinti nedirbantis?” »

Gauk paskolą net neturėdamas pajamų

parašė , 2018-07-29 20:45

Pajamų nėra = nėra santaupų = nėra pinigų = nėra kaip dorai pragyventi. Atrodo, kad tokia seka yra pažįstama turbūt kas trečiam lietuviui, nes būtent kas trečias šios šalies gyventojas gyvena skurde, jei remsimės oficialia statistika. Tai nėra mažai, kad ir ką besakytų valdžia. Bet gyventi kažkaip tai reikia, o kai papulnama taip gyventi, kad nėra pajamų, tai prasideda bandymai skolintis. O tada atsiranda klausimai: ar paskolos bedarbiams suteikiamos? Ar gali bedarbiai pasiskolinti pigiai? Ar galima gauti pigią paskolą jei neturi darbo? Ar galima..?

Paskolos bedarbiamsWow, draugai, neskubėkit. Apie viską nuo pradžių. Paskolos bedarbiams kažkada buvo suteikiamos lygiai taip pat paprastai kaip bet kam kitam. Tai net nereikėdavo ieškoti kažko, ką įvardintume kaip "paskolas bedarbiams". Ieškai greito kredito ir randi tai ko tau reikia. Kredito davėjai nesirūpino tokiais skirtumais. Jiems net mažai rūpėjo ar paskola pajėgs grąžinti žmogus apskritai. Ištikus bėdai (kreditorių, o ne žmogų), kai paskola negali būti grąžinta pilnai visada buvo galima pasikviesti anstolius ir "išlupti" paskutinį skatiką iš vargšo žmogaus. Taip atrodė pasaulis tuomet ir todėl paskolas nedirbantiems išdavė be klausimų ir problemų.

Skaityti visą straipsnį “Gauk paskolą net neturėdamas pajamų” »

Paskolos bedarbiams

parašė , 2015-10-12 18:27

Paskolos nedirbantiemsIki visai nesenai paskolos bedarbiams buvo nesuteikiamos nei internetu, nei jokiais kitais būdais. Nuėjus į artimiausią banko padalinį jūs būtumėte buvęs paprašytas pateikti savo pajamas įrodantį dokumentą – dažniausiai Sodros prašymą. Tačiau bedarbiai jo neturi, todėl ir paskolos jiems nebuvo suteikiamos. Bet tuomet pasirodė greitosios paskolos, o bandyti neatsilikti bankai pradėjo siūlyti ir panašias alternatyvas – vartojamąsias paskolas. Nors pastarosios buvo žingsnis į priekį su rinkos sąlygomis, jos vistiek negalėjo lygintis su greitosiomis paskolomis nei greičiu, nei asmenų, kuriems potencialiai gali būti suteiktos tokio tipo paskolos, platumu. Galbūt nėra visai aišku kodėl paskola bedarbiui yra tokia naudinga ir tiek ažiotažo sukėlusi naujovė, tad pasidetalizuokime konkrečias situacijas, kuomet tokia paskola gali būti naudinga.

Užduokite sau paprastą klausimą – ar kada nors pritrūkote pinigų? Atrodo lyg tai būtų kvailas klausimas ir iš dalies taip ir yra. Tačiau jei šis klausimas yra kvailas, tuomet identiškas klausimas – kuo gali būti naudingos paskolos bedarbiams yra vienodai kvailas. Esmė yra ta, kad paskolos suteikia mums galimybę turėti daugiau pinigų, bent laikinai. Tai taip pat reiškia, kad mes šiuos pinigus galime išleisti tam, kad norime, tad paskolų naudų yra tiek pat kiek ir būdų išleisti pinigus. Trumpai sakant – labai daug. Bet jei jūsų vaizduotė nėra pakankamai laki arba jei nesate iki galo įtikintas paskolų bedarbiams nauda, tuomet leiskite mums būti detalesniems.

Ištikus kokiai nors nelaimei mes labai dažnai galime neturėti pakankamai lėšų su ja susitvarkyti. Net ir tais atvejais, kuomet pinigų turime esame priversti juos nukreipti į nelaimės sprendimą, o tai gali būti problematiška jei tie pinigai buvo suplanuoti kitoms reikmėms. Tačiau kadangi mes kalbame apie paskolas bedarbiams, tai reikia atsiminti, kad šie žmonės dažniausiai neturės jokių pinigų nukreipti nelaimės sprendimui. Būtent tokiais atvejais paskola bedarbiui gali būti žvėriškai naudinga. Ji suteikia galimybę susitvarkyti su nutikusia nelaime iš kart, o apie pinigų grąžinimą ir pinigus apskritai galvoti ateityje. Jei būsime dar konkretesni, tai prašau įsivaizduokite situaciją, kuomet jums lūžo koja, o sveikatos draudimo paprasčiausiai neturite. Kojos lūžis yra toks dalykas, kurio negali atidėti “iki kito karto”, bei negali tiesiog laukti kol pinigai nukris iš dangaus. Toks nutikimas yra velniškai problematiškas ir todėl, kad sunku susirasti darbą, o tuo pačiu ir pastovias pajamas. Būtent tokiais atvejais paskolos nedirbantiems gali būti itin naudingos nes padėtų jums išspręsti šią situaciją labai greitai ir leistų bandyti grįžti į darbo rinką ir susiradus darbą grąžinti pasiimtą paskolą.

Skaityti visą straipsnį “Paskolos bedarbiams” »