Kada gali pasiskolinti nedirbantis?

parašė , 2021-02-04 19:16

Karantinas – labai ekonomiškai nedėkingas dalykas. Jo metu Lietuvoje darbus prarado labai daug žmonių. Anksčiau jie galėdavo išvažiuoti užsidirbti į užsienį, bet dabar tokios galimybės nebėra. Užsienyje irgi karantinas, o ir nuvykti ten nebėra labai paprasta. Reikalavimai tam dideli. Kas tuomet žmogui belieka, jis ieško, kas išduoti paskolą bedarbiams, nes valstybės pašalpos ar kitų išmokų daugumai nepakanka.

PaskolosJuk kai žmonės planuoja savo gyvenimus, savo tolimą ir netolimą ateitį, tai jie tikrai neįtraukia į savo planus tokių nenumatytų ir neapibrėžtų dalykų kaip karantinas. Todėl kokia išeitis žmonėms lieka, kai jų planus sujaukia tokie dalykai kaip karantinas? Daug kitokių sprendimų nėra, nes jei būta kitų įsipareigojimų, jei būta kitų paskolų, tai jas reikia grąžinti. Bankui ar kitai įstaigai visai nesvarbu, kad dabar karantinas ir jūs praradote savo darbą. Kiek tai rūpi bankui, jūs turėjote apie tai pagalvoti prieš skolinantis. O jam įsipareigojimas – šventas reikalas, jo sutarties laužyti nevalia. Ir čia gaunasi tokia paradaksų pilna situacija: įsipareigojimų žmonės turi iš anksčiau, bet bankai paskolos bedarbiams išduoti nenori, nes tai per daug rizikinga.

Kas belieka, kai neturi darbo? Ieškai kaip kitaip pasiskolinti, nes tokiomis sąlygomis susirasti darbą Lietuvoje yra neįmanoma, o išvažiuoti į užsienį, kaip matėme, irgi nėra išeitis. Greitieji kreditai yra vienas tų būdų, kuriuos pasirenka darbus praradę ir pajamų neturintys žmonės, nes greitasis kreditas yra mažiausiai reikalavimų keliančios vartojimo paskolos.

Bet tų reikalavimų vis tiek yra. Nėra taip, kad greitas kreditas gali visiems būti išduotas vienodai lengvai. Yra tam tikros sąlygos:

  1. Būti pilnamečiu
  2. Neturi per daug skolų
  3. Turėti bent kažkokių teigiamų bruožų turinčią kredito istoriją
  4. Turėti kažkokias pajamas

Paskutinis punktas yra labai svarbus, nes yra dvi skirtingos nedarbo rūšys. Vienas gali reikšti tiesiog formaliai registruotą nedarbingumą, bet gaunamas pajamas iš kitur. Tai gali būti autorystės sutartys, individuali veikla ir panašūs dalykai. Jei esate vienas tokių, tai sveikiname – gauti paskolą tikrai bus paprasta.

Antra rūšis yra, kai neturima darbo ir nėra gaunama jokių kitų pajamų. Tuomet paskolos bedarbiams ir nedirbantiems iš šios kategorijos nebus jau taip lengvai suteikiamos. Tuomet jau reikia žiūrėti kitų detalių, ar jos jus išgelbės ir galėsite pasiskolinti. Bet visumoje, tai jums tikrai reikėtų pagalvoti gerai ar apskritai paskola yra gera išeitis, jei negaunate pajamų. Geriausia paskolos nedirbantiems ieškoti, kai žinote, kad ir netolimoje ateityje galėsite vykdyti įsipareigojimus, nes kitaip jus gali aplankyt antstoliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *