Kodėl naujos statybos butas – geriau nei senos?

parašė , 2021-02-08 13:34

Daugelis žmonių svajoja gyventi būste, kuris priklauso jiems. Tai dažniausiai suteikia kur kas didesni saugumo jausmą ir tuo pačiu kur kas daugiau džiaugsmo nei leidžiant dienas nuomojame būste. Kadangi šiuo metu naujas butas Vilniuje savo kaina prieinamas daugeliui, kadangi galima gauti paskolas gana lengvai – vis daugiau žmonių džiaugiasi tokiomis galimybėmis ir perka butus, kurie lengvina gyvenimą.

Tiesa, kol vieni teigia, kad naujas butas Vilniuje yra tikra svajonė, kuri gali virsti realybe, tuo tarpu kiti perka senos statybos būstus, kadangi tiki, kad tai nėra labai blogas pasirinkimas.

GalioKokius esminius skirtumus galima būtų pamatyti tarp šių dviejų variantų?

· Naujos statybos būstai dažniausiai yra statomi geresniuose rajonuose, tad daugelis žmonių džiaugiasi, kad saugumas yra paties aukščiausio lygmens. Svarbiausia, kad rajonų daug, tad kiekvienas gali rasti jam tinkamą variantą.

· Pirkėjas visada gali tiksliai žinoti – ko tikėtis. Paprasčiausiai senos statybos butai dažniausiai yra tokiuose daugiabučiuose, kurie nėra gerai sutvarkyti bei turi brokų, kurie dažniausiai pamatomi tik gyvenimo eigoje.

· Žinoma, dažniausiai džiugina tai, kad galima džiaugtis ir kur kas geresniais kaimynais, kadangi naujos statybos butuose dažniausiai gyvena jaunos šeimos. Pergyvenama, kad senuose daugiabučiuose dažniausiai labai smalsios kaimynės seka kiekvieną žingsnį ir norisi, kad tokių būtų kuo mažiau.

· Naujuose daugiabučių kiemuose dažniausiai džiugina ir žaidimų aikštelių pasirinkimas. jis toks platus, kad net ir labai didelis vaikų kiekis visada turės ką veikti ir kur žaisti. Svarbiausia, kad tokios žaidimų aikštelės yra visiškai saugios. Priešingai nei tais atvejais, kai aikštelės yra kurtos labai seniai.

· Galiausiai, naujuose daugiabučiuose Jūsų laukia kur kas mažesni komunaliniai mokesčiai. Daugeliui žmonių tai labai svarbu, kadangi jie nori, kad būsto išlaikymas kainuotų kuo pigiau.

· Taip pat naujos statybos būstai dažniausiai kur kas ekologiškesni, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi tvariai su gamta. Deja, dažniausiai senai statytuose namuose tokių privalumų nėra.

Įsigykite namus kuriuos tikrai bus galima vadinti namais. Tai gerina gyvenimo kokybę, kuri prieinama daugeliui. Svarbiausia – išnaudoti šansus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *