Gauk paskolą net neturėdamas pajamų

parašė , 2018-07-29 20:45

Pajamų nėra = nėra santaupų = nėra pinigų = nėra kaip dorai pragyventi. Atrodo, kad tokia seka yra pažįstama turbūt kas trečiam lietuviui, nes būtent kas trečias šios šalies gyventojas gyvena skurde, jei remsimės oficialia statistika. Tai nėra mažai, kad ir ką besakytų valdžia. Bet gyventi kažkaip tai reikia, o kai papulnama taip gyventi, kad nėra pajamų, tai prasideda bandymai skolintis. O tada atsiranda klausimai: ar paskolos bedarbiams suteikiamos? Ar gali bedarbiai pasiskolinti pigiai? Ar galima gauti pigią paskolą jei neturi darbo? Ar galima..?

Paskolos bedarbiamsWow, draugai, neskubėkit. Apie viską nuo pradžių. Paskolos bedarbiams kažkada buvo suteikiamos lygiai taip pat paprastai kaip bet kam kitam. Tai net nereikėdavo ieškoti kažko, ką įvardintume kaip "paskolas bedarbiams". Ieškai greito kredito ir randi tai ko tau reikia. Kredito davėjai nesirūpino tokiais skirtumais. Jiems net mažai rūpėjo ar paskola pajėgs grąžinti žmogus apskritai. Ištikus bėdai (kreditorių, o ne žmogų), kai paskola negali būti grąžinta pilnai visada buvo galima pasikviesti anstolius ir "išlupti" paskutinį skatiką iš vargšo žmogaus. Taip atrodė pasaulis tuomet ir todėl paskolas nedirbantiems išdavė be klausimų ir problemų.

Bet ne visiems tas patiko. Kai pradėjo augti nepamatuotų įsiskolinimų skaičius, tai ir patys kreditoriai pradėjo kreivai žvalgytis tarpusavyje: "ką darysim?"; "kas dabar bus?" – klausė jie. O valstybė atsakė. Ir atsakė griežtai. Dar ir kaip griežtai. Ji uždraudė suteikti ne tik paskolas bedarbiams. Greitieji kreditai buvo apriboti dar smarkiau. Apskritai visi, kas neturi pajamų, buvo išbraukti iš sąrašo žmonių, kurie galėjo lengvai gauti paskolas. Greitieji kreditai be pajamų pasidarė nebeįmanomi. Bet, kaip visada nutinka, pasitaikė visokiausių "žvaigždučių" tokiuose įstatymuose.

Jei esi bedarbis, tai paskolą vis tiek gali gauti. Tik reikia įrodyti, kad ją kažkaip galėsi grąžinti, kad turi kažkokias ten kitokias pajamas, nei tik iš darbo santykių. Paskolos be pajamų irgi buvo suteikiamos, bet reikėjo įrodyti, kad net jei neturima aktyvių pajamų tai bent yra kokios nors pasyvios pajamos, kurios parodyti realią galimybę, kad greitas kreditas galės būti grąžintas.

O kai kurios paskolos net ir nepriklausomai nuo darbo ir pajamų buvo yra tebėra suteikiamos nepriklausomai nuo to. Pavyzdžiui refinansavimas ar nemokamos paskolos gali būti labai laisvai skolinamos be problemų. Todėl greitos paskolos internetu bedarbiams ar tiems, kas neturi pajamų, gali būti išduotos, bet reikia atsargiai pasirinkti kreditorių ir kokią paskolą norimą gauti. Viską gerai pagrindus ir pateikus įtikinamą situaciją, niekas net neklaus jūsų klausimą ir kreditą išduos nedvejodami.

Vienas atsakymas į “Gauk paskolą net neturėdamas pajamų”

  1. Gerda says:

    Manau tokius pasiūlymus reikia gerai apsvarstyti, mat niekada negali žinoti kaip gyvenime bus, o jeigu jau dabar nei pajamų, nei pinigų neturi, tai tikrai neverta net mąstyti apie paskolą. Paskola yra labai patogus ir naudingas dalykas, tačiau į jį reikia žvelgti atsakingai.
    http://kku.lt/naudinga/paskolu-palukanos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *