Galvosūkio supratimas skolina: kuo jie yra ir kaip jie dirba

parašė , 2014-10-11 20:14

Pirkdamas turtą, jūs galite norėti paimti vidaus paskolą, bet stebėti atidžiai tas neįtikėtinai žemas palūkanų normos kreditus todėl, kad jie galėtų būti galvosūkio paskolomis. Bankai turi reputaciją gundyti klientus greitas kreditasi, kuri yra puiki iki tol, kol jūs žinote tai, ką jūs darote. Renkant ar tikrai jūs turite paimti turto paskolą, jūs turite turėti galvoje porą svarbių daiktų.

Pirma, jūs turite žinoti tai, kuo galvosūkio greitas kreditas yra ir visos virvelės, su kuriomis ji atvyksta. Antra, sužinokite, kaip identifikuoti galvosūkio paskolą nuo reguliaraus. Tada pagaliau įvertinkite savo savą finansinę padėtį, kad suvoktumėte, ar galvosūkio greitas kreditas bus naudinga jums ar darys daugiau bėdos negu naudos.
Galvosūkio greitas kreditas, kadangi vardas rodo, erzina ar traukia klientus, kad užimtų paskolą. Kokia greitas kreditas pritrauks jus? greitas kreditas su labai žemu kursu palūkanų, kartais taip žemai kaip 0.4 procentai. Pagavimas čia yra, kad gyvenimas nelieka geras amžinai. Tikras, galbūt pirmus kelis metus jūs galite išeiti, mokėdamas beveik jokių palūkanų, bet kai tik šis medaus mėnesio periodas yra baigtas, jūs esate bombarduotas neįtikėtinai dideliais procentų atlygiais. Tame punkte, jūs tampate bejėgis ir apkrautas to vieną kartą maloni greitas kreditas. Atsarginis Bankas Indijos (RBI) stebėjo visuomenės, krintančios į šiuos spąstus vienas per didelis skaičius kartų, ir padidino pradinį kreditas standartą nuo 0.4 į 2 procentus 2010.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Turėjimas žemai pradinės palūkanų normos yra toks, kaip bankai traukia visuomenę, kad užimtų galvosūkio paskolą, bet įsitikintų, kad jie nebijo šalin prie padidintų palūkanų normų žemyn linija, bankai palieka tai truputį dviprasmiška. Jie ar aprūpina labai nedaug aiškumą ant to, prie kiek palūkanų normos gali pakilti ar duoti jums labai sudėtingą paaiškinimą.

Aiškumas yra tikra problema kai prieita prie didėjančių palūkanų normų galvosūkio kreditase. Dauguma šitų paskolų turi palūkanų pastovią palūkanų normą prasidėti nuo, ir paskui jie įeina į svyruojančių palūkanų normų fazę. Svarbu, kad jūs suprantate, kaip bankai išveda juos. Kas vyksta yra, kad bankai turi užuominos normą, kurią jie didina priklausantis valiutos vertės pakeitimo.

Valiutos vertės pakeitimas priklauso nuo rinkos sąlygos. Ką tai reiškia yra, kad jūs negalite kontroliuoti ar net numatyti, kiek palūkanų normos gali pakilti ar nukristi.

Ką jūs galite padaryti yra, prašo bankų jų užuominos palūkanų normų, kaip, kiek jie gali pakilti, priklauso nuo to. Išrinkite banką su žemiausia užuominos palūkanų norma. Kitas aspektas, kad paklaustų yra tuo, į kokius rinkos faktorius jie turi atsižvelgti, didindami jų užuominos palūkanų normas. Šiame kontekste, vieši bankai didina savo normas tiksliau negu privatūs bankai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *