Gražios krūtys prieinamos visoms

parašė , 2016-04-01 13:36

Gyvename laikais, kai svajonės turėti vienus ar kitus dalykus pildosi lengviau. Šiuolaikinė medicina ištobulėjo taip, kad tobulą kūną galima turėti be didelių pastangų. Geriausia yra tai, kad atnaunėti ir džiaugtis puikiomis kūno formomis galime ne tik sportuodami, kontroliuodami savo mitybą, bet tiesiog atsidavę į savo darbą puikiai išmanančių specialistų rankas. Šiandien aptarsime dvi skirtingas grožio estetikos kūrimo paslaugas, teikiamas dviejuose skirtinguose miestuose. Viena jų – krutu didinimas kaina prieinamas šiandien kas trečiai Lietuvos moteriai, konkrečiau – Tautrimo Aštrausko grožio estetikos klinika Kaune ir dantu implantai Klaipedoje, o tiksliau – "Amberdenta" odontologijos klinika Klaipėdoje.

Su Tautrimu Aštrausku – tobulo kūno link

Plastinė chirurgijaGydytojo Tautrimo Aštrausko grožio ir estetikos klinika Kaune veikia jau ne vienerius metus. Klientus įmonė vertina dėl nuoširdaus bendravimo, gebėjimo įsiklausyti į klientą, įvertinti jo savęs vertinimą. Estetinė plastinė chirurgija padeda atkurti natūralias kūno formas, pagerinti gyvenimo kokybę. Kodėl kas antra mūsų šalies moteris neturi pasitikėjimo savimi, jaučiasi prastesnė už kitas ir nuolat nori save keisti? Todėl, kad visuomenėje nuo seno vyrauja suvokimas, kad grožio etalonas yra savimi pasirikinti, liekna, stangrius sėdmenis, ploną liemenį ir gražią krūtinę turinti moteris. Natūraliai tokių praktiškai nėra, o ir pasiekti tokių rezultatų ne visada įmanoma savomis jėgomi.s Klinikos atstovai pabrėžia, kad šiandien plastinės chirurgijos paslaugos yra prienamos ne tik pasiturintiems, įžymiems žmonėms, kurių gyvenimo tikslas – visada išlikti jaunais. Šiandien tai tapo prieinama visiems, tiesiog dar reikia skatinti visuomenę nebebijoti. Kodėl gi varžytis, jeigu turime visas galimybes tapti gražesniais? Klinikoje atliekamos pilnos nosies formos korekcijos, akių vokių pakėlimo operacijos, veido odos patempimo operacijos,ausų bei lūpų plastinė chirurgija, kaktos patempimo operacijos, krūtų didinimo, pakėlimo bei mažinimo operacijos. Dabar dažnėja krūtų atkūrimo (po įvairių vėžinių susirgimų pašalinimų) operacijos, pieno liaukų šalinimo operacijos. Krutu didinimas kaina tapo žymiai prieinamesnis ir iš internetinėje klinikos svetainėje pateikiamų sėkmės istorijų pavyzdžių matyti, kad vis daugiau moterų ryžtasi pašalinti bet kokį kompleksą ir priešingai – įgyti pasitikėjimo savimi. Tautrimo Aštrausko klinikoje tap pat atliekamos riebalų siurbimo, persodinimo, randų plastinė chirurgija ir gerybinių auglių šalinimo operacijos. Kadangi visos procedūros mediciniškai yra gana sudėtingos, su pacientais vystomas ilgas, kolegiškas bendravimas viso gijimo metu. "Džiugu matyti, kad su kiekvienu apsilankymu ateinantys pacientai atrodo vis laimingesni ir savimi labiau pasitikintys"- džiaugiasi viena iš klinikos personalo atstovių.

Sveika šypsena – laimingas žmogus

Odontologijos klinika, „Amberdenta“, esanti Klaipėdoje, teikia implantologijos ir odontologijos paslaugas. Itin aukšto profesinio lygio gydytojų dedami dantų implantai jau pagerino ne vieno žmogaus gyvenimo kokybę. Sudėtinga dantų implantacija susideda iš kaulo pastorinimo operacijų, kaulo bloko persodinimo, sinuso dugno pakėlimo operacijų. Pacientai pagaliau gali džiaugtis gražia šypsena, nebejauti diskomforto valgant arba bendraujant. Klinikoje teikiamos ir įvairiausio spektro odontologijos paslaugos – blombavimas, dantų šalinimas, lyginimas, burnos higienos procedūros. Internetinėje klinikos svetainėje pateikiamas smulkus paslaugų aprašymas bei kainoraštis, taip pat pateikiamas patrauklus klinikoje dirbančių gydytojų prisistatymas su patirties, pasiekimų aprašymais, išskirtais gyvenimo moto. Tai kuria draugišką pacientui įspūdį ir primena, kad šis patenka į atsakingų, kompetetingų ir gerų specialistų rankas. Galima bandyti nekalbėti apie tai garsiai, tačiau akivaizdu, kad šiandien žmogaus estetinė išvaizda yra labai svarbu darbovietėje, kuriant savo statusą. Svarbu tai ne tik pateikiant save kitiems, bet ir pačiam vertinant save. Sveikam kūne – sveika siela. Gražus kūnas – sveikas kūnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *