Praktiškas elektromobilio naudojimas: ar verta?

parašė , 2016-03-31 17:43

Elektromobilių įkrovimo stotelės sparčiai Lietuvoje populiarėja. Nieko stebėtino, kad populiarėjant vietoms, kur galima pakrauti transporto priemonę, tuo pačiu atsiranda ir vis daugiau šių transporto priemonių. Vis daugiau žmonių susimąsto apie šią alternatyvą, taigi naudinga susidėlioti pliusus ir minusus, kad būtumėte tikras dėl savo pasirinkimo. Elektromobiliai turi tam tikrus pliusus ir minusus, kuriuos pabrėžus gali būti paprasčiau pasirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą.

Ar elektromobiliai gali būti tik atsarginiai variantai?

Elektromobilis kiekvienai dienaiKai kurie žmonės teigia, kad elektromobilis negali būti pati pagrindinė transporto priemonė, kadangi ji negeba įveikti labai didelių atstumų, juolab, manoma, kad ši transporto priemonė ne tokia patvari. Pirmiausi reikia nepamiršti to, kad čia paprasčiausias mitas, kadangi kokybiški elektromobiliai gali labai sėkmingai pasiekti reikiamą vietą. Juolab, elektromobilių įkrovimo stotelės vis labiau plinta. Manoma, kad jeigu auto pirkimas bus toks intensyvus koks yra dabar, tai greitu metu net ir mažuose Lietuvos miestuose bei pakelėse rasime vietas, kur galima papildyti savo transporto priemonės atsargas. Žinoma, jeigu norite turėti ir varikliu varoma transporto priemonę – puiku, tačiau mažiems atstumams įveikti naudotis elektromobiliu – nuostabus pasirinkimas. Ypač tiems asmenims, kurie gyvena didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir iš vienos vietos į kitą keliauja su nuosava mašina. Tuomet elektromobilis padeda pasiekti puikių rezultatų.

Automobilio pakrovimo laiko tarpas labai ilgas?

Dar vienas mitas apie elektromobilius yra tas, kad reikia skirti labai daug laiko siekiant, kad transporto priemonė būtų pakrauta. Žinoma, tam tikra prasme tai turi tapti įpročiu, kad paprasčiausiai neužgestumėte kur nors viduryje gatvės. Tiesa, kaip prieš išeidami iš namų mes visada pakrauname mobiliuosius telefonus, lygiai taip pat ir transporto priemonės turi būti pakraunamos. Krovimo laiko tarpas nėra labai ilgas. Tuo pačiu džiugu ir tai, kad Lietuvoje vis labiau populiarėja elektromobilių įkrovimo stotelės. Greitu metu bus galima džiaugtis daugeliu vietų, kur galima papildyti transporto priemonės bateriją. Tiesa, pati baterija gana greitai papildoma. Žinoma, jeigu nuo 0 reikia pasiekti 100 procentų, tokiu atveju šiek tiek laiko sugaišite, tačiau atsižvelgus į tai, kad galima sutaupyti labai daug pinigų – verta.

Kokie pliusai lemia elektromobilio populiarumą?

Akivaizdu, kad vis daugiau žmonių įvertina elektromobilio teikiamus privalumus. Įdomu tai, kad daugelis klaidingai mano, jog tai labai brangus pasirinkimas. Išties taip nėra. Žinoma, kaip ir bet kuri kita inovacija, taip ir ši parduodama gana brangiai, tačiau jeigu žmonių poreikis įsigyti šią transporto priemonę taip intensyviai plis – greitu metu galėsime džiaugtis kokybiška, pigia ir tuo pačiu ekologiška transporto priemone. Jeigu ir jus domina tokia pasirinkimo galimybė – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius pasiūlys tai, kas labiausiai tinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *