Įsitikinkite, kad jūs laikotės šitų patarimų, kad padėtumėte jums rasti geriausią pasiūlymą

parašė , 2016-08-17 20:07

Tipiškai, kredito sąjungos ir bankų priedainis nuo automobilių finansų pasiūlymo skolina žmonėms, kurie turi blogą kreditą ir net nepaisant to, kad jie gali svarstyti paraišką asmeniui su blogu kreditu, jie gali įkrauti žymiai didelį procentų atlygį. Be to, į tai, jie gali paprašyti daug dokumentacijos, ir tai galėjo padaryti kreditas gavėjo užduotį griozdiškesnę. Todėl, jei jūs turite blogą kreditą, bet jūs norite nupirkti automobilį, jūs turite ieškoti skolintojų, kurie siūlo blogus automobilių kredito finansus su konkurencingomis palūkanų normomis.

Šitie skolintojai paprastai dirba išvien su automobilių verslu, bet kažkokiu reikalu su klientais tiesiogiai. Pirmas daiktas, kurį jūs turite padaryti, ieškodamas automobilio finansų blogo kredito pasirinkimo turi apsispręsti, jei jūs finansuosite naują ar ikipriklausantį automobilį
Atsiminkite, kad kreditas naujam automobiliui gavimas, jei jūs turite blogą kreditą yra ne visada geriausias pasirinkimas. Daug geriau pasirinkti patikimą ikipriklausantį automobilį, kuris yra įperkamesnis, ir jūs galite baigti atsiskaityti su tuo trumpesnėje trukmėje. Jūs taip pat didinate savo galimybes kvalifikavimo blogai automobilių kredito greitas kreditasi, jei jūs nusprendžiate finansuoti ikipriklausantį automobilį. Jei jūs nenorite finansuoti naudoto automobilio, jūs turite pasirinkti žemą kainos modelį. Atsiminkite, kad jūs galite visada gauti automobilį, jūs mėgstate kitą kartą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po automobilio identifikavimo, kad finansuotumėte, jūs turite pasiūlyti mokėjimą grynaisiais. Didesnis kuriuo mokėjimas grynaisiais yra, geresnis todėl, kad jis padės jums mažinti kiekį palūkanų, kurias jūs mokate. Jei jūsų kredito istorija yra iš tikrųjų bloga, patartina padėti bent jau dešimt iki penkiolika procentų automobilio kainos. Jūs galite pasiūlyti tokį mokėjimą grynaisiais, taupydamas kelis mėnesius prieš kreipimas dėl automobilių kreditas.

Kitas žingsnis, kuriame jūs turite žengti turi apsipirkti aplink, kad jūs galėtumėte sugebėti išrinkti geriausią blogą automobilių kredito finansų pasirinkimą. Patartina gauti bent jau penkias skirtingas citatas prieš išsiaiškinimą tam tikrame skolintojuje. Pažymėkite, kad yra kitas automobilių finansavimo pasirinkimas išskyrus automobilių verslą, ir jie gali pasiūlyti jums geresnius reikalus., Pavyzdžiui, jūs galite turėti savo banką finansuoti automobilį, kuris yra parduodamas jo savininko, jei jūs galite pasiūlyti didelį mokėjimą grynaisiais.

Kitas svarbus patarimas, kad pažymėtų, kadangi jūs kreipiatės dėl automobilių finansavimo, jei jūs turite blogą kreditą yra, kad jūs turite tiktai suteikti skolintojui tikslią informaciją. Neperdėkite savo pajamų kadangi tai galėjo privesti prie problemų ateityje, jei jūs nesugebate suteikti nustatytus mėnesinius užmokesčius. Jūs turite taip pat įsitikinti, kad jūs rūpestingai perskaitote automobilių finansų sutartį ir prašote paaiškinimo apie kažką, kurį jūs nesuprantate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite taip pat atsiminti, kad blogos automobilių kredito kreditas yra ekvivalentiškos paėmimui asmeninių paskolų, pasiūlytų finansų įstaigų. Jūs turite todėl laikytis reikalavimų daryti mėnesinius užmokesčius, kol jūs neatsiskaitote su visu kreditas balansu. Užmokesčių už jūsų automobilių paskolą sukūrimas kaip reikalingas padės jums statyti jūsų kreditą ir leis jums ruoštis kitoms paskoloms ateityje. Su viltimi, šitie patarimai ant blogų automobilių kredito finansų padės jums gauti patikimą automobilį ir atstatyti jūsų kreditą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *