Kačių sterilizacija, kuomet ją reikia atlikti?

parašė , 2021-09-19 22:42

KatėsKiekvienas žmogus, kuris savo namuose ar kieme laiko naminį gyvūnėlį žino kaip svarbu jo priežiūra. Vieni juos prižiūri nuo pat gimimo, pas kitus jie priklysta per tam tikrą laiką, tačiau visi kurie nori ir gali jais rūpintis, būtent tai ir daro. Rūpinimasis gyvūnais gali būti skirtingas priklausant nuo to koks tai gyvūnas ir kokie jo poreikiai. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kurie gali būti kuomet kalbama apie kates yra tai, kad atėjus tam tikram laikui jos atsiveda palikuonių, su kuriais susitvarkyti šeimininkams ne visuomet išeina ir pačių kačių skaičius didėja, na o žinoma joms užaugus jos taip pat gali atsivesti savo palikuonių, kas reiškia, kad per tam tikrą laiko tarpą, gali būti taip, kad asmenys tiesiog nebegalės susitvarkyti su tuo, kiek pas juos namuose yra augintiniu. Tad tokiu atveju kiekvienas šeimininkas, kuris rūpinasi savo gyvūnu siekia, kad ir jam būtų gerai ir pačiam šeimininkui. Tad dažniausiai pasirenkama kačių sterilizacija, kurios metu profesionalus gydytojas pašalina organus, dėl kurių katė negali susilaukti palikuonių. Tai saugi operacija, kurios metu yra garantuojama tai, kad ir patys šeimininkai bus garantuoti tuo, kad augins tik vieną augintinį, o ir pati katė nebus nuvarginta tuo, kad laikas nuo laiko susilauks naujos bandos.

Kačių sterilizacija, kada tikslinga atlikti?

Kuomet gyvūno šeimininkai nusprendžia, kad jie atliks katei sterilizacija, jiems gali kilti klausimas, o kada tikslingas laikas tai atlikti. Ar procedūrą galima atlikti mažam katinėliui ar jis turi būti sulaukęs tam tikro amžiaus, juk nei vienas šeimininkas nenorės, kad jo augintiniui suteikiant pagalbą, būtų nepadedama, tačiau pakenkiama. Tikrai taip. Yra tam tikri rodikliai kada yra tikslinga ir saugu atlikti šią procedūrą savo augintiniui. Tad visuomet kai nusprendžiate, kad jūs pasirinksite šį atlikimo būda susisiekite su gydytoju veterinaru, kuris jums paaiškins viską ką jūs turite žinoti prieš galint atlikti šią operaciją, kad jūsų katė ir toliau galėtų gyventi pilnavertišką gyvenimą, be jokių liekamųjų reiškinių.

Kačių sterilizacija, kiek tai gali kainuoti?

Kaip žinia kiekviena veterinarijos paslauga kainuoja, tad ir kačių sterilizacija kainuoja tam tikrą sumą pinigų. Kiekvienas asmuo nusprendžia ar ši suma jam yra tikslinga. Tačiau jei norima sužinoti kiek tai gali kainuoti visuomet reikia susisiekti su veterinaru, kuris ir atliks šią paslaugą, kad būtų galima sužinoti kiek tiksliai pinigų ji jums kainuos. Taip jūs žinosite kiek jums reikės investuoti į savo augintinį ir jo sveikatą.

Vienas atsakymas į “Kačių sterilizacija, kuomet ją reikia atlikti?”

  1. Emilija says:

    Kuo anksčiau, tuo geriau. Tik katės elgsena gali pasikeisti labai po sterilizacijos. Pas mus žymiai piktesnė tapo, visus baldus draskydavo, maurodavo, tai visa laimė kažkaip užmatėm https://vetspot.lt/produkto-kategorija/katems/kiti-katems/draskykles/ draskyklę. Tai dabar atrado vietą, kur gali išsidūkt, o paskui vėl rami būt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *