Kada verta atiduoti automobilį supirkimui

parašė , 2017-10-16 21:25

AutoTokiems automobilių supirkimo tinklams kaip autosupirktukas.lt mašinos nuolat atkeliauja iš įvairių vietų. Dažnai žmonės jau kelyje, kur nors įdaužę su prastos kokybės mašina skambina ir prašo paimti mašiną. Kiti priduoda prieš tai viską apsvarstę. Kartais mums tereikia išgirsti svarius argumentus, ir suprasime, kad metas priduoti savo automobilį. Kada verta tą daryti? Štai keletas argumentų, kurie galbūt padės Jums apsispręsti.

Kieme per daug mašinų

Daugybė žmonių būtų iš tiesų laimingesni, jeigu visi tie, kas turi kelias nenaudojamas mašinas, jas parduotų. Ne kartą turbūt ir jums yra tekę stebėti keistus dalykus, kuriuos daro daugiabučių gyventojai, turintys net po kelias mašinas. Stebėti per langą, kaip daugiabučio kieme nuolat tas pats žmogus sėdasi į savo kelias mašinas ir perstato jas aikštelėje į kelias vietas. Taip tenka daryti, kai turi kelias mašinas ir dėl to, kad su jomis užimi vietą, nenori rizikuoti būti apšauktas, apkaltintas kaimynų, o gal net ir rasti perrėžtą padangą… Jei kaimynai pyksta, tai gal ne be reikalo. Čiupkite savo automobilį ir priduokite jį. Juk nenaudojate, kam jis jums?

Kai norite skubiai parduoti

Jeigu Jums išvis nereikia mašinos, tada, kaip minėjome, skubėkite ją parduoti – tegul neužima vietos. Skubate parduoti mašiną ir tada, kai kažkur norite išvykti ir atsikratyti netinkamais, nereikalingais daiktais. Nėra technikinės, draudimo, įregistravimo? Irgi priežastis, kuo greičiau atsikratyti bėdos ir tokią priemonę parduoti supirkėjams.

Jūs avarijoje

Dar viena priežastis, dėl kurios dažnai skambinama į tokias įmones kaip autosupirktukas.lt ir prašoma išgabenti mašiną – tai avarijos. Jos, deja, užklumpa netikėtai. Sakoma, jeigu žinotume, kur krisime, pasidėtume pagalvę. Praverstų tokia pagalvė ir tiems, kas trenkiasi į medį, stulpą, kitą mašiną, atitvarą ar šaligatvio bortelį. Tačiau jeigu vairuotojas sveikas, o mašina apkulta, su tokia jau nevažiuosi ramiai namo – reikės ieškoti, kas partemps. Paprastai prasidėjus pirmam sniegui keliuose pasipila avarijos. Tuomet pagalbinės tarnybos ir vilkikai nespėja iš pakelių rinkti paslydusiųjų. Dažnai slysta senesnės mašinos, neturinčios greitos stabdymo reakcijos. Jeigu tai itin senas automobilis, vertas vos kelių šimtų eurų (iki sumušant), tai sudaužytas gali būti vertas mažiau už tiek, kiek jūs sumokėtumėte už tos mašinos partempimą. Tada tikrai labai apsimoka skambinti autosupirktukui ar panašiems veikėjams ir sakyti – imkite šią mašiną ir turėkite, o man dar už tai ir sumokėkite.

Vienas atsakymas į “Kada verta atiduoti automobilį supirkimui”

  1. trafic.lt says:

    Kai remontas brangesnis už automobilio vertę. Pvz sugedus siurbliui ar subyrėjus važiuoklei, seną auto nugabenčiau tiesiai į vadinamą “šrotą”…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *