Trumpas pradžiamokslis, kad įdėtų Kanados komercinę paskolą mes

parašė , 2017-10-22 21:06

Komercinio turto Jungtinėse Valstijose turėjimas yra svajonė apie beveik kiekvieną Kanados gyventoją, gyvenantį JAV. Daugelis jų neturi jokios minties apie, kaip gauti komercinius finansus ar paskolą. Tikrai, komercinio turto JAV pirkimas pristato savo savus iššūkius, jei jūs nesate Amerikos gyventojas, greičiau kanadietis. Pagal apžvalgą Nacionalinės asociacijos Nekilnojamojo turto pardavimo agentų (NAR), daugiau kaip turto sandorių pusė yra padaryta grynaisiais JAV.

Tačiau, komerciniai kreditas skolintojai nori išplėsti kreditą į Kanados gyventojus ant patrauklių terminų. Kartais šitie skolintojai net apsirūpina, kreditas jiems be kredito istorijos JAV, Gaudamas komercinę paskolą priklauso nuo gyvenamosios Kanados gyventojo padėties. Kanados kreditas gavėjai gali būti skirstyti kategorijomis į žemiau kategorijų, pagrįstų jų gyvenamąja padėtimi

Ne nuolatiniai gyventojai su galiojančia Darbo Viza (G1-G4, E1, E2, H1B, L1, H3, H2B, ir H2A)

Nuolatiniai gyventojai su Žalia Kortele (formuojasi 1-551),

Užsienio piliečiai, kurių gyvenamoji vieta nėra JAV

Mokėjimas už paskolą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs esate Kanados gyventojas, kuris nori nupirkti komercinį turtą JAV, tai yra paruoštas užmokėti daugiau už jūsų komercinę paskolą, kadangi Amerikos kreditas yra sudarytos kas mėnesį priešingai komercinėms paskoloms Kanadoje, kurios yra apskaičiuotos pusmetiniai. Be to, į tai, ten gali taip pat būti neapmokestinamas Jungtinėse Valstijose jos Nuolatiniams gyventojams. Atsižvelgiant į tai, kad, yra ne toks neapmokestinamas pasiekiamas Kanados gyventojams, sudomintiems komercinio turto Jungtinėse Valstijose pirkimu, gaunant komercinius kreditas finansus.

Kaip kreiptis dėl Kanados gyventojo kreditas?

Kanadiečiai gali kreiptis dėl komercinės kreditas JAV toli per elektroninį paštą ar telefonas, jei jie neprieštarauja keliems ilgo atstumo kaltinimams. Dauguma skolintojų ir brokerių smarkiai rekomenduoja, kad Kanados gyventojai turėtų Amerikos verslo banko sąskaitą per ITIN (atskiras mokesčio identifikavimo numeris), kad palengvintų finansavimą finansų ir perkėlimą mokėjimo grynaisiais uždarymui.

Dalis manomo skolintojų pasiūlymo gavo kreditus iki 75 % kreditas iki vertės (LTV) su labai konkurencingomis palūkanų normomis. Kanados gyventojai gali padėti tokiems finansams visose 50 JAV valstybių. Kad gautų maksimalų kliento pasitenkinimą, tokie sandoriai yra uždaryti po 30-45 dienų. Kanados gyventojo kreditas uždarymas turi būti padarytas asmeniškai Jungtinėse Valstijose, verčiau komercinių kreditas skolintojų įstaigose.

Dokumentai reikalingas tam, kad apdirbtų paskolų?

Aiški galiojančio Kanados paso kopija

Kanados Kredito Istorijos Pranešimo kopija

Visiškai atliktas aiškus pirkimo ir pardavinėjimo kontraktas, kuris yra pasirašytas visų partijų

Fondų ar indėlio patikrinimas

3 mėnesių banko sąskaitos išrašai, rodydamas, kad jie turi pakankamai fondų pirkimui

Asmeniniai Finansinės ataskaitos pareiškimo Vertingi dalykai & Įsipareigojimai

Profesinis Užuominos Laiškas iš CPA & Personal Banker Hello. Bio ar Santrauka ant Rėmėjo, nubrėžiančio bendrais bruožais ankstesnę nuosavybę ir patirtį, valdančią tokią didoką investiciją

turtas, jei daugiau, negu 1$ M. + investicija

Nekilnojamojo turto Sąrašas Egzistuojančio Nekilnojamojo turto, Priklausančio JAV ar Kanadoje

JAV Atskiro Mokesčio Identifikavimo numerio kopija

Rankpinigių Indėlio ar Sąlyginio įsipareigojimo Laiško kopija

Kanados Pirminė Gyvenamoji vieta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finalas galvojo

Daug komercinių kreditas brokerių ir kreditas skolinančio kompanijų Amerikos pasiūlyme komercinės kreditas Kanados gyventojams po patvirtinimo jų finansinės profesinės patirties, rezidencijos padėties ir darbo istorijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *